Sopockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

81-731 Sopot, Bitwy pod Płowcami 67C Mapka
607-973-242
b...@sopockiewopr.pl pokaż
www.sopockiewopr.pl
/sopockiewopr
 
zgłoś do aktualizacji
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

O nas

Sopockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (Sopockie WOPR) powstało w 2003r. uzyskując wpis do Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 10 lipca 2003r. Od tego momentu Sopockie WOPR działa jako samodzielna organizacja.

Sopockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (Sopockie WOPR) powstało w 2003r. uzyskując wpis do Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 10 lipca 2003r. Od tego momentu Sopockie WOPR działa jako samodzielna organizacja. Obecnie organizacja ta uznawana jest jako jedna z najbardziej prężnie rozwijających się organizacja ratownictwa wodnego w Polsce.
Sopockie WOPR spełnia wszystkie wymogi ustawowe, czyli posiada zgodę na wykonywania ratownictwa wodnego oraz wpisana jest do rejestru jednostek współpracujących z Państwowym Ratownictwem Medycznym. Jest członkiem Zintegrowanego Systemu Ratownictwa miasta Sopot – czyli współpracuje ze wszystkimi jednostkami miejskimi celem zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom.
Działalność ratownicza 24h/365 dni w roku – Grupa interwencyjna, która wzywana jest do działań ratowniczych oraz poszukiwawczych na zatoce gdańskiej niezależnie od dnia, godziny czy pogody. 
Kąpielisko Morskie Sopot – jedno z największych kąpielisk strzeżonych w naszym kraju.
CKRW Sopot – główne centrum odbierające połączenia z numeru ratunkowego nad wodą 601 100 100 oraz aplikacji Ratunek.
Świadczymy usługi zabezpieczenia pływalni (przez cały rok), eventów, imprez integracyjnych oraz planów zdjęciowych.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »