Travelcomfort - Wynajem komfortowych autokarów i busów oraz limuzyn

80-209 Chwaszczyno, Jadwigi 9
58 551-45-44, 502-995-951, 501-802-345  fax:  58 551-45-44
b...@travelcomfort.pl pokaż
www.travelcomfort.pl

Napisali o nas

 • Taksówki deluxe. Czym jeździ VIP?
  Taksówki deluxe. Czym jeździ VIP? 17 września 2015 (87 opinii) Przemierzają trójmiejskie ulice za ciemnymi szybami luksusowych samochodów. W asyście elegancko ubranego kierowcy, a niektórzy z lampką szampana w dłoni. Z kim po Trójmieście...

O nas

Przewozy krajowe i zagraniczne, transfery, obsługa firm, szkół, instytucji, wycieczek, wesel i innych uroczystości, autokary i busy 9, 15, 20, 30, 36, 50, 65 osobowe.
Persons transportation in Poland and abroad served to companies, schools, institutions.

Nasze specjalizacje: - przewozy turystyczne (współpraca z innymi biurami podróży, przewodnikami); - przewozy dzieci i młodzieży (na wycieczki, basen, do kina, teatru, ZOO, na turnieje i zawody sportowe itp.) oraz wycieczki dla nauczycieli (krajowe i zagraniczne); - przewozy marynarzy i grup remontowych; - przewozy na/z lotniska; - usługi dla biznesu (na spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, eventy itp.;) - obsługa ślubów (przewóz pary młodej oraz gości weselnych); - transport na terenie Trójmiasta i okolic. Posiadamy WŁASNE LICENCJONOWANE BIURO PODRÓŻY, WŁASNE AUTOKARY I BUSY od 9-osobowych po największe 65-osobowe. Priorytetem są dla nas komfort i wygoda Klienta oraz nowoczesny i bezpieczny tabór. Wszyscy kierowcy zatrudnieni w naszej firmie posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a co najważniejsze chętnie służą Klientowi pomocą podczas podróży. Nasz sukces zawdzięczamy coraz szerszemu gronu zadowolonych Klientów oraz ich dobrym wspomnieniom z podróży. Dzięki temu stale rośnie liczba osób korzystających z naszego biura podróży oraz naszych autokarów. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM STAŁYM KLIENTOM ZA OBECNĄ WSPÓŁPRACĘ I ZAPRASZAMY DO DALSZEGO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Wynajem busów i autokarów

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • komfort:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Travelcomfort na 6+. Polecam!

Współpracuję z firmą Travelcomfort od wielu lat, przy różnych okazjach - służbowo i prywatnie. Profesjonalna, zadbana i nowoczesna flota - autokary tzw. full wypas :) Kierowcy reprezentują najwyższy poziom obsługi, który nad wyraz oddaje przewóz dzieci - Panowie uśmiechnięci, cierpliwi i chętni do jakiejkolwiek pomocy, zawsze przygotowani na transmisję bajki, aby umilić dzieciom podróż :) Ceny konkurencyjne - zawsze można się dogadać. Szczerze dziękuję i polecam!!!!! :)

 • Mirela J.
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2018