Vanilia i Truskawki - Czarter luksusowych łodzi ze sternikiem - Zatoka Gdańska

Vanilia i Truskawki

Wybierz numer

531-553-553
v...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/23 - Vanilia i Truskawki Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/23 - Vanilia i Truskawki Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/23 - Vanilia i Truskawki Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/23 - Vanilia i Truskawki Gdańsk +20 1
 

TV Filmy

93

Rejs Vanilia

Artykuły o nas

O nas

Luksusowa łódź czeka na Ciebie! Rejsy rodzinne, indywidualne, firmowe po Zatoce Gdańskiej i Motławie. Czarter łodzi motorowej ze sternikiem to możliwość przeżycia niesamowitej przygody, bliskiego kontaktu z wodą i przyrodą.
Wynajem łodzi ze sternikiem na wodach Zatoki Gdańskiej to wspaniała forma wypoczynku i gwarancja niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny lub grupy przyjaciół.

Poszukując oryginalnego pomysłu na spędzenie wolnego czasu warto skorzystać z naszej oferty. Obsługujemy zlecenia indywidualne od osób prywatnych oraz firm.

Nasze łodzie motorowe prowadzone są przez doświadczonego sternika (skippera), co zapewni Państwu bezpieczeństwo i komfort. Nasz sternik pomoże wybrać i zaplanować odpowiednią trasę podróży, pokieruje łodzią, pokaże najciekawsze zakątki, zapewni miłą, rodzinną atmosferę w trakcie rejsu.

Organizujemy rejsy turystyczne głównie po Zatoce Gdańskiej, ale jesteśmy otwarci na inne propozycje np. rejsy po Zalewie Wiślanym.

Chcesz zaskoczyć narzeczoną lub sprawić żonie prezent na rocznicę ślubu? Istnieje możliwość zorganizowania na łodzi romantycznej kolacji połączonej z noclegiem.