Top Lashes by Angelika przedłużanie rzęs, akcesoria, szkolenia

81-472 Gdynia, Legionów 107A
(Pod schodami obok restauracji.) Mapka
604-194-041
a...@toplashes.eu pokaż
www.toplashes.eu
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 19:00
sob9:00 - 15:00

O nas

Mam na imię Angelika. Karierę profesjonalnej stylistki rozpoczęłam w 2008 roku. Od zawsze była to moja pasja, która do dziś daje mi dużo satysfakcji. W mojej pracy stawiam na jakość, dlatego stworzyłam markę Top Lashes by Angelika.

Dzięki produktom TopLashes by Angelika praca będzie dużo szybsza i jeszcze przyjemniejsza. Precyzja pęset Blue Pearl i łatwość tworzenia wachlarzy to elementy, które zdecydowanie mogą pomóc stworzyć puszyste stylizacje, co doceni zarówno wymagająca stylistka jak i jej klientka. Czy jesteś gotowa na tworzenie magii?
Ciesz się swoją pracą. Polecam! Angelika.

Wszystkie aplikacje wykonuję z dużą starannością, przy użyciu wyłącznie moich produktów Top Lashes by Angelika. Nowa aplikacja trwa od 2 do 3 godzin, Uzupełnienie od 1,5 do 2,5 godziny. Czas zależny jest od wybranej metody oraz od ilości Twoich naturalnych rzęs. Indywidualne podejście do każdej klientki jest gwarancją dobrze dobranej stylizacji i metody jej wykonania. Swoją wiedzą i dziesięcioletnim doświadczeniem dzielę się podczas szkoleń. Więcej na ten temat na stronie w zakładce 'Szkolenia'.
Zapraszam.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »