UrboDomus | Projektowanie Wnętrz, Wykańczanie wnętrz

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni

UrboDomus

Wybierz numer

790-011-699
p...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - UrboDomus Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - UrboDomus Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - UrboDomus Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - UrboDomus Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

Projektowanie wnętrz | Wykończanie wnętrz | Aranżacja wnętrz | Urbodomus. Gdańsk, Sopot, Gdynia
66

Projektowanie wnętrz | Wykończanie wnętrz | Aranżacja wnętrz | Urbodomus. Gdańsk, Sopot, Gdynia

O nas

Projektowanie wnętrz | Wykańczanie wnętrz | Gdańsk, Sopot, Gdynia
Od 19 llat z pasją projektujemy i kompleksowo wykańczamy mieszkania działając głównie na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni. Jesteśmy grupą projektowo-wykonawczątworzącą niepowtarzalne wnętrza w oparciu o indywidualny gust klienta oraz obowiązujące trendy. Tworzymy praktyczne i funkcjonalne apartamenty, mieszkania, domy oraz miejsca użyteczności publicznej, takie jak biura, hotele i restauracje.
Współpraca z nami to gwarancja wnętrza o nietuzinkowym charakterze przy jednoczesnym zachowaniu oszczędności czasu i szybkości realizacji

Oceny (8)

Adam
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: 02.12.2016

Bardzo dziękuję za wspólne wykańczanie moich apartamentów. Prace przebiegły bardzo sprawnie. Doceniam fachowe porady i wskazówki. Polecam wszystkim, którzy oczekują solidnej i szybkiej realizacji... w miłej atmosferze :)

Aranżacja wnętrz

6.0
Jakub
Termin usługi: marzec 2024

Słabo. Bardzo słabo. Sporo niedoróbek. Inna ekipa musiała po nich poprawiać. Idą w ilość, a nie jakość przy kolosalnych cenach. Właściciel to projektant bez żadnego wykształcenia. Żenada.

Aranżacja wnętrz

1.0
Patryk
Termin usługi: marzec 2020

Rzetelna firma, godna polecenia. Dziękuję za fachowe wsparcie przy podejmowaniu trudnych decyzji nie tylko typu: “ jakie kafelki wybrać” :) Polecam z czystym sumieniem.

Aranżacja wnętrz

6.0
Marlena
Termin usługi: grudzień 2018

Zawsze marzyłam, aby mieć piękne mieszkanie. Bez pomocy specjalistów, nie udałoby mi się osiągnąć takiego efektu. Dzięki UrboDomus moje wnętrza nareszcie nabrały uroku. Sama nie potrafiłabym dobrać takich mebli i dodatków. Współpraca z firmą konkretna, rzeczowa, bez niedomówień. Dziękuję bardzo, serdecznie polecam współpracę z tą firmą.

Aranżacja wnętrz

6.0
Paweł
Termin usługi: lipiec 2018

Serdecznie polecam usługi firmy, korzystałem z pomocy Darka kilkukrotnie, ekipa na każdej płaszczyźnie sie sprawdziła począwszy od projektu kończywszy na efekcie końcowym. Serdecznie polecam

Biura projektowe

6.0
Świat Drewna gdańsk
Termin usługi: styczeń 2019

Rzetelna, godna polecenia firma, z którą współpracujemy od lat. Wszystkie realizacje przemyślane. Zakupione za naszym pośrednictwem podłogi drewniane, idealnie wkomponowane w aranżację mieszkań i domów.

Aranżacja wnętrz

6.0
Agata
Termin usługi: czerwiec 2018

Polecam z czystym sumieniem.Pełen profesjonalizm.Wszystko zgodne z ustaleniami,terminem i budżetem.Najnowsze rozwiązania i doskonałe materiały stworzyły przepiękne i funkcjonalne wnętrze.dziękuje bardzo !!!

Aranżacja wnętrz

6.0
Joachim
Termin usługi: listopad 2018

Brakuje słów aby wyrazić podziw dla UrboDomus... absolutnie mistrzostwo i dogłębna znajomość tematu. Szukałem firmy, która kompleksowo zajmie się projektem, przebudową, wykończeniem i dekoracją nowego (starego) apartamentu. Miało być co najmniej jakby luksusowo. :) ...i tak jest. Efekt końcowy przerósł oczekiwania. Fachowe doradztwo, pełen profesjonalizm, żadnych niespodzianek i co najważniejsze - terminowość. Nikt nie lubi czekać na swoje nowe mieszkanie. Polecam wszystkim!

Pracownie architektoniczne

5.8