Virtal Sp. z o.o.

Virtal

Wybierz numer

517-163-465 509-538-866
s...@virtal.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Działalność on-line 
 

O nas

Jesteśmy zespołem praktyków marketingowych, który od 2011 roku z pasją i zaangażowaniem wspiera firmy w zdobywaniu klientów wykorzystując zasoby Internetu. Specjalizujemy się w jakościowym SEO i prowadzeniu kampanii na platformie Google Ads.

Nasze usługi

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google - dzięki tym działaniom Twoja strona internetowa będzie widoczna na strategiczne słowa kluczowe dla Twojego biznesu, co z kolei przełoży się na większą rozpoznawalność, a wzrost ruchu przyniesie nowe zamówienia.

1) Niwelowanie działań negatywnego SEO - zadbanie o właściwy profil linkowy do Twojej strony www zwiększy widoczność Twojej strony w wyszukiwarce. Każdy wartościowy link prowadzący do Twojej strony działa jak głos na nią oddany. Jednocześnie linki słabej jakości mogą jej szkodzić.

2) Optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek - polega na wylistowaniu zmian do wprowadzenia we fragmentach witryny. Każda taka zmiana może wydawać się niewielkim ulepszeniem, ale razem mogą mieć one zauważalny wpływ na zwiększenie widoczności w Google.pl.

3) Link building - skuteczny link building zaczyna się od przygotowania strategii pozyskiwania linków tj. wyselekcjonowania potencjalnych grup serwisów, z których można pozyskać backlink. Tylko działania white hat oraz cykliczne wdrażanie wcześniej ustalonej strategii przyniesie oczekiwane efekty.

4) Analizy i Consulting - cykliczne analizy strony pod kątem czynników SEO przy pomocy narzędzi, tj. Google Search Console, Ahrefs, PageSpeed i innych pozwala kontrolować stan widoczności witryny w Google.pl i skutecznie ulepszać ją pod kątem wyszukiwarki Google.

Prowadzenie Kampanii Ads - dzięki kampanii w Google Ads Twoja oferta będzie widoczna dokładnie w momencie, w którym klienci jej poszukują. A zapłacisz tylko wtedy, gdy potencjalny klient kliknie w reklamę Twojej strony.

1) Wyniki wyszukiwania Google - wyświetlanie reklam przez powiązane z nimi słowa kluczowe. Twoja reklama będzie wyświetlana tylko wówczas, jeżeli potencjalny klient będzie wyszukiwał usług lub produktów, które oferujesz. Środki przeznaczone na kampanię wydatkowane będą tylko wówczas jeżeli potencjalny klient kliknie reklamę i przejdzie na Twoją stronę www.

2) Sieć reklamowa - wyświetlając reklamy w sieci możesz docierać do szerokiego grona klientów o wielu zainteresowaniach, wybierać witryny lub strony, na których mają pojawiać się reklamy. Prezentuj użytkownikom ciekawe formaty reklam graficznych. Wyświetlaj w reklamach zdjęcia, produkty, usługi, logo lub markę.

3) Remarketing - pozwoli Tobie dotrzeć do użytkowników, którzy odwiedzili Twoją witrynę wyświetlając trafny przekaz reklamowym w sieci oraz w wyszukiwarce Google. W ten sposób możesz zwiekszać świadomość marki oraz sprzedaż Swoich produktów lub usług.

4) Google Shopping (dawniej Google Merchant Center) - zakupy Google bazujące na reklamach z listą produktów - GMC w połączeniu z usługą Ads umożliwia bezpośrednie prezentowanie Twojej oferty użytkownikom w reklamach. Reklamy te pojawiają się, gdy ktoś szuka Twoich produktów na stronie Google.pl i dzięki temu wyświetli zdjęcie, cenę Twojego produktu oraz nazwę Twojego sklepu, wraz z bezpośrednim przekierowaniem na dany produkt.

5) Youtube Ads - reklamy na platformie Youtube zwiększają oglądalność filmów, zachęcają do subskrypcji kanałów i stwarzają okazje do interakcji z widzami lub potencjalnymi klientami. Są świetną reklamą działającą na świadomości brandu i wzrost rozpoznawalności marki.

 

Opinie (1)

Robertos
Termin usługi: styczeń 2022 

Agencja godna polecenia, skuteczne pozycjonowanie stron w sensownych cenach. Dobry kontakt z klientem.

w kategorii

Pozycjonowanie stron www

5.5
 • oferta:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  6