Trigonum Sp. z o.o.

81-395 Gdynia, Władysława IV 43
(lok. 107-108) Mapka
58 341-94-93
b...@trigonum.pl pokaż
www.trigonum.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

  • Ściągną zagraniczne startupy do Trójmiasta
    Ściągną zagraniczne startupy do Trójmiasta 27 czerwca 2018 (41 opinii) Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości oraz firma Blue Dot Solutions utworzą w Gdańsku dwa nowe akceleratory dla startupów. Celem inicjatywy jest wykreowanie Polski na kraj...

O nas

Pomagamy przedsiębiorcom i firmom rozwijać się, dostosowywać i zmieniać w zależności od potrzeb, specyfiki i skali działalności, dając im efektywne narzędzia: strategię, finansowanie i wsparcie we wdrożeniu.

Trigonum to istniejący od 2006 roku zespół konsultantów z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką wiedzą w zakresie planowania, finansowania i realizacji projektów, w tym projektów współfinansowanych ze środków publicznych. Nasz zespół posiada niezbędne do pracy kompetencje potwierdzone certyfikatami i sukcesami w działaniu.
Wsparcie jakie oferujemy naszym klientom koncentruje się na przejściu trudnej drogi od pomysłu i potrzeb biznesowych do zmian wynikających ze skutecznej realizacji projektów. Pomagamy w modelowaniu biznesu i projektu, pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania oraz bezpiecznym wdrażaniu nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć. Nasze doświadczenia obejmują projekty badawczo - rozwojowe, inwestycyjne i "miękkie"​ - ukierunkowane na zmiany w obszarze HR czy standardów zarządzania. W ciągu ostatnich kilku lat wspólnie z naszymi klientami przygotowaliśmy, pozyskaliśmy finansowanie zewnętrzne i wdrożyliśmy projekty o wartości blisko 100 milionów złotych.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »