Trade Marketing Service

adres
80-416 Gdańsk, ul. Al. Gen. J. Hallera 140/19
telefon
790-711-003
e-mail
h...@trademarketingservice.pl pokaż
www
www.trademarketingservice.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 16:00

O nas

Trade Marketing Service świadczy usługi pośrednictwa pracy i wsparcia sprzedaży na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej oraz promocji.

Trade Marketing Service świadczy usługi pośrednictwa pracy i wsparcia sprzedaży na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej oraz promocji. Trade Marketing Service specjalizuje się w merchandisingu oraz akcjach promocyjnych produktów FMCG w kanale nowoczesnym, a nasze wszelkie działania są nastawione na obniżenie kosztów klientów oraz odczuwalnym wzroście wolumenu i koszyka sprzedaży.

Usługi:
Hostessy i eventy promocyjne, Merchandiserzy, Promotorzy, Pracownicy tymczasowi, Doradztwo personalne, POSM

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Polecam

Korzystaliśmy z usług agencji Trade Marketing Service w zakresie pracowników tymczasowych w naszych sklepach na terenie całego kraju. Czas reakcji oraz dobór personelu oceniam bardzo dobrze. Podejście oraz etyka biznesowa na wyższym poziomie od średniej rynkowej. Życzę, aby Państwo ten poziom utrzymali wraz z dynamicznym rozwojem firmy! Polecam

 • Anna
opinia

Powazni ludzie do współpracy

Z polecenia przyjaciela skorzystałem z usług tej firmy ponieważ potrzebowałem pracowników tymczasowych. Jestem mile zaskoczony uslugami na najwyższym poziomie.Podchodzą do klienta z klasą polecam niezdecydowanym

 • Andrzej
opinia

6.0

w kategorii

Agencje modelek

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Pełen profesjonalizm

Agencję charakteryzuję szybkość i sprawność działania. Kilka dni przed eventem udało się przygotować hostessy na stanowisko. Zamawialiśmy hostessy do promocji naszego stoiska na targach. Agencja pozwoliła nam wybrać Panie, które bardzo profesjonalnie promowały naszą firmę i zachęcały klientów do odwiedzin stoiska. Usługa na najwyższym poziomie. Jeśli komuś zależy na dobrej agencji promocji, to gorąco polecam.

 • Tomasz
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018