Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Mindfulness - kursy, warsztaty, medytacje

81-527 Gdynia
(kursy z dojazdem w Twoim miejscu pracy)
605-569-020
k...@uwaznoscnacodzien.pl pokaż
https://uwaznoscnacodzien.pl
zamów online
/uwaznoscnacodzien
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
Wydarzenia online
Warsztat wprowadzający do Mindfulness

Warsztat wprowadzający do Mindfulness

targi , konferencje
lut 8
Online

Imprezy

Napisali o nas

 • Jak odnaleźć spokój w trudnym czasie?
  Jak odnaleźć spokój w trudnym czasie? 7 listopada 2020 (140 opinii) Każdy dzień przynosi coraz większe liczby zachorowań na koronawirusa. Jednocześnie trwają protesty kobiet w całym kraju. Większość z nas martwi się o swoją pracę, rodzinę i...

O nas

Prowadzę kursy mindfulness dla dorosłych, warsztaty wprowadzające do nurtu uważności oraz otwarte spotkania medytacyjne dla osób już praktykujących. Medytacje mindfulness służą rozwojowi uważności w życiu codziennym prowadząc do poprawy samopoczucia.

Mindfulness czyli praktyka uważności oznacza bycie uważnym w codziennych czynnościach i świadomym własnych przeżyć, dzięki regularnemu treningowi praktyk w formie świeckich medytacji.
Kurs MBLC (Mindfulness Based Living Course) to trening umysłowy, rozwijający umiejętność doświadczania chwili obecnej i nie poddawania się umysłowi, który ma naturalne tendencje do wędrowania w przeszłość lub przyszłość. Takie wędrówki umysłu potrafią znacząco wpływać na nasz nastrój i funkcjonowanie, a nawet na dokonywane wybory życiowe. Kurs polega na pracy z umysłem i ciałem - równolegle rozwijamy postawę życzliwości, akceptacji, nieosądzania i nieoczekiwania oraz budowania więzi z samym sobą, na której możemy polegać i do której możemy zawsze powracać w trudnych chwilach. Ten rodzaj treningu umysłowego zmienia struktury i obszary aktywności naszego mózgu, co zostało naukowo potwierdzone poprzez szereg badań wykonanych na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Kurs został opracowany przez naukowców i specjalistów praktyków świeckiej medytacji, której ojcem jest Jon Kabat-Zinn.

OFERTA:
- kursy dla dorosłych - KURSY MINDFULNESS MBLC
- warsztaty - WARSZTATY WPROWADZAJĄCE DO MINDFULNESS
- spotkania medytacyjne - SPOTKANIA MEDYTACYJNE

Zajęcia i kursy organizowane są w różnych lokalizacjach. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w organizacji warsztatu lub kursu w firmie, skontaktuj się. Zapraszam!
 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Kursy i szkolenia

 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • czas trwania kursu:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Marta - opinia

Do Magdy, na warsztaty mindfulness, trafiłam z polecenia - tego szukałam i znalazłam. Warsztaty tak mnie wciągnęły, że zapisałam się na 8-tygodniowy kurs. Zajęcia prowadzone są z pasją, wysoki poziom przekazywania wiedzy w dostępny sposób, miła atmosfera.Treningi uważności pomogły mi wypracować umiejętność wyciszania się w trudnych chwilach i radzenia sobie ze stresem. Nauczyły cieszyć się z prostych rzeczy jakie przynosi ze sobą każda chwila, być otwartą na nowe; nie oceniać tylko doświadczać. Tego już mnie nauczyły, a to nie koniec, bo kurs trwa i przede mną jeszcze kilka ładnych tygodni ciekawych doświadczeń :)

 • Marta
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019