Ranking I miejsce

Tryton - Centrum Nurkowe

Tryton - Centrum Nurkowe

Wybierz numer

58 340-35-10 507-110-875
i...@cn-tryton.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Tryton - Centrum Nurkowe Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Tryton - Centrum Nurkowe Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Tryton - Centrum Nurkowe Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Tryton - Centrum Nurkowe Gdańsk +6 1
 

TV Filmy

10

Film Reklamowy Centrum Nurkowego Tryton

O nas

Jeśli szukasz podwodnych przygód i dobrej szkoły nurkowej to trafiłeś we właściwe miejsce. Centrum Nurkowe Tryton to na największy sklep ze sprzętem nurkowym, szkoła oraz serwis. Z nami nurkowanie jest bezpieczne i pełne pozytywnych emocji.
Centrum Nurkowe Tryton powstało w 1995r i do dziś prowadzi nieprzerwanie swoją działalność, rozwijając się i poszerzając swoją ofertę o coraz to nowe aspekty. Nasza oferta zawiera kompleksową obsługę dla rozpoczynających przygodę z nurkowaniem oraz osób nurkujących, niezależnie od poziomu ich wyszkolenia. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony sklep nurkowy, serwis, salę wykładową gdzie prowadzimy wykłady oraz bazę nurkową gdzie uczymy nurkowania.

Jesteśmy największym ośrodkiem szkolenia nurków i płetwonurków w województwie pomorskim i jednym z większych w Polsce. Jako jedyni na Pomorzu dysponujemy własną, stacjonarna bazą nurkową, gdzie możesz wypożyczyć sprzęt lub naładować butle.

Do naszych największych osiągnięć należy organizacja uznawanej na całym świecie Konferencji Nurkowej BalticTech, organizacja eventu DivingDay na Gdańskiej plaży w rejonie Mola Brzeźno, organizacja ogólnopolskiego Turnieju Nurkowego oraz innych eventów służących do popularyzacji nurokwania w naszym Kraju.

Jesteśmy również współtwórcami kilku grup nurkowych i nie tylko. Jedną z nich są Bałtyckie Foki, Grupa Hokeja Podwodnego oraz BalticExplorers - grupa nurków technicznych.

Do naszych osiągnięć należy dodać również budowę portalu wrakibaltyku.pl, dzięki któremu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby wygodnie i bezpiecznie zorganizować nurkowanie w rejonie zatoki gdańskiej i otwartego morza.

Poświęcając nam swój czas, szkoląc się i nurkując z nami wybierasz właściwe miejsce do rozwoju swojej pasji i przygody podwodnej. Zapraszamy do wspólnych nurkowań !

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku dzieci mogą nurkować ?
Zajęcia nurkowe prowadzimy dla dzieci od 8 roku żucia.
Dzieci w wieku powyżej 8 lat mogą ubiegać się o szkolenie Scuba Ranger zaadresowane wyłącznie do nurkowań basenowych do max 4m głębokości.
Dzieci w wieku od 10 lat mogą brać udział w pełnym programie Open Water Diver do max 12m w wodach otwartych.
Czy istnieje górna granica po przekroczeniu której nie mogę nurkować ?
Górna granica nie istnieje. Zajęcia prowadzimy dla osób z każdej grupy wiekowej zaczynając od 8 lat.
Jakie są przeciwskazania zdrowotne do nurkowania ?
Jak każdy inny sport nurkowanie wymaga odpowiedniego poziomu zdrowia.
W przypadku nurkowania nie jest on wygórowany. Nurkowanie nie jest sportem dynamicznym, minimalna kondycja pozwala na zejście pod wodę. Jedynym utrudnieniem może być waga zestawu i dojście do krawędzi łodzi lub brzegu. Potem jest dużo łatwiej.

Z nurkowania zdyskwalifikowanie są osoby które:
- mają poważną wadę serca
- mają poważną wadę płuc
- poważne problemy laryngologiczne

W przypadku innych schorzeń niż te wymienione powyżej warto się z nami skontaktować.
info@cn-tryton.pl czasem zwyczajowa konsultacja z lekarzem nurkowym wystarczy do określenia możliwości uprawniania nurkowania.
Zanurzając się pod wodę srasznie boli mnie głowa. Czy dyskfalifikujem mnie to do udziału w szkoleniu nurkowym ?
Z chwilą gdy się zanurzamy ciśnienie rośnie a wraz z nim objętość gazów. Te pozostawione np w przestrzeniach takich jak płuca, układ laryngologiczny poddawane jest tym samym prawom co np inny zbiornik zanurzany pod wodę.
Istnieje wiele technik aby to ciśnienie wyrównać. Między innymi podstawowe szkolenie nurkowe służy temu aby nauczyć przyszłych adeptów nurkowania naturalnych odruchów umożliwiających głębokie zanurzenie i wyrównania ciśnienia.
Jakie są pierwsze ktoki w drodze do kariery nurkowej.
Absolutnie pierwszym krokiem nie jest zakup sprzętu a szkolenie dzięki któremu nauczysz się obsługiwać sprzęt i procedur nurkowych.
Pierwszym szkoleniem od którego należy zacząć do "OPEN WATR DIVER".
OWD to kurs który przygotuje się do nurkowań z maksymalnym zanurzeniem 18m.

Po szkolenie OWD zachęcamy do prywatnych nurkowań rekreacyjnych a nieco później do kontynuacji szkoleń doskonalących, dających większe uprawnienia oraz wiedzę przydatną w nurkowaniu.
Po szkoleniu OWD zachęcamy do wzięcia udziału z zajęciach:
- doskonalenia pływalności
- nurkowań nawigacyjnych
- nitorxowych
- głębokich
- ratowniczych
i innych....
Gdzie moge zapisać sie na kurs nurkowy
Na szkolenia nurkowe zapraszamy do Centrum Nurkowego Tryton w Gdańsku Wrzeszczu.

Wejście główne do Trytona znajduje się od ulicy Partyzantów
Vis-à-vis centrum handlowego Manhattan.

Kurs nurkowe prowadzimy w kilku miejscach w zależności od rodzaju szkoleń.
Zajęcia teoretyczne w siedzibie głównej. Zajęcia basenowe najczęściej na basenach MOSiR Gdańsk a zajęcia praktyczne nad jeziorem Kłodno w Chmielnie.

Zapisy prowadzimy przez stronę www.cn-tryton.pl zakładka kalendarz.
szkolenie podstawowe to OWD

Oceny (378)

Czarek
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2024 

Super wyjazd, kombinacja nurkowania brzegowego jak na safari z Łodzi (3+1), ale bez przymusu. 2 wyspy, różne Hotele, ale każdy klimatyczny. Wypoczynek, fun i fajni ludzie. To mój drugi wyjazd, ale na pewno nie ostatni.

Nurkowanie

6.0
Natalia
Termin usługi: lipiec 2024 

Polecam serdecznie. Jestem po kursie nurkowania OWD. Niesamowite doświadczenie. Instruktor Oskar Bielakowski był bardzo kompetentny, opiekuńczy, wspierający. Jego duża empatia pomogła mi ukończyć kurs. Dziękuję serdecznie za wsparcie i wyrozumiałość. Kurs odbył się w miłej atmosferze, spokojnie, bez presji, nurkowałem z nim z przyjemnością i poczuciem bezpieczeństwa. Firma Tryton widać ze stawia na jakość szkoleń. Dobrana ekipa ludzi z pasją do nurkowania. Bardzo Dziękuję!

Nurkowanie

6.0
Kateryna
Termin usługi: lipiec 2024 

Chcę więcej! Moje pierwsze doświadczenie z nurkowaniem odbyło się właśnie w tym centrum! Jestem zachwycona światem wody i zdobyliście kolejnego przyszłego nurka! Miła atmosfera w centrum i fajni ludzie! Oscar, który prowadził moje pierwsze intro jest profesjonalnym instruktorem, wszystko wyjaśniał krok po kroku oraz nagrał moje pierwsze nurkowanie! Czekam na certyfikat!

Nurkowanie

6.0
Sigma
Termin usługi: czerwiec 2024 

Mówiąc szczerze to bardzo się bałem wchodzić pod wodę, ale w tym miejscu pracują bardzo doświadczeni instruktorzy. Potrafią uspokoić słowem i nauczą kontrolować swój oddech i emocje. Byłem przekonany że to jest nie dla mnie i że nigdy czegoś takiego nie potrafię zrobić. Polecam każdemu doświadczyć czegoś więcej, moja ocena jest 10/10 ale instruktorzy które tam pracują oceniam na 100/10.

Nurkowanie

6.0
Kuba
Termin usługi: czerwiec 2024 

Robiłem kurs OWD z instruktorem Oskarem. Wszystko bardzo fajnie i w pozytywnej atmosferze.

Nurkowanie

6.0
Daria
Termin usługi: czerwiec 2024 

Z czystym sumieniem i z całego serca polecam! Voucher z nurkowania kupiony w prezencie, był to strzał w dziesiątkę. Pan Waldemar przedstawił teorię, z kolei Pan Piotr pokazał kawałek podwodnego świata - mając rację, że jak się spodoba to chce się tego więcej. Profesjonalnie podejście, a przy tym można poczuć się swobodnie wśród zespołu Tryton.

Nurkowanie

6.0
Jacek
Termin usługi: czerwiec 2024 

Jestem świeżo po kursie OWD. To niesamowite, że po kilku dniach z absolutnego laika stajesz się certyfikowanym nurkiem. I to nie tylko na papierze - po prostu czujesz, że zdobyłeś kompetencje do tego, żeby nim być. A to dzięki mega profesjonalnemu podejściu Trytona do kursanta. Mój instruktor Jarek (Boro) idealnie sprawdza się w swojej roli. Konkretny i zdefiniowany przy zadaniach praktycznych, luźny i do żartu przy teorii. Czułem się zaopiekowany, zawsze wiedziałem co się wydarzy i miałem pełne zaufanie do niego. Na pewno wrócę na specjalizacje bo po tym kursie pokochałem ten sport :) dzięki ekipo! dzięki Boro!

Nurkowanie

6.0
Piotr
Termin usługi: czerwiec 2024 

Super kurs. Syn nurkuje lepiej niż nie jeden z AOWD!

Nurkowanie

6.0
Ewa
Termin usługi: czerwiec 2024 

Do szkolenia OWD podeszłam za namową przyjaciół, mimo wcześniejszych doświadczeń z nurkowaniem w Afryce oraz umiejętnością pływania, kurs okazał się došć trudny. W szczególności przełamanie własnych lęków i obaw, bo bardzo profesjonalne podejście do teorii i praktyki wszystkich pracowników CN Tryton pozwoliło mi ukończyć szkolenie. W szczególności dziękuję Oskarowi, za cierpliwość, spokój i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Nurkowanie

5.8
Mart
Termin usługi: maj 2024 

Kilkanaście lat nie miałem styczności z nurkowaniem , co z tego , że posiadam certyfikaty i mogę nurkować. Okazało się , że technologia się tak zmieniła z sprzęt jest prawie doskonały. Zgłosiłem się do mojego byłego instruktora z prośbą żeby mnie trochę pokierował , wytłumaczył i przypilnował żebym sobie krzywdy nie zrobil. Przedstawił mi Oskara , instruktora w klubie . Kilka minut teorii i do wody. Spędziłem na pierwszym nurkowaniu ponad dwie godziny . Oskar to zawodowiec , młody chłopak , ze spokojem instruktora jazdy pływał ze mną. Po tak długim czasie warto zgłosić się do kogoś kto jest na bieżąco. Nie zgywajmy bohaterów.

Nurkowanie

6.0
Tomasz
Termin usługi: czerwiec 2024 

Bardzo Polecam.

Nurkowanie

6.0
Asia
Termin usługi: czerwiec 2024 

Bylo super! Dziś pierwszy raz w życiu zanurkowałam. Pan Piotr bardzo spokojnie wszystko wytłumaczył i pokazał, przeprowadził "za rękę" przez tor podwodny w jeziorze i wszystko się gładko udało. Świetne doświadczenie i chcę spróbować więcej.

Nurkowanie

5.9
Agnieszka
Termin usługi: maj 2024 

Kurs OWD przeprowadzony został w idealnie zbalansowany sposób. Na zajęciach teoretycznych omówione oraz rozszerzone zostały materiały, które dostaje się wcześniej drogą mailową. Na basenie ma się czas na przyzwyczajenie do nowej sytuacji, ćwiczenia były precyzyjnie pokazywane, a następnie powtarzanie, by każdy uczestnik czuł się w nich pewnie. Zajęcia nad jeziorem dopełniały cały kurs, gdzie doskonaliliśmy swoje umiejętności. Wszystko to pod czujnym okiem instruktora Jarosława Borawskiego. To dzięki niemu nurkowanie było czystą przyjemnością!

Nurkowanie

6.0
Justyna
Termin usługi: maj 2024 

Kolejne szkolenie w Centrum nurkowym Tryton za mną. Tym razem miałam przyjemność uczyć się od mega cierpliwej Kasi Stankiewicz. I na niej skupię swoją opinię, bo wybór odpowiedniego instruktora to rzecz najważniejsza, a Kasia instruktorem jest świetnym. Oprócz przekazania mi niezbędnej wiedzy, choć nie było to jednym z punktów programu postanowiła pomóc mi również w aspektach z którymi do tej pory sobie nie radziłam najlepiej. Pomogła przełamać mi moje własne ograniczenia i wszystkie niedasie. Dzięki temu nabrałam jeszcze większego szacunku do tego centrum nurkowego, bo wiem że pracują tam ludzie z pasją, którym na prawdę zależy na jak najlepszym wyszkoleniu, co wiąże się z tym,że w przyszłości będzie mi nurkować łatwiej ale i przede wszystkim bezpieczniej. Dziękuję Kasiu. Z pewnością wrócę na kolejne szkolenia ️

Nurkowanie

6.0
Przemek
Termin usługi: maj 2024 

Nurkowanie z Centrum Nurkowe Tryton Gdańsk to czysta przyjemność, wrażenia na maxa, profesjonalnie i w świetniej atmosferze, no i polecam instruktora Oskara

Nurkowanie

6.0
Dominik
Termin usługi: maj 2024 

Profesjonalne podejście i super doświadczenie, gorąco polecam.

Nurkowanie

6.0
Marcin
Termin usługi: maj 2024 

Właśnie ukończyłem kurs OWD i polecam. Fachowość, pasja, nowoczesny sprzęt i kompetentna kadra. Fajni i przyjemni ludzie. Mimo, że zaczęcie nurkowania jest dość stresujące i jest uczucie niepewności, instruktor - Jarosław Borawski - zdecydowanie miał wszystko pod kontrolą i umiał się zaopiekować kursantem pod wodą. Polecam tym, którzy chcą zacząć nurkować. albo jeszcze się wahają, czy to zrobić.

Nurkowanie

6.0
Franciszek
Termin usługi: maj 2024 

Bardzo mili, a zarazem profesjonalni instruktorzy nurkowania. Podczas kursu czułem się bezpiecznie, a zarazem miałem możliwość wykształcić wymagane umiejętności. Sam kurs to bardzo ciekawe doświadczenie, gorąco polecam!

Nurkowanie

6.0
Jacek
Termin usługi: kwiecień 2024 

Z wyjazdu na Filipiny podsumowanie jest jedno- Tryton doskonała robota

Nurkowanie

6.0
Witold
Termin usługi: luty 2024 

Wyjazd do Marsa Alam był super zorganizowany. Dzięki za miłą atmosferę

Nurkowanie

6.0