TOP TRADE alkomaty, narkotesty...

TOP TRADE

Wybierz numer

58 761-86-03 602-150-220
i...@alko-maty.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/26 - TOP TRADE Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/26 - TOP TRADE Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/26 - TOP TRADE Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/26 - TOP TRADE Gdańsk +23 1
 

O nas

Firma Top Trade zajmuje się sprzedażą testerów trzeźwości, alkomatów, testów narkotykowych, czujników tlenku węgla (czadu), gazu, mierników środowiska oraz innych urządzeń pomiarowych. Na zlecenie KONTROLA trzeźwości pracowników.
Czas na pomiar odpowiedzialności!
Trzeźwość za kierownicą to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim obraz świadomości społecznej.
TOP TRADE to firma, która od 2005 roku aktywnie bierze udział w zwiększaniu bezpieczeństwa na drogach, poprzez proponowanie prostych i skutecznych rozwiązań w zakresie trzeźwości kierowcy. Od początku zajmujemy się sprzedażą testerów trzeźwości, alkomatów, testów narkotykowych. W swojej ofercie posiadamy analizatory do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu, wykorzystywane między innymi przez policję, sądy, czy wojsko, jak również proste w obsłudze alkomaty z sensorem elektrochemicznym, adresowane przede wszystkim do klientów indywidualnych. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny alkomatów, również kalibrację i wzorcowanie załatwisz u nas. Dodatkowo sprzedajemy również czujniki tlenku węgla (tak zwany czad), gazu i inne urządzenia pomiarowe środowiska itp.

Zapraszamy do naszego biura, ul. Kołobrzeska 30/14, Gdańsk (vis-a-vis Auchan), gdzie doradzimy i podpowiemy w wyborze najlepszego dla Państwa produktu.

Do zobaczenia!