Unimor Development SA

80-822 Gdańsk, Żabi Kruk 16 Mapka

znajduje się w Zefir

58 762-35-35  fax:  58 762-35-30
b...@unimor.com.pl pokaż
www.unimor.com.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

Misją firmy UNIMOR Development jest tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów, które dzięki praktycznym rozwiązaniom stworzą idealne otoczenie dla biznesu.

Działalność Spółki UNIMOR Development koncentruje się na kreowaniu projektów deweloperskich oraz zarządzaniu posiadanym nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie spełnianie oczekiwań naszych Klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji. Dzięki profesjonalnemu podejściu i dbałości o szczegóły, pragniemy stwarzać przyjazne środowisko pracy, w którym nasi Klienci będą mogli się rozwijać.

UNIMOR przynależy do grupy MARS Real Estate. Strukturę grupy tworzą spółki zarządzające inwestycjami i nieruchomościami zlokalizowanymi na najważniejszych rynkach regionalnych w Polsce.

Najważniejszym aktualnie projektem Spółki jest komercjalizacja zmodernizowanego w 2016 roku budynku ZEFIR w centrum Gdańska - to biurowiec wyróżniający się doskonałą lokalizacją, bliskością kluczowych instytucji administracji publicznej, wysokim standardem wykończenia i bardzo dobrą funkcjonalnością. ZEFIR oferuje ponad 4.500 mkw. nowoczesnej powierzchni na wynajem oraz 90 miejsc parkingowych, umiejscowionych na wydzielonym, wewnętrznym dziedzińcu.
 
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo

Aktualne inwestycje

 • Pomerania Office Park

  Pomerania Office Park

  Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16  Mapka
  • Zabudowa: powierzchnia biurowa, handel i usługi
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: zakończona