UżywanaMuzyka.pl

81-363 Gdynia, 3 Maja 22-24 Mapka
509-722-613
u...@op.pl pokaż
uzywanamuzyka.pl
zamów online
/uzywanamuzykapl
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00
Dodatkowo prowadzimy również sprzedaż internetową, wysyłkową 24h

O nas

Używana Muzyka to sklep stacjonarny zajmujący się sprzedażą oryginalnych używanych płyt winylowych i CD w szerokim zakresie gatunków muzycznych. Muzyka jest naszą pasją i w to co robimy wkładamy całe nasze serce. Zapraszamy do naszego sklepu w Gdyni

Charakterystyczną cechą wyraźnie wyróżniającą nas na tle innych sklepów jest niezaprzeczalny fakt posiadania „od ręki“ wielu produktów niedostępnych już na rynku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości.

Sklep Używana Muzyka to gratka dla prawdziwych koneserów „czarnego winyla“ i poszukiwaczy niedostępnych juz na rynku kompaktów. Dodatkowo akcesoria i wybór sprzętu Hi-Fi Audio Stereo, zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki wybór płyt CD w atrakcyjnych cenach zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Obok sklepu Stacjonarnego prowadzimy również sprzedaż internetową, wysyłkową. Muzyka jest naszą pasją i w to co robimy wkładamy całe nasze serce.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. W naszym sklepie spotkacie się z szeroką gamą produktów, a sprostanie Waszym wymogom to misja naszej firmy. Używana Muzyka jest tak samo dobra jak nowa – muzyka!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »