Ranking I miejsce

Bagażówka Przeprowadzki Firmy Przeprowadzkowe

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Bagażówka Przeprowadzki Firmy Przeprowadzkowe

Wybierz numer

58 719-15-17 600-885-685
k...@transteambus.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Bagażówka Przeprowadzki Firmy Przeprowadzkowe Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Bagażówka Przeprowadzki Firmy Przeprowadzkowe Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Bagażówka Przeprowadzki Firmy Przeprowadzkowe Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Bagażówka Przeprowadzki Firmy Przeprowadzkowe Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

TRANSTEAMBUS.pl Bagażówki Taxi Bagażowe Przeprowadzki & Transport Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto
1237

TRANSTEAMBUS.pl Bagażówki Taxi Bagażowe Przeprowadzki & Transport Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto

Artykuły o nas

O nas

Mieszkań biur firm usługi transportowe przewóz transport mebli towarów tragarze furgonetka pakowanie skrzynie .Przeprowadzki Gdańsk Gdynia Sopot tanio cennik trójmiejskie opinie.
Oferujemy również przewozy osób busami 9 - 24 osobowymi.
Zapraszamy
Nasza firma od 1980 roku zajmuje się przeprowadzkami oraz świadczeniem usług w dziedzinie przewozu towarów. Zaufało nam juz wiele firm,instytucji,salonów meblowych,hoteli oraz osób prywatnych w zakresie świadczonych przez nas usług przewozowych. Posiadamy referencje. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dlaczego warto nas wybrać? Przeprowadzkami i transportem towarów zajmujemy się od 1980 r. Jest to nasza pasja. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a wszelki zamówiony transport czy przeprowadzka wykonane zostaną szybko, dokładnie i solidnie, przy zachowaniu najwyższych norm.
DODATKOWO oferujemy licencjonowane przewozy osób luksusowymi busami 9 -24 osobowymi. Tylko Mercedesy.
Zapraszamy. www.TRANSTEAMBUS.pl

Oceny (149)

Marcin P.
Termin usługi: 01.11.2012

Będę polecał tą firmę znajomym . Przeprowadzka mieszkania do dwóch innych mieszkań okazała się w pełni profesjonalna.Ekipa 5 osób przyjechała wcześniej i spakowała moje rzeczy w fajne skrzynie . Następnie przyjechały 2 meblowozy z prawdziwego zdarzenia ( 1 z windą do pianina ) nie to co wcześniej widziałem na mieście ledwo jadące złomy. Po załadowaniu każde auto pod inny adres i po robocie. Profesjonalizm za który warto zapłacić.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszej oferty ,z rabatem !!!

Przeprowadzki

6.0
Kasia
Termin usługi: 29.10.12

Przeprowadzka błyskawiczna, bardzo fachowi panowie, którzy przeprowadzili mi całe mieszkanie 50 m2 w 5 godzin łącznie z podróżą 120 km, znosząc meble i rzeczy z czwratego piętra w bloku bez windy. Żadnych, nawet najmniejszych uszkodzeń i strat. Bez jednego zgniecenia przewieźli nawet tak delikatne rzeczy, jak wysoka, papierowa lampa IKEA. Duże, dobrze zabezpieczone auto, przemili panowie. Bardzo atrakcyjna cena. Absolutnie polecam. Dzięki tej firmie przeprowadzka była przyjemnością a nie zmorą.

Odpowiedź obiektu:

Jesteśmy zadowoleni, że wszystko wyszło jak należy. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Przeprowadzki

6.0
Kuba
Termin usługi: 17.12.2011

Ponieważ firma Trans Pak zawiodła nas na całej linii - umawiając się na godzinę 12:00 i zwodząc nas aż do godziny 19:00(!!!) i nie odbierając telefonów, nie oddzwaniając, aż w końcu odrzucając połączenia, zmuszeni byliśmy szukać ratunku, aby zdać w umówionym terminie mieszkanie. Z pomocą i życzliwością spotkaliśmy się właśnie u Panów z Trans Teamu, którzy pomogli nam w ukończenie przeprowadzki. Solidna firma, rzetelni fachowcy, można na nich liczyć nawet w sytuacji awaryjnej. W 1000% polecam tą firmę!!!

Transport bagażowy

6.0
Agnieszka Pawlicka
Termin usługi: 14.12.2011

W dniu dzisiejszym korzystaliśmy z usług tej firmy. Już przez telefon miły i konkretny kontakt. Pan Heniu, który przewoził nam meble pomocny, kulturalny i zwraca uwagę na zabezpieczenie rzeczy. Zdecydowanie polecam i dziękuję.

Transport bagażowy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: 7 listopad 2011

Usługi na bardzo wysokim poziomie , kultura osobista również. Nic dodać , nic ująć. Konkretnie, szybko, przystępna cena. Polecam każdemu!!!

Transport bagażowy

6.0
Marcin P.
Termin usługi: 2010.11.10

Będę polecał tą firmę znajomym . Przeprowadzka mieszkania do dwóch innych mieszkań okazała się w pełni profesjonalna.Ekipa 5 osób przyjechała wcześniej i spakowała moje rzeczy w fajne skrzynie . Następnie przyjechały 2 meblowozy z prawdziwego zdarzenia ( 1 z windą do pianina ) nie to co wcześniej widziałem na mieście ledwo jadące złomy. Po załadowaniu każde auto pod inny adres i po robocie. Profesjonalizm za który warto zapłacić.Marcin P.‎

Przeprowadzki

6.0
Marcin P.
Termin usługi: 2010.11.10

Będę polecał tą firmę znajomym . Przeprowadzka mieszkania 120m do dwóch innych mieszkań okazała się w pełni profesjonalna.Ekipa 5 osób przyjechała wcześniej i spakowała moje rzeczy w fajne skrzynie . Następnie przyjechały 2 meblowozy z prawdziwego zdarzenia ( 1 z windą do pianina ) nie to co wcześniej widziałem na mieście ledwo jadące złomy. Po załadowaniu każde auto pod inny adres i po robocie. Profesjonalizm za który warto zapłacić.Marcin P.‎

Transport bagażowy

6.0
Sergiusz Joachimowicz
Termin usługi: 2010-01-07

Przeprowadzka jak to przeprowadzka - stres. Ale nie w wydaniu tej firmy.Sprawna praca żadnych problemów,ani przerw na papierosa.Na zewnątrz -7"C a pracownicy firmy transteam.pl mówią że to nie problem i robią już trzecią przeprowadzkę tego dnia. Szacunek.Moje duże dębowe komody nie weszły do windy.W cenie bez dopłat zostały wniesione po schodach.Jeszcze raz dziękuję i polecam innym.

Transport bagażowy

6.0
Marcin P.
Termin usługi: 04-09-2009

Zostały podstawione dwa duże meblowe samochody (wybrałem je sam na stronie www.transteam.pl ). Ekipa - pełen profesjonalizm.

Przeprowadzki

5.6