Najlepsze salony samochodowe Gdynia

Oceny (19)

Viola
Termin usługi: czerwiec 2024

Po raz drugi korzystałam z usług VW Plichta w Gdyni. Sześć lat temu w wyborze i zakupie VW Polo pomagał mi Pan Tomasz Rejman. Byłam pełna podziwu dla jego kompetencji i zaangażowania. Trzy dni temu odebrałam nowego T-Roca, a w jego wyborze, konfiguracji i wszelkich formalnościach pomagał mi wielki pasjonat motoryzacji Pan Tomasz. Jestem bardzo zadowolona z nowego auta a firmie VW Plichta gratuluję tak profesjonalnych pracowników.

Salony samochodowe

6.0
Karolina Kulesza
Termin usługi: kwiecień 2024

Z całego serca polecam salon Plichta Gdynia a zwłaszcza Pana Adama Orzecha . Dzięki niemu to nasz kolejny zakup w tym salonie . Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta . Szybko załatwione formalności są kolejnym plusem . Wysoka kultura osobista Pana Adama jak i jego ponadprzeciętne rozeznanie w ofercie sprzedażowej przesądziły o zakupie samochodu . Pragnę rownież zwrócić uwagę na doskonałą komunikację (zarówno drogą elektroniczną czy też telefoniczną) prowadzoną przez Pana Adama , w której na bieżąco informował mnie o postępach w zamówieniu. Podsumowując to dbałość o klienta, zaangażowanie i obsługa na najwyższym poziomie - salon oceniam w samych superlatywach

Salony samochodowe

6.0
Jarosław
Termin usługi: luty 2024

Witam , polecam Adama Orzecha jako profesjonalnego sprzedawcę nowych samochodów VW.Pełna znajomość tematu i prowadzenie zakupu do samego końca .Pełna profeska ,jak najbardziej polecam !!!

Salony samochodowe

5.9
Grzegorz
Termin usługi: październik 2023

Pan Adam Orzech wykazał sporo cierpliwości w zapoznaniu mnie a modelem VW Polo nowego "rzutu". Nastawił mnie pozytywnie do pomysłu zakupu pojazdu. Polecam p. Adama jako doradcę w zakupie.

Salony samochodowe

6.0
Roland
Termin usługi: lipiec 2023

01.07 2023 przegląd VW Passat . Dziękuje p.Łukasz Syldatk za pomoc i profesjonalną obsługę . Polecam ten serwis .

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

6.0
Waldemar
Termin usługi: kwiecień 2023

Dziś odebrałem nowego Volkswagena T-Roc. Obsługę prowadził Pan Łukasz Zamojski. Ogromne doświadczenie, niesamowita wiedza, uprzejmy. Fachowo wyjaśnił, doradził. Samochód był na czas przygotowany. Polecam kontakt z tym specjalistą.

Salony samochodowe

6.0
Grzegorz
Termin usługi: grudzień 2022

Szczególne podziękowanie dla Pana Bartosza B. Dawno nie miałem do czynienia z tak zaangażowanym, profesjonalnym i pomocnym handlowcem. Dziękuję bardzo i życzę sukcesów w pracy Panie Bartoszu !

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy Panie Grzegorzu!
Pozdrawiamy, Volkswagen Plichta

Salony samochodowe

6.0
Weronika
Termin usługi: marzec 2022

Fantastyczna obsługa, dzięki której jeżdżę wymarzonym Volkswagenem! Polecam ;)

Salony samochodowe

6.0
n
Termin usługi: luty 2020

WItam. Ze względu na bardzo słabą, nierzetelną obsługę postanowiłem podzielić się ze wszystkimi przyszłymi klientami moim doświadczeniem z Serwisem Volkswagen w Gdyni. W serwisie byłem dwa tygodnie temu, zaraz po tym jak zakupiłem używanego golfa. Chciałem sprawdzić ogólny stan techniczny samochodu i zgłosić moje zastrzeżenia. Za 2 godziny przeglądu zapłaciłem około 400zł. W tym czasie serwis nie był w stanie określić dokładnych wad samochodu( zgłaszałem lekkie drżenie na niskich obrotach silnika ) Pan z obsługi zaproponował mi kolejny termin i określił ,ze dalsza diagnoza będzie kosztowała 1000zł, jak to dodał "na dobry początek" Następnego dnia udałem się do serwisu w jednej z miejscowości pod Gdańskiem. Mechanik przejechał się ze mną samochodem, posłuchał , popatrzył i zdiagnozował uszkodzenie poduszki pod silnikiem , przez co przenoszone są drgania na karoserie które ja odczuwam i które również zauważyli mechanicy w salonie Volkswagena, jednak problemu nie zdiagnozowali a tak jak wspomniałem powyżej wycenili dalsze badania na 1000zł Naprawa samochodu kosztowała mnie kilka stówek. Niech to wystarczy za cały komentarz. Reasumując , nie polecam (...)

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

1.0
Izabela
Termin usługi: styczeń 2020

Polecam , szybko , sprawnie i profesjonalnie . Dziękuje Panu Michałowi Dąbrowskiemu za poświęcony czas , cierpliwość i pomoc w każdym detalu. Nieoceniona pomoc dla laika przy zakupie auta

Salony samochodowe

6.0
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2019

Polecam z całego serca salon Volkswagen Plichta Gdynia na ul. Morskiej. Pan Michał Dąbrowski bardzo kompetentny, zawsze uśmiechnięty, przy zakupie mojego pierwszego samochodu dopilnował w najdrobniejszych szczegółach przygotowanie auta i wszystkich formalności. Na każde zadane pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Jeszcze raz dziękuję i polecam.

Salony samochodowe

6.0
Natalia S-B
Termin usługi: sierpień 2019

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Pawłowi Młodzińskiemu za profesjonalną i życzliwą opiekę oraz ogrom cierpliwości przy wyborze i zakupie samochodu. Polecam Volkswagen Plichta Gdynia (ul. Morska) oraz pomoc Pana Pawła z całego serca. Serdecznie pozdrawiam! Natalia S-B

Salony samochodowe

6.0
klient
Termin usługi: sierpień 2019

bardzo dobra obsługa w dziale serwisu, sprawy załatwiane od ręki,

Salony samochodowe

4.2
Karolina
Termin usługi: marzec 2019

Pełen profesjonalizm Pan Michal Wachowski umówił się ze mną zaraz następnego dnia po telefonie na jadę próbna. Po jeździe zdecydowałam się na zakup. Pan Michal wyjaśnił mi wszystko nie tylko jeśli chodzi o funkcje w aucie. Załatwienie leasingu kontakt telefoniczny i mailowy idealny. Polecam każdemu współpracę z Panem Michałem. Szybko profesjonalnie i bez problemów.

Salony samochodowe

6.0
Włodzimierz Rajchowski
Termin usługi: styczeń 2019

Zakupiłem w waszym salonie auto Golf .Chciałbym pochwalić sprzedawcę pana Michała Wachowskiego.Bardzo miło i uprzejmnie wyjaśnił kwestie które mnie interesowały.W salonach konkurencji często sprzedawcy zajmowali się sami sobą , a tu zaskoczenie . Dziękuję panie Michale , właściwie to dzięki panu zdecydowałem na się na ten konkretny model .

Salony samochodowe

4.6
Iza
Termin usługi: listopad 2018

Super obsługa. Nie ma się do czego przyczepić. Serdecznie polecam Pana Łukasza Zamojskiego. Bardzo kompetentny, miły i pomocny człowiek.

Salony samochodowe

6.0
maciej
Termin usługi: styczeń 2018

fatalna obsługa, nieuprzejmi i nieuczciwi doradcy serwisowi i gwarancyjni, odradzam!!!!

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

1.2
Elżbieta Wiśniewska
Termin usługi: wrzesień 2017

Szukając samochodu dla rodziny z dzieckiem, wstąpiliśmy do salonu VW Plichta Gdynia. Obsługiwał nas Pan Patryk Gąsiorowski, który wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale także zaangażowaniem (rozkładał na płasko tylne fotele golfa, by nam pokazać, jak łatwo można powiększyć przestrzeń bagażową). Pomimo naszych niestandardowych pytań (innych niż cena samochodu czy kolor) starał się znaleźć odpowiedź i wykazywał się przy tym cierpliwością. Brawo za kącik dla małych dzieci, co w naszym przypadku sprawdziło się idealnie. Panie z recepcji oceniam na 3/5. Oferta leasingu najlepsza na jaką natrafiliśmy na rynku. Gdy będziemy ponownie szukać kolejnego samochodu na pewno wstąpimy, by sprawdzić ofertę VW:) Dziękujemy za jazdy testowe i miłą obsługę;)

Salony samochodowe

5.4
Wojciech
Termin usługi: maj 2017

Niedawno kupiłem VW w salonie na ulicy Morskiej 318 w Gdyni. Przed kupnem auta sprzedawca zdeklarował się, że usunie usterkę związaną z uszkodzoną kamerą cofania która była urwana. Dodam, że salon korzysta z firmy zewnętrznej Cars System Electronics. Ku mojej radości kamera została wymieniona na nową, oraz zamocowana w bardziej dyskretnym miejscu, ale już po tygodniu zaczęły się problemy z "szumami" na wyświetlaczu, aż doszło do całkowitego zaniku obrazu podczas cofania... Sprawa zgłoszona ponad 3 tyg temu do sprzedawcy który miał wyegzekwować od firmy prawidłowe wykonanie usługi i tu zaczęły się schody. Po przedstawieniu poglądowego filmu specjaliści stwierdzili, że stary moduł nie jest kompatybilny z nową kamerą i będą szukać samego modułu, a nie będą kupować kompletu bo kamerę już mam nową... Po kolejnych tel i ponagleniu sprzedawcy zostałem poinformowany że części (jednak cały komplet) już są w drodze, a Cars System ma mój nr i niezwłocznie się skontaktuje w celu ustalenia terminu naprawy, oraz że będę inf na bieżąco (o co prosiłem kilkukrotnie sprzedawcę) na jakim etapie jest reklamacja. Oczywiście do tej pory nikt nie dzwonił i kamera nadal jest niesprawna ...

Salony samochodowe

2.4