Wine Bar Probiernia

80-836 Gdańsk, Targ Węglowy 6
(Wielka Zbrojownia - wejście od Tkackiej) Mapka

znajduje się w Wielka Zbrojownia

887-394-221
p...@gmail.com pokaż
Godziny otwarcia
codziennie15:00 - 23:00
 

rodzaj kuchni:   Międzynarodowa
udogodnienia:   ogródek / taras

O nas

Klimatyczny Wine Bar w zabytkowych murach Starej Zbrojowni. Karta wina na 120 pozycji, minimum 30 win na kieliszek, autorskie przekąski, lokalne piwa, koktajle. Wszystko dostępne dla Was od poniedziałku do niedzieli. Zapraszamy! Team Probiernia

Zabytkowe wnętrza kryjące unikalne miejsce w centrum Gdańskiej starówki...

1 maja 2019 roku rozpoczął działalność Wine Bar Probiernia, który mieści się w zabytkowych murach Wielkiej Zbrojowni. Zabytkowe wnętrza, ceglaste ściany i symbioza ze sztuką, dzięki bliskości ASP - to wszystko wzbogacimy o sporą ofertę win, lokalne piwa i cydry, koktajle i alkohole oraz o autorskie przekąski. Zależy nam na miejscu, które tętni winem i skupia społeczność winiarską i sommelierską a jednocześnie umiejętnie wprowadza początkujących w świat wina.

Twój event w zabytkowej Zbrojowni z degustacją wina? Czemu nie!
Wine Bar Probiernia posiada 50 miejsc siedzących i ma możliwość organizowania degustacji, kolacji komentowanych i różnych uroczystości nawet dla 80 osób. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy przygotować niepowtarzalne wydarzenie winiarsko-kulinarne oraz zapewnić jego obsługę na najwyższym poziomie. Mamy wiele pomysłów jak zachwycić Twoich Gości niesztampowym wydarzeniem. Napisz do nas!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo