Ranking II miejsce

Website Style - Strony Internetowe, Sklepy internetowe, WWW

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Website Style

Wybierz numer

577-350-450
o...@websitestyle.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/30 - Website Style Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Website Style Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Website Style Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Website Style Gdynia +27 1
 

TV Filmy

7

Impevis - Dedykowany system wykonany dla branży morskiej

Artykuły o nas

O nas

Jesteśmy agencją interaktywną, otwierającą umysł na nowe wyzwania. Skupiamy Państwa uwagę na tym, co ciekawe, nowe i wyjątkowe. Kreujemy rzeczywistość, która rozszerza horyzonty. Dzięki nam, Państwa pasje i wizje mogą dotrzeć do szerszej publiczności

Głównymi obszarami naszej działalności są:
- Tworzenie stron WWW, sklepów internetowych, blogów i portali.
- Identyfikacja wizualna, w tym projekty logo i księgi znaku.
- Tworzenie dedykowanych systemów, takich jak panel klienta, panel zamówień czy systemy rozliczeń.
-Konsultacje z zakresu marketingu i reklamy.

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług najwyższej jakości i kompleksowości.
Tworzymy estetyczne i funkcjonalne strony internetowe, portale oraz sklepy online, jednocześnie wspomagając ich start zintegrowanymi działaniami w ramach kampanii 360'.

Nasz doświadczony zespół jest w stanie zrealizować każdy pomysł, przekształcić go w konkretne działania i oszacować jego potencjał na sukces. Portfolio naszej agencji jest pełne realizacji z różnych branż i na różne formaty firmy. Obsługujemy zarówno spółki akcyjne, jak i małe lokalne biznesy. 

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest domena?
Domena Internetowa – stanowi nazwę w postaci ciągu znaków, która zostaje przyporządkowana pojedynczemu lub konkretnej grupie adresów IP
i zarejestrowaną przez uprawniony do tego podmiot (np. NASK),
Przykład: Nazwa naszej firmy to Website Style Dawid Szmigiel a nasza domena to websitestyle.pl
Co to jest strona internetowa?
Strona internetowa – stanowi prezentację danych, przesyłanych przez Internet, odczytywanych przy pomocy specjalnego oprogramowania, nazywanego „przeglądarką internetową“ lub za pośrednictwem innego oprogramowania
i sprzętu umożliwiającego odbiór takich danych. Może zawierać tekst, pliki graficzne, pliki multimedialne, skrypty, oprogramowanie wykonywane po stronie serwera i użytkownika
Co to jest footer?
Footer (stopka strony) – jest to jedna z sekcji strony internetowej umieszczona w jej dolnej części. Zawierająca takie informacje jak chociażby: nazwa firmy, adres firmy, mapa strony, nawigacja, dane kontaktowe, a także prawa autorskie itd.
Co to jest hosting?
Wszystkie strony internetowe działają ciągle, od rana do wieczora. Jeśli serwis www zostanie umieszczony na twoim komputerze domowym czy firmowym, gdyby został wyłączony na noc, nikt nie mógłby takiej strony zobaczyć. Dlatego właśnie wynajmuje się miejsce na komputerach, które pracują przez całą dobę, i tam umieszcza stronę internetową. Wówczas niezależnie od pory dnia czy nocy każdy może ją odwiedzić, przeglądać i swobodnie z niej korzystać. Taki komputer to serwer, a usługę, polegająca na udostępnianiu na nim miejsca i zasobów, określa się właśnie mianem hostingu.
Ile trwa budowa strony internetowej?
Dokładne określenie czasu potrzebnego na wykonanie strony internetowej zależy oczywiście od poziomu skomplikowania, projektu graficznego i funkcjonalności: Strona wizytówka to czas od 3-5 dni pracy grafika i 3-5 dni pracy programisty pod warunkiem otrzymania od klienta kompletu materiałów na stronę. Strona podstawowa to czas około 10-30 dni pracy grafika i programisty. Złożone serwisy buduje się nawet przez kilka miesięcy.
Jak stworzyć dobry sklep internetowy?
Wbrew pozorom temat wcale nie jest tak prosty, jakby się mogło wydawać. Stworzenie nowoczesnego rozwiązania e-commerce, które będzie wydajne i funkcjonalne, to nie lada wyzwanie dla całego zespołu firmy. Bardzo dużo platform oferuje różne rozwiązania, systemy i wsparcie. Jak wybrać ten najlepszy i czym się w ogóle kierować, gdy zaczynamy myśleć o własnym sklepie online? Zapraszamy po więcej informacji do naszego bloga https://www.websitestyle.pl/blog/stworzyc-dobry-sklep-internetowy/
Co to jest RWD?
Responsive web design (RWD) – technika takiego projektowania strony WWW, aby jej układ dostosowywał się samoczynnie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów[1]. Strona utworzona tą techniką jest uniwersalna: wyświetla się dobrze na dużych ekranach oraz na smartfonach i tabletach. Responsywność stron WWW to nie dodatek, ale konieczność.
Co to jest podstrona?
Podstrona - rozwinięcie zakładki (np. karta produktu) oraz szersze informacje o danej ofercie.
Co to jest zakładka na stronie www?
Zakładka - główna struktura informacyjna strony
Co to jest serwis internetowy?
Serwis internetowy – oznacza zbiór stron internetowych zbudowanych według określonej struktury, objęty jednorodnym standardem przetwarzania, przechowywania i prezentacji informacji, zawierający treści i usługi związane z określoną tematyką.
Co to jest baner na stronie?
Baner – oznacza formę reklamowa będącą elementem graficznym, zawierającym np. znak towarowy, stanowiącą jednocześnie link.
Co to jest link na stronie ?
Link – oznacza odnośnik umożliwiający nawigację pomiędzy stronami internetowymi lub pomiędzy poszczególnymi miejscami w ramach jednej strony internetowej.

Oceny (125)

Tomasz Łukasik
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2024

Jestem klientem firmy Website Style od wielu lat i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i jakości usług. Współpracowaliśmy przy kilku projektach i za każdym razem byłem zaskoczony szybkością odpowiedzi oraz reakcją na uwagi. Pracowałem z wieloma firmami w przeszłości, ale nigdy nie spotkałem się z takim poziomem zaangażowania i strukturalnością, jaką prezentuje Pan Dawid i jego zespół. Pan Dawid wykonał naprawdę doskonałą pracę, tworząc tę firmę. Jestem pod wrażeniem jego umiejętności zarządzania i organizacji. Współpraca z Website Style to czysta przyjemność, a efekty ich pracy przerosły moje oczekiwania. Gorąco polecam firmę Website Style każdemu, kto szuka profesjonalnego podejścia, szybkości i doskonałej jakości usług. To naprawdę wyjątkowa firma, która zasługuje na najwyższe oceny.

Odpowiedź obiektu:

Panie Tomaszu serdecznie dziękujemy za słowa uznania.

Projektowanie stron www

6.0
Krzysztof i Magda N
Termin usługi: marzec 2024

Dziekujemy firmie Website Style za realizacje naszej strony internetowej. Polecamy ta firme calym sercem. Nie spotkalismy sie jeszcze z taka profesjonalnoscia. Firma zrealizowala wszystkie nasze wymagania ,ktore nie byly na pewno latwe. W trakcie realizowania naszej strony ,moglismy sie zawsze skontaktowac z firma ,ktora na wszystkie nasze pytania blyskawicznie szybko odpowiadala. W firmie sa Fachowcy ,ktorzy znaja sie znakomicie na swojej pracy. Ponadto bardzo mila wspolpraca. Bardzo dziekujemy

Odpowiedź obiektu:

Panie Krzysztofie dziękujemy serdecznie za opinię.

Projektowanie stron www

6.0
Dron-Rekon
Termin usługi: luty 2024

Niniejszym chciałem podziękować zespołowi firmy Website Style, za stworzenie rewelacyjnej strony internetowej. Efekt jest imponujący. Strona łączy w sobie precyzję i finezję, posiada przemyślaną i spójną strukturą, i zarazem cechuje się prostotą i jest czytelna dla odbiorcy. W trakcie tworzenia strony, nawiązała się rzetelna współpraca z zespołem, dzięki czemu udało się zamieścić wszystkie zaplanowane treści. Oprócz wyżej wymienionych cech, jest jeszcze jedna rzecz o której należy wspomnieć - mianowicie walory estetyczne strony, która jest nie tylko merytoryczna, ale jest zwyczajnie piękna i przyjemna dla oka. Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Website Style!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję serdecznie za opinię.

Projektowanie stron www

6.0
Szymon Borowski StillFlow IT Solutions
Termin usługi: luty 2024

Zespół świetnie radzi sobie z projektowaniem stron www, dostarczając nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne rozwiązania. Profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka jakość są dla mnie kluczowe i tego szukałem. Jestem miło zaskoczony energią i kreatywnością grafików. To wyróżniająca się agencja interaktywna w Gdyni, z którą warto nawiązać współpracę.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinię.

Grafika komputerowa

6.0
Edyta
Termin usługi: styczeń 2024

Strona, o którą poprosiłam spełniła moje wszystkie oczekiwania. Jest przejrzysta, pełna elegancji i klasy, na której bardzo mi zależało. Obsługa i kontakt z całą ekipą Website jest na najwyższym poziomie! Polecam z całego serca!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinię. Realizację można zobaczyć pod adresem. https://edytadynska.pl/ . Pozdrawiamy zespół Website Style.

Projektowanie stron www

6.0
Radosław
Termin usługi: październik 2023

Z firmą Website Style współpracuję już od czterech lat, podczas których wykonaliśmy kilka udanych projektów. Z całą pewnością dysponują oni zapleczem i kompetencjami, by wykonać nawet bardziej skomplikowane serwisy, przygotowane na miarę zgodnie z życzeniem Klienta. Jeżeli poszukujecie firmy, która wykona stronę w dokładnie takiej specyfikacji, w jakiej sobie zażyczycie będzie to zdecydowanie trafny wybór.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinię.

Projektowanie stron www

6.0
Kazimierz Beer
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo sprawnie wykonywanie usług w zakresie kreacji i administracji stron www. Dobry kontakt z grafikami.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinię, efekt naszej pracy można zobaczyć pod adresem https://nordfilm.pl/.

Projektowanie stron www

5.5
Łukasz Młynarz
Termin usługi: sierpień 2021

Jest wiele firm, które projektuje strony www, Jest wiele firm, które nie dowożą projektów na czas, Jest wiele firm, które nie rozumie potrzeb klienta, Jest wiele firm, z którymi nie można się dogadać Wiemy to, bo mieliśmy do czynienia chyba z każdym typem. Website Style nie tylko projektuje strony www, Ale cechuje ich wyjątkowe podejście do klienta, Terminowość, doradztwo, świetne poczucie humoru, Które przekłada się na partnerską, sympatyczną Ale także profesjonalną i owocną współpracę. Współpracujemy od kilku lat i bardzo się cieszymy, Że w końcu trafiliśmy na zaufanego i rzetelnego partnera. Polecamy Website Style z czystym sercem każdemu, Kto szuka wyjątkowych i nieszablonowych rozwiązań.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie firmie Abatec-Pools.com za opinię.

Projektowanie stron www

6.0
Michał
Termin usługi: czerwiec 2021

Zdecydowanie Polecam . Terminowo i dobrze.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinię. Zespół Website Style.
Realizację można zobaczyć pod adresem: https://asmed-clinic.pl/

Projektowanie stron www

6.0
Damian
Termin usługi: czerwiec 2021

Świetna komunikacja podczas realizacji projektów, specjaliści na najwyższym poziomie.

Projektowanie stron www

6.0
Paweł Cent
Termin usługi: sierpień 2021

Najlepsza firma w sektorze usług internetowych !

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinię. Zespół Website Style.
Efekty prac można zobaczyć pod adresami:
https://www.quickstand.pl/
https://eventmarketing.com.pl/

Projektowanie stron www

6.0
Darek
Termin usługi: luty 2020

super firma zaufana tanio szybkość

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za opinię.

Grafika komputerowa

6.0
New Handel Sp. Z.o.o
Termin usługi: listopad 2019

W firmie WS wykonywałem zaawansowany projekt sprzedażowy. Obsługa ze strony właściciela firmy, jest na dobrym poziomie. Moja ocena wynika z tego, że Pan Dawid zapewnia wysoką jakość usług. Co mnie ujęło? -szybki przepływ informacji. Kontakt mailowy na bieżąco, bez zbędnej zwłoki. Współpraca stwarza wrażenie „dynamicznej”. -wsparcie narzędziowe w postaci przejrzystego systemu CRM W/S, które pozwala być na bieżąco ze zmianami w projektach. -świetny dział UX (pozdrawiam serdecznie utalentowanego Pana Łukasza) -wysokiej klasy programiści na poziomie ( ja korzystałem z FullStack web Developer) co pozwala stosować zasadę Sky is The limit . (To bardzo ważny element w fazie budowy projektu) Pozdrawiam Serdecznie Pana Michała.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za zaufanie.

Projektowanie stron www

6.0
Kasia T.
Termin usługi: wrzesień 2019

Firma zaangażowana i profesjonalnie podchodzi do klienta. Polecam każdemu, kto chce mieć świetnie zaprojektowany sklep internetowy :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za zaufanie. Realizacje można zobaczyć pod adresem: https://truebutik.pl/

Projektowanie stron www

6.0
Viktoria Mazurek
Termin usługi: czerwiec 2019

Strona, którą stworzył dla mnie zespół Website Style spełniła wszystkie moje oczekiwania. Początkowo miałam na nią nieco inny pomysł, ale wstępny projekt mnie zachwycił i postanowiłam zmienić ostateczną koncepcję, czego nie żałuję. Wygląd strony niezwykle nowoczesny, minimalistyczny. Mimo mojego braku znajomości podstaw zarządzania stroną, dzięki cierpliwym instrukcjom i wsparciu z łatwością przyswoiłam niezbędne informacje. Duży plus za błyskawiczny kontakt i empatyczne podejście do klienta. Bardzo polecam.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za zaufanie realizację można zobaczyć pod adresem: www.terapiacodziennoscia.pl

Projektowanie stron www

6.0
Paulina
Termin usługi: maj 2019

Firma Website Style tworzyła dla nas księgę Znaku. Jest to kompetentna i niezawodna firma, która dba o swoich klientów. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i przejrzyście. Oferują najwyższą jakość usług. Gorąco polecam :)

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy za zaufanie firmie Stesar.pl

Projekty graficzne

6.0
Ewa
Termin usługi: maj 2019

Polecam usługi Website Style w zakresie budowy stron www. Nasza nowa strona jest nowoczesna, przejrzysta i funkcjonalna a usługa była wykonana terminowo i rzetelnie. Bardzo owocna współpraca!

Odpowiedź obiektu:

Takie opinie zawsze motywują nas do pracy. Dziękujemy
Realizację można zobaczyć pod adresem www.profit4you.pl

Projektowanie stron www

6.0
auto-planeta.pl
Termin usługi: czerwiec 2019

Polecam na 100%! Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, zaangażowania i rozwiązań wdrożonych przez Website Style w budowę portalu internetowego. Panowie uwzględnili wszystkie sugestie, dopasowali odpowiedni design, przygotowali zaawansowane rozwiązania techniczne, a efekt finalny zwala z nóg! Ponadto, doceniam również bardzo dobry kontakt oraz cierpliwość w dopieszczaniu nawet najdrobniejszych detali. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za zaufanie. Zapraszam do obejrzenia realizacji pod adresem www.auto-planeta.pl

Projektowanie stron www

6.0
Laura
Termin usługi: maj 2019

Serdecznie polecam! W Website Style stworzyłam swoją stronę internetową. Firma profesjonalna, z ogromnym bagażem pomysłów, kreatywna, nastawiona na potrzeby klienta. Ponadto bardzo pomocna - odpowiedzą na każde pytanie, wytłumaczą, pokierują. A wszystko w przesympatycznej atmosferze! Jestem bardzo zadowolona, i ogromnie dziękuję!

Odpowiedź obiektu:

Zachęcamy do obejrzenia realizacji pod adresem: www.zlaprownowage.pl

Projektowanie stron www

6.0
VAAM Group
Termin usługi: luty 2019

Zespół Website Style zrealizował dla naszej spółki projekt, który sprostał w 100% naszym oczekiwaniom. Projekt został dostosowany, zarówno od strony funkcjonalnej jak i graficznej na najwyższym poziome. Szczególnie podziękowanie dla P. Dawida. Gorąco Polecamy!

Odpowiedź obiektu:

Zachęcam do obejrzenia realizacji pod adresem www.vaam.pl

Projektowanie stron www

6.0