Willbud Spółka Komandytowo-Akcyjna

Willbud

Wybierz numer

572-361-213
s...@willbud.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/25 - Willbud Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/25 - Willbud Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/25 - Willbud Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/25 - Willbud Gdynia +22 1
 

Inwestycje

O nas

Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje deweloperskie z zakresu budownictwa wielorodzinnego. Przeprowadzamy projekt inwestycji od początku do końca sami, dlatego w 100% jesteśmy pewni tego co robimy.
Doświadczenie

W przeciągu ostatnich lat zebraliśmy doświadczenie, aby w pełni realizować inwestycje deweloperskie. Dlatego podjęliśmy się realizowania inwestycji z zakresu budownictwa na najwyższym poziomie.

Klient jest najważniejszy

Nasze inwestycje wyróżniają się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz rzetelnym wykonaniem.
Każdy projekt traktujemy indywidualnie aby maksymalnie sprostać oczekiwaniom Klientów.

Kompleksowość rozwiązań

Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje deweloperskie z zakresu budownictwa wielorodzinnego. Przeprowadzamy projekt

100% Kapitał polski
100% Doświadczenia
100% Innowacyjności

 

Oceny (8)

Sabina
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2023

Odebrałam lokal już około 1 rok temu. Na początku byłam sceptyczna ponieważ deweloper zanotował lekki poślizg. Jednak z czasem przestało mnie to obchodzić ponieważ mam produkt wysokiej jakości. Jestem zadowolona. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Pani Sabino,
dziękujemy za opinię i cieszymy się, że jakość wykonania lokalu spełniła pani oczekiwania :)
Pozdrawiamy

Deweloperzy

5.9
Władysław
Termin usługi: kwiecień 2024

Jestem zadowolony z obsługi. Zarezerwowałem lokal na Osiedlu Janowo Park III. Polecam współpracę z Panią Jolą.

Deweloperzy

6.0
Justyna Jedlińska
Termin usługi: styczeń 2024

Kupiłam wysokiej jakości produkt w dobrej cenie. Jestem zadowolona, tym bardziej, że to już moje 3 mieszkanie od firmy willbud

Deweloperzy

6.0
Wciąż czekający klient
Termin usługi: listopad 2023

Wszyscy, którzy planują współprace z tym deweloperem niech zastanowią się dwa razy czy warto podejmować ryzyko. Deweloper ma system podpisywania umów z klientami, a później jak otrzymają pieniądze to przedłużanie budowy i zwalanie winy na wszystko, i wszystkich wkoło. W umowach nie ma kar za opóźnienie, więc deweloper nic sobie nie robi z opóźnień i radośnie odpowiada na zapytania klientów w sposób delikatnie mówiąc nieprofesjonalny. Deweloper nic sobie nie robi z nieplanowanych basenów w ogródkach i zostawia wszystko przypadkowi i swojej wierze, że będzie dobrze. Dziwne to wszystko, ze już zabiera się za następne osiedle, a ma problem z poprzednimi inwestycjami, aby je oddać. Krótko mówiąc jeżeli ktoś lubi być zbywany i pisać maile do dewelopera za swoje ciężko zarobione pieniądze to polecam z całego serca. Jeżeli chcesz kupić nieruchomość i zamieszkać to wybierz innego dewelopera.

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii i zaufanie, jakim nas Pan obdarzył, wybierając WILLBUD. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z opóźnieniami, które niestety wynikają z dynamicznie zmieniającej się sytuacji ekonomicznej na rynku - z czynników od nas niezależnych (w tym problemów logistyczno-transportowych w branży oraz dostępność materiałów budowlanych odpowiedniej jakości)

Rozumiemy, jak ważny jest wybór wymarzonego domu, a co za tym idzie - nowego miejsca do życia. Pragniemy zapewnić, że podejmujemy wszelkie kroki w celu jak najszybszego przekazania Panu kluczy do nowego lokum.

Chcielibyśmy podkreślić, że satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem. Mamy nadzieję, że po odbiorze lokalu będzie mógł Pan cieszyć się komfortem i jakością, którego Pan oczekiwał, wybierając nasze usługi. Wierzymy, że doceni Pan dodatkowy wysiłek, jaki włożyliśmy w dopracowanie detali Pana nowego domu (nawet pomimo opóźnień).

Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

Jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji.

Z poważaniem,

Deweloperzy

1.0
AK
Termin usługi: październik 2023

Miły sprzedawca, fachowa pomoc, osiedle blisko parku w Rumi. Bardzo polecam. Jakość wykończenia na wysokim poziomie. polecam

Deweloperzy

6.0
Michał Wieczorek
Termin usługi: październik 2023

Współpraca z Willbudem to ogromny stres i nieuczciwość. Mimo podpisanej umowy na zakup domu w grudniu 2021 na osiedlu Wiczlino 2 w Gdyni, termin oddania został wielokrotnie przesunięty i do tej pory domy nie zostały oddane (12 miesięcy obsuwy). Kontakt z deweloperem jest trudny. Po blisko dwóch latach, zdecydowaliśmy się wypowiedzieć umowę. Odzyskaliśmy pieniądze, ale bez kary umownej, ani odszkodowania. Właściciel firmy Michał Willa i jego pracownicy są aroganccy i traktują klienta jako najgorsze złe.

Deweloperzy

1.0
Małgorzata
Termin usługi: kwiecień 2023

Zarówno obsługa klienta jak i sama inwestycja naprawdę zasługują na pochwałę. Pani Agnieszka jest przemiłą pełną profesjonalizmu osobą. Osiedle w Rumi zapowiada się doskonale. Jestem już w posiadaniu jednego mieszkania od tego dewelopera i z miłą chęcią dokonałam kolejnego zakupu. Polecam

Deweloperzy

5.8
Katarzyna
Termin usługi: grudzień 2022

Omijać z daleka firmę willbud! Kupiłam dom jesienią 2021, miał być gotowy, pod koniec stycznie 2022. Ostateczny odbiór był na koniec czerwca, przekładany kilkakrotnie. Jest koniec grudnia a kluczy dalej nie mam. Na budowie bałagan, w biurze niekompetentni pracownicy. Od kilku tygodni ciągle nowe wymówki dotyczące odbioru (brak liczników, wykop przed domem, którego nie było). Jutro kolejny termin odbióru. Ranem przez przypadek dowiedziałam się, że nie da rady, bo właśnie będzie wykop przed domem. Czekam dalej i tracę cierpliwość. To jest żenada! Nikomu nie polecam firmy willbud.

Deweloperzy

1.8