Unimor Development SA

znajduje się w Zefir

Unimor Development

Wybierz numer

58 762-35-35
b...@unimor.com.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Unimor Development Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/2 - Unimor Development Gdańsk 3
 

TV Filmy

Unimor Development SA 90

Unimor Development SA

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

Misją firmy UNIMOR Development jest tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów, które dzięki praktycznym rozwiązaniom stworzą idealne otoczenie dla biznesu.
Działalność Spółki UNIMOR Development koncentruje się na kreowaniu projektów deweloperskich oraz zarządzaniu posiadanym nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie spełnianie oczekiwań naszych Klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji. Dzięki profesjonalnemu podejściu i dbałości o szczegóły, pragniemy stwarzać przyjazne środowisko pracy, w którym nasi Klienci będą mogli się rozwijać.

UNIMOR przynależy do grupy MARS Real Estate. Strukturę grupy tworzą spółki zarządzające inwestycjami i nieruchomościami zlokalizowanymi na najważniejszych rynkach regionalnych w Polsce.

Najważniejszym aktualnie projektem Spółki jest komercjalizacja zmodernizowanego w 2016 roku budynku ZEFIR w centrum Gdańska - to biurowiec wyróżniający się doskonałą lokalizacją, bliskością kluczowych instytucji administracji publicznej, wysokim standardem wykończenia i bardzo dobrą funkcjonalnością. ZEFIR oferuje ponad 4.500 mkw. nowoczesnej powierzchni na wynajem oraz 90 miejsc parkingowych, umiejscowionych na wydzielonym, wewnętrznym dziedzińcu.