Volt Bau Elektrik Sp. z o.o.

adres
80-416 Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 140
(lok 10) pokaż na mapie
telefon
514-459-584, 579-299-969, 669-753-512
e-mail
r...@voltbau-electric.com pokaż
www
voltbau-electric.com
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 16:00

O nas

Volt Bau Electric stając się rozpoznawalną marką zarówno w kraju i za granicą dzięki swym licznym realizacjom, co za tym idzie unikalnemu międzynarodowemu doświadczeniu, oferuje najwyższej jakości usługi, kreując wartość dodaną na poczet Klientów.

Volt Bau Electric jest firmą z tradycjami, która działa prężnie w branży elektrycznej na terenie Polski jak również Europy. Wielu sukcesów przyniosły nam ostatnie realizacje jakie skutecznie prowadzimy na terenie Niemiec, Belgii, Holandii, Danii oraz Szwecji i Norwegii. To co nas wyróżnia to determinacja i chęć ciągłego rozwoju w poznawaniu branży. Podnosząc własne kwalifikacje i bazując na swym doświadczeniu potrafimy zrealizować każde przedsięwzięcie, ponieważ nie boimy się wyzwań. One zawsze dają nam siłę napędową do rozwoju. Stawiając na profesjonalizm w działaniu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby rynku począwszy od zwykłych prac elektrycznych poprzez instalacje teletechniczne do skomplikowanych systemów półautomatyki i automatyki przemysłowej. Nasza kadra to wykwalifikowani elektrycy z bogatym doświadczeniem i determinacją nastawiona na sukces. Mając na uwadze rynek i jego oczekiwania firma ewoluuje wraz z latami jej funkcjonowania, dlatego też w ostatnim czasie została przekształcona w spółkę.
Jednym słowem Volt Bau to profesjonalizm oraz gwarancja indywidualnego podejścia do klienta oraz terminowej realizacji każdego zlecenia. Nasza marka to pewna jakość, gdyż „sprawy trudne załatwiamy od ręki, a na niemożliwe trzeba chwilę poczekać”. Zapraszamy do współpracy klientów z kraju oraz zagranicy. Dzięki naszym managerom jesteśmy w stanie realizować wszelkie kontrakty międzynarodowe.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »