Wirtualne Panoramy - Fotograf Street View Trusted

Wirtualne Panoramy

Wybierz numer

505-208-872
p...@360stopni.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
 

O nas

Od 1997 roku specjalizuję się w profesjonalnym wykonywaniu Wirtualnych Panoram 360stopni oraz wycieczek panoramicznych. Street View Trusted Fotograf.
Głównie tworzę wirtualne panoramy 360 (panoramy 3D) począwszy od panoram cylindrycznych, częściowych a kończąc na panoramach sferycznych 360x180, wirtualnych wycieczkach oraz prezentacjach przedmiotów 3D. Panoramy jakie wykonuję są dostępne we wszystkich dostepnych formatach na rynku. Specializuje się też w wykonaniu panoram, zdjęć i filmów reklamowych HD z wysokości przekraczającej nawet 100m za pomocą profesjonalnego heksakoptera. Od 2014 roku jestem Rekomendowanym Fotografem Google Street View Trusted. Wirtualne wycieczki po firmie w Google Street View Trusted. Jest to okazja, by pokazać firmę klientom z całego świata od środka.

Ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu panoram, korzystanie z profesjonalnych narzędzi fotograficznych oraz wypracowana technika, pozwalają tworzyć wysokiej jakości wirtualne panoramy. Dzięki temu zdobyłem zaufanie wielu firm, urzędów oraz osób prywatnych.