Unilever Polska S.A. Oddział Banino - Zakład Lodów i Produktów Mrożonych Algida

Banino 80-297, Lipowa 15-17

Unilever Polska

Wybierz numer

58 685-80-00
G...@unilever.com pokaż

O nas

Unilever jest jednym z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości pod znanymi markami tj.: Algida, Knorr, Lipton, Rama, Delma, Domestos, Cif, Rexona, Axe, Dove, Timotei, Signal.
Unilever zatrudnia w Polsce około 3500 pracowników. Posiada cztery fabryki: w Baninie koło Gdańska (produkcja lodów), Bydgoszczy (środki czystości), Katowicach (margaryny i herbaty) oraz w Poznaniu (produkty kulinarne i dressingi).

Celem Unilever jest podwojenie wielkości biznesu, przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz zwiększenie pozytywnego wpływu społecznego. Do 2020 r. Unilever zamierza pomóc ponad 1 miliardowi ludzi w poprawie ich zdrowia i samopoczucia i poprawić warunki bytowe milionów osób, a do 2030 roku pozyskiwać surowce rolne tylko ze źródeł zarządzanych w sposób zrównoważony oraz ograniczyć wpływ działalności na środowisko naturalne.

Wierzymy, że Unilever to najlepsze miejsce dla Twojego wzrostu i rozwoju kompetencji. Bez względu na to, czy chcesz budować swoja karierę poprzez udział w praktykach, programach menedżerskich, czy przez podjęcie stałej pracy, Unilever, dzięki pracy z wielkimi markami oraz ludźmi pełnymi pasji, umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki rozwoju. Już w 26 krajach jesteśmy dla absolwentów numerem 1. wśród pracodawców z sektora FMCG. Wiemy, że to ludzie stanowią najcenniejszy kapitał firmy. Jeśli chcesz stać się częścią wiodącej na rynku firmy, kierować własną karierą i pracować zarówno ze wspaniałymi markami, jak i wspaniałymi ludźmi, dbając z nimi o zrównoważony rozwój, Unilever będzie właściwym miejscem.