VIVE Profit to hurtownia odzieży używanej zlokalizowana w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 211. Oferujemy szeroki wybór odzieży używanej, w tym spodnie, spódnice, torebki, szale, czapki, swetry, golfy, płaszcze, jeansy, marynarki. W naszej ofercie znajdują się również markowe ubrania. Zapewniamy również chemię i proszki do prania. Poszukujesz pracy w sklepie z odzieżą używaną? Skontaktuj się z nami!

Tekst wygenerowany automatycznie

 

Oceny (6)

beta
Termin usługi: marzec 2022 

Nie znalam wczesniej tego sklepu.rozczarowalam sie obsluga,jak tez wysokimi cenami.

Maria K
Termin usługi: marzec 2021 

Bardzo miłe i serdeczne panie!! Zawsze jestem zadowolona z zakupionych ubrań! Dziękuje !!!!

Odzież używana

5.8
Andzelika
Termin usługi: wrzesień 2020 

Zdecydowanie nie polecam. Masakra.

Odzież używana

1.0
Bogna
Termin usługi: sierpień 2020 

Lubię ten sklep, robię tam zakupy prawie co tydzień wybierając teraz 2-3 sztuki odzieży. Odpoczywam nawet tam, bo i klientki miłe i obsługa. W końcu czerwca zaopatrzyłam się tam w wiele potrzebnych mi nagle czarnych rzeczy, jakościowo bardzo dobrych, niedrogich i w jednym sklepie. I tylko szkoda że nie pracuje już tam pani Marta bardzo miła osoba.

Odzież używana

5.2
klientka
Termin usługi: lipiec 2020 

Pani obsługująca bardzo niemiła. Nie chciała poinformować w jakiej cenie jest towar, tylko od razu odesłała do cennika. Ponadto bezprawnie wymusiła na mnie zakrycie nosa, co dla mnie było niebezpieczne gdyż od lat leczę się na astmę. Nie polecam. Do tego jakość ubrań kiepska, ceny wysokie.

Odzież używana

1.2
Weronika
Termin usługi: sierpień 2018 

Bardzo lubię tam przychodzić dużo miejsca można wypatrzec fajne perełki ceny też super

Odzież używana

4.4