Truskawka - sklep papierniczy

adres
80-299 Gdańsk, Spacerowa 48

znajduje się w CH Osowa

 
Inne oddziały:
telefon
511-227-944
e-mail
o...@etruskawka.pl pokaż
www
www.etruskawka.pl
 
sklep internetowy
Godziny otwarcia
pn-sob10:00 - 21:00
nd10:00 - 20:00

O nas

Na dużej powierzchni bogaty wybór artykułów szkolnych, biurowych, piśmiennych, artykuły do rozwoju kreatywności, kolekcje upominkowe, druki Michalczyk&Prokop.
Autoryzowany punkt Parker i Waterman.
Wykonujemy także usługi ksero, drukowanie.

W trosce o wygodę klienta nasze sklepy są otwarte w centrach handlowych, które pracują 7 dni w tygodniu. Ponad pięć tysięcy pozycji towarowych artykułów szkolnych, biurowych i do rozwoju
kreatywności, a także wykwalifikowany personel sprawia, że jesteśmy niezawodni w naszej branży.

Doceniają to nasi klienci, ale również i dostawcy. Nasze sklepy są autoryzowanymi punktami sprzedaży takich marek jak Parker i Waterman. Posiadamy bogaty wybór artykułów piśmiennych Pilot, Stabilo, Staedtler, Paper Mate i wiele innych.
U nas zawsze znajdziecie wybór produktów dla leworęcznych.

Naszą pasją są towary do rozwoju artystycznego, począwszy od kredek takich marek jak Milan, Colorino, Stabilo, Lyra, Faber Castell, KOH-I-NOOR, Astra, papierów firmy Canson, farb, plastelin itp.

W ostatnich latach kładziemy coraz większy nacisk na produkty do rozwoju kreatywności, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. W naszej ofercie znajdują się akcesoria do decoupage, scrapbookingu, tworzenia metodą papier mache.

Ponadto posiadamy bogaty wybór artykułów biurowych: koperty, papiery wizytówkowe, notesy i wiele, wiele akcesoriów do biura. W bieżącej sprzedaży posiadamy druki akcydensowe Michalczyk i Prokop.

Prowadzimy również sprzedaż spersonalizowanych zaproszeń ślubnych firmy Belarto.

W sklepie świadczymy usługi ksero (czarno-białe, kolor, A3, A4, skanowanie dokumentów) oraz planujemy usługi pakowania prezentów. Naszą dewizą jest maksymalna satysfakcja klienta przy możliwe najniższej cenie i bardzo dobrej jakości.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »