Imprezy i wydarzenia

Trójmiejski Turniej Robotów

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 maja 2017 (sobota)
godzina:
10:00
miejsce:

Wydział Elektroniki Telekomunikacji PG  mapa

adres:
Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Podróż dookoła robotyki! Wyruszamy 20 maja bieżącego roku z Politechniki Gdańskiej!Zbiórka odbędzie się na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki o godzinie 10:00, po czym wsiądziemy do pociągu zwanego Trójmiejski Turniej Robotów. Jest to największe wydarzenie tego typu na Pomorzu, organizowane przez studentów z Koła Naukowego "SKALP". Już po raz dziewiąty pozwoli zawodnikom z całej Polski zaprezentować swoje roboty oraz umiejętności!

Jeśli masz ochotę odwiedzić kraje Dalekiego Wschodu i zobaczyć zmagania walecznych robotów Sumo lub wybrać się na szybką przejażdżkę wraz z LineFollower'ami. Jeśli wolisz, możesz przyłączyć się do zagubionych w miejskim labiryncie MicroMouse'ów, bądź odwiedzić galerię kreatywności wraz z robotami w kategorii Freestyle. Niezależnie od Twojego wyboru - musisz przyjść na TTR! Jest to świetna propozycja na spędzenie ciekawie dnia, zarówno dla zawodników, jak i dla widzów. Co roku organizatorzy zapewniają także atrakcje dla najmłodszych, przygotowując odpowiednie stanowiska edukacyjne. Oprócz emocji związanych z zawodami, na wszystkich przybyłych, czekać będą niesamowite atrakcje, a także konkursy z nagrodami! Serdecznie zapraszamy! Wstęp jest wolny, a więcej informacji znajduje się na:

Stronie internetowej: www.ttr.skalppg.pl
Facebook'u: https://www.facebook.com/Trójmiejski-Turniej-Robotów-173363256042125


Trójmiejski Turniej Robotów jest corocznym wydarzeniem gromadzącym miłośników nowoczesnych technologii z całej Polski. Kontynuując tradycje starożytnych zawodów olimpijskich, nasi zawodnicy mierzą się ze sobą w koleżeńskiej atmosferze w licznych konkurencjach, takich jak sumo, linefollower, micromouse i freestyle. W szrankach stają jednak nie ludzie, ale ich całkowicie autonomiczne konstrukcje.

Trójmiejski Turniej Robotów organizowany jest przez Studenckie Koło Automatyków SKALP oraz Stowarzyszenie Robotyków SKALP. W organizacji wspiera nas SSPG, WRS ETI oraz Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij