Waterlane - LP Group Company

Waterlane

Wybierz numer

883-919-100
m...@lpco.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Waterlane Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Waterlane Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Waterlane Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Waterlane Gdańsk +4 1
 

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

Waterlane Oak - Rozwojowa, nadmorska lokalizacja, kameralne domy z ogrodami, naturalna zieleń z 500-letnim dębem. Nowa "twarz" gdańskiego Brzeźna przy ul. Kobieli, to enklawa dla życia rodzinnego, jak i zawodowego.
Oak to nowość w rodzinie Waterlane pod wieloma względami. Zlokalizowana jest w rozwojowej, nadmorskiej dzielnicy miasta – w Brzeźnie, przy ul. Kobieli. Tym razem inwestor postanowił przekuć nieszablonowe wizje architektoniczne w domy jednorodzinne. Jest ich 14, każdy o powierzchni 136 m2 podzielonych na trzy poziomy. Do domów przylegają ogródki oraz zadaszone miejsca parkingowe.

Wszystko to w towarzystwie naturalnej zieleni, z 500-letnim dębem w roli głównej. Rodzinna przestrzeń, w której jest miejsce zarówno na czas wolny, jak i chwile prywatności dla każdego Przyczynia się do tego także spokojne i bezpieczne Brzeźno, wygodnie położone względem centrum miasta. Piękne tereny spacerowe, molo, ścieżki rowerowe, a także bliskość morza czynią okolicę atrakcyjną do mieszkania i wypoczynku

Zobacz więcej na stronie inwestycji