Upside Property Sp. z o.o.

Upside Property

Wybierz numer

58 669-60-00
s...@upside-property.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
 

Inwestycje

O nas

Upside Property jest inwestorem, deweloperem oraz profesjonalnym zarządzającym inwestycjami w nieruchomości komercyjne, świadczącym pełen zakres development & asset management.
Upside Property jest inwestorem, deweloperem oraz profesjonalnym zarządzającym inwestycjami w nieruchomości komercyjne, świadczącym pełen zakres development & asset management, skoncentrowanym na podniesieniu wartości nieruchomości i jej pozycji na rynku.
Firma została założona przez inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku, Karola Kalickiego.
Aktywnie działając na rynku od ponad 20 lat, Upside Property dysponuje jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce zespołów w zakresie zarządzania, najmu oraz developmentu nieruchomości komercyjnych.
Firma zarządza z sukcesem portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim, także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
Jako uznanie profesjonalizmu działalności, Upside Property otrzymało jedną z pierwszych w Polsce decyzję KNF pozwalającą na zarządzanie funduszami nieruchomościowymi.

Oceny (2)

Jerzy
Termin usługi: listopad 2023

Wszystko zgodnie z terminami, bezproblemowo, dobry kontakt.

Deweloperzy

5.9
kasia
Termin usługi: kwiecień 2023

Polecam dewelopera. Bezproblemowa transakcja. Super kontakt.

Deweloperzy

5.2