UNITHERM

UNITHERM

Wybierz numer

58 323-75-00 662-800-800
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - UNITHERM Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - UNITHERM Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - UNITHERM Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - UNITHERM Gdańsk +27 1

TV Filmy

Unitherm 127

Unitherm

Artykuły o nas

O nas

UNITHERM
- Usługi kompleksowo. Pompy ciepła, fotowoltaika, Instalacje, wentylacja, klimatyzacja.
- Serwis - Serwis urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych
- Showroom i sklep on-line. Armatura, ceramika, płytki
....od koncepcji...
Nakreślmy wspólnie wymagania i oczekiwania od systemów i produktów, które mają nam służyć na wiele lat. Grzewcze, wentylacyjne, czy klimatyzacyjne.

...po dobór urządzeń, materiałów, szczegółowych rozwiązań technicznych...
Kiedy już wybierzemy rozwiązania do Państwa obiektu, zajmiemy się nakreśleniem i wspólnym omówieniem rozwiązań inżynierskich. Prawidłowe zaprojektowanie i dobranie instalacji, źródła ciepła, czy chłodu, skutkuje rachunkami na przyszłość.

...nie tylko sama technika...
zapraszamy do wyjątkowego salonu wyposażenia wnętrz. . Znajdziecie tu Państwo produkty z grupy premium. Od płytek ceramicznych wielkoformatowych po piękne wzory znanych Architektów. Nieprzeciętną wystawę armatury najlepszych europejskich marek, meble łazienkowe, umywalki, brodziki i  wanny w niespotykanym wyborze kolorystycznym.

...poprzez księgę standardów...
To jedna z podstawowych rzeczy jaką posługujemy się w pracy. Standard materiałów, urządzeń, dzięki czemu wiedzą Państwo, że wszystko co zostało użyte jest znanego pochodzenia, jest właściwej jakości, posiada atesty, certyfikaty i dopuszczenia.

...aż do zakupu, montażu, uruchomienia, dostarczenia dokumentacji rozruchowej i powykonawczej...
Kupujemy tylko u sprawdzonych dostawców, sprawdzone materiały i urządzenia. Nasza kadra montażowa to ludzie z ogromnym doświadczeniem, wielu z nich jest z nami ponad 15 lat.

...oraz serwisu...
To 10 osobowy dział, który dba o to, aby każdy nasz Klient był zadowolony nie tylko przy zakupie ale też przez wszystkie następne lata.