Najlepsze projektowanie stron www Gdańsk

Oceny (88)

Jacek
Termin usługi: maj 2024

Profeska od A do Z. Od projektu strony, wizytówek, obsługi i realizacji na czas, po doprecyzowanie ustalonych projektów. To jest firma na Tak! I tak powinny działać wszystkie firmy. VanFisk jest nr 1 i polecam z czystym sumieniem 100% zadowolenia.

Projektowanie stron www

6.0
Agata
Termin usługi: marzec 2024

Szybko i poprawnie przeprowadzona naprawa. Bez naciągania na nowy komputer czy tam dodatkowe elementy. Bardzo fajny kontakt i precyzyjne przekazywanie informacji. Serdecznie polecam usługi Pana Patryka.

Serwis komputerów

6.0
Sylwester
Termin usługi: marzec 2023

Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam! Namiary na Pana Patryka dostałem z polecenia! Miałem problem z laptopem, a Pan Patryk zasugerował czyszczenie, wymianę przestarzałych i wadliwych elementów oraz optymalizację systemu! Po prostu SZOK jak teraz działa mój firmowy laptop!

Serwis komputerów

6.0
Maciej
Termin usługi: styczeń 2023

Nie ważne jaki problem z komputerem za każdym razem po serwisie wszytko smiga jak należy. polecam

Serwis komputerów

6.0
Agata
Termin usługi: listopad 2022

Oddałam dość starego laptopa do naprawy, więc nie nastawiałam się, że można go ocalić. Po 2 dniach od przekazania dostałam bardzo rzeczową informację w jakim stanie jest sprzęt i co trzeba w nim wymienić. Po 5 dniach laptop był gotowy do odbioru, w dodatku wyczyszczony i skonfigurowany, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie. Dawno nie spotkałam tak komunikatywnej i zaangażowanej w swoją pracę osoby. Profesjonalizm w każdym calu!

Serwis komputerów

6.0
Daniel
Termin usługi: lipiec 2022

Pomoc w wyborze komponentów do komputera, wyjaśnienie co i jak działa, złożenie komputera + optymalizacja oraz kilka razy czyszczenie starszego komputera. Ceny lepsze od konkurencji, termin realizacji w ciągu dwóch dni roboczych. Polecam bardzo, przyjazna atmosfera podczas rozmów.

Serwis komputerów

6.0
Aneta
Termin usługi: kwiecień 2020

Świetna komunikacja o każdej porze. Profesjonalizm i skuteczność, mój laptop „odetchnął” , bardzo dziękuję, rzadko zdarza się takie zaangażowanie, plus wiele dodatkowych, specjalistycznych porad, polecam

Serwis komputerów

6.0
Sebastian P.
Termin usługi: styczeń 2020

Prawdziwy fachowiec, złota ręka do komputerów. Diagnozuje problem i potrzeby Klienta jednocześnie proponując najlepsze rozwiązanie. Dziękuję

Serwis komputerów

6.0
macias
Termin usługi: marzec 2020

Pełen profesjonalizm, po raz kolejny korzystałem z pomocy Pana Patryka i szczerze mogę polecić wszystkim

Serwis komputerów

6.0
kris
Termin usługi: kwiecień 2019

Gorąco polecam !!! profesjonalizm na 5

Serwis komputerów

6.0
Marek
Termin usługi: marzec 2019

super !!! gorąco polecam

Serwis komputerów

6.0
Kasia
Termin usługi: luty 2019

Kolejny raz miałam przyjemność korzystać z usług firmy VanFisk i kolejny raz się nie zawiodłam. Profesjonalna obsługa, dobry kontakt z klientem, sprawne rozwiązanie problemu, cena adekwatna do usługi (nie zostałam potraktowana jak skarbonka). Przyszłam z problemem, wyszłam z rozwiązaniem, polecam serdecznie!

Serwis komputerów

6.0
Krystyna
Termin usługi: październik 2018

Z usług pana Patryka korzystamy z mężem od dawna Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej i fachowej usługi i porad. Poza tym pan Patryk jest osobą sympatyczną i kontaktową. Ceny usług nie są wygórowane. Polecam jak najbardziej.

Marek
Termin usługi: październik 2018

Z czystym sercem mogę polecić tą firmę. Zarówno laptop oraz komputer po 4 latach od wgrania i optymalizacji systemu śmiga jak nówka. Ceny śmiesznie niskie w porównaniu do konkurencji. Podobno nie da się Zrobić dobrze tanio i szybko... w tej firmie to standard.

Serwis komputerów

6.0
Weronika
Termin usługi: październik 2018

Rewelacyjna współpraca - wszystko sprawnie, w miłej atmosferze i przede wszystkim skutecznie. Chciałoby się, aby wszyscy specjaliści pracowali w taki sposób. Serdecznie polecam :)

Serwis komputerów

6.0
Dorota
Termin usługi: wrzesień 2018

super fachowiec, szybko, tanio, konkretnie

Serwis komputerów

6.0
Malex-systemy
Termin usługi: wrzesień 2018

Zrobienie stron i wizytówek to dla tej firmy pestka. Kreatywność, jakość i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

Projektowanie stron www

6.0
Fotimo- fotografia
Termin usługi: sierpień 2018

Z czystym sumieniem moge polecić firmę, każdemu kto potrzebuje profesjonalnej i pełnej obsługi w zakresie tworzenia stron internetowych oraz serwisu komputerowego. Od kilku lat współpracuje z firma na wielu płaszczyznach i mogę powiedzieć , że wszystkie realizacje są na czas, bez potrzeby poprawek. Rzetelnośc, profesjonalizm oraz realne ceny i czas wykonywania usługi - to wizytówka firmy !!! Oby więcej takich firm na rynku !

Projektowanie stron www

6.0
Łukasz
Termin usługi: lipiec 2018

Korzystam z usług tej firmy od lat, zawsze dobrze, zawsze szybko, zawsze profesjonalnie. No po prostu polecam z czystym sercem!!! :)

Serwis komputerów

6.0
Izabela M.
Termin usługi: lipiec 2018

Oddałam do serwisu mój już przestarzały laptop....., po zbyt intensywnym użytkowaniu nie udawało się Go już nawet włączyć!! brak miał klawisza ON/OFF Pan z serwisu zdziałał cuda, ma tak ogromną wiedzę w temacie świata komputerowego!!!! Zdecydowanie polecam!! :)

Obsługa informatyczna firm

6.0