Oceny (13)

Roksana S.
Termin usługi: kwiecień 2024

Z firmą pana Janusza współpracujemy już ponad 5 lat, zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie i rzeczową poradę, aktualnie co roku system nawadniania w ogrodzie jest konserwowany/serwisowany przez firmę Wodnik i na chwilę obecna wszystko jest w porządku, dziękuje i polecam!

Utrzymanie trawników

6.0
Joanna
Termin usługi: listopad 2023

Z firmą wodnik współpracuję od kilku lat. Posiadam system nawadniania ogrodu zaprojektowany, zainstalowany oraz serwisowany przez wodnika. Dodatkowo posiadam kosiarkę samojezdną zaproponowaną, zainstalowaną i serwisowaną przez firmę. Jestem bardzo zadowolona zarówno z nawadniania jak i z kosiarki. Wyręczają mnie w tej pracy ogrodowej, której nie lubię, a dla mnie pozostają jedynie drobne korekty w wyglądzie roślin. Sterownik nawadniania jest prosty w obsłudze, sama modyfikuję ustawienia kiedy potrzebuję bardziej nawodnić ogród w czasie suszy, dzięki czemu zawsze wygląda pięknie, a ja mam poczucie, że został podlany optymalnie. Serwis firmy oceniam bardzo wysoko, a Pan Janusz Plata to zdecydowanie profesjonalista w każdym calu. Polecam firmę osobom, które nie mają siły, czasu lub chęci na ciągłe myślenie o ogrodzie, a chcą cieszyć się jego pięknem.

Utrzymanie trawników

6.0
Michał
Termin usługi: czerwiec 2023

Mocno odradzam współpracę. Proces instalacji nawadniania przebiegł sprawnie, jednak wycena robiona jest tylko dla złapania klienta. Po zamontowaniu nawadniania okazało się że projekt wykonany przez właściciela nie pokrywa całości trawnika. Trzeba było założyć dodatkowe zraszacze za które klient musi dodatkowo płacić pomimo wyboru najdroższej z przedstawionych ofert ( obejmujących całość ogrodu). Problemy zaczynają się podczas użytkowania. Po wiosennym uruchomieniu zraszacze nie działają prawidłowo. Trawnik pomimo codziennego nawadniania ma duże połacie wysuszonej trawy. Właściciel przez 3 tygodnie obiecywał przyjazd na serwis a na koniec stwierdził że takich telefonów to on ma pełno i nie ma czasu się tym zajmować. Dodał też że ma inne poważniejsze realizacje. Podsumowując - do zapłaty ok,później radź sobie sam

Utrzymanie trawników

1.3
Patryk Brylowski
Termin usługi: maj 2022

Genialna firma, profesjonalna obsługa, nic dodać nic ująć.

Utrzymanie trawników

6.0
Zbigniew
Termin usługi: wrzesień 2021

Pełny profesjonalizm, życzliwość, zdolność i chęć do zastosowania nietypowych rozwiązań. Doskonała współpraca i zdumiewający efekt końcowy, nie ma prawie śladu naruszenia murawy czy kostki brukowej, a i te ślady już zanikają. O zaletach firmy można napisać książkę, a podsumowując krótko - zdecydowanie polecam.

Utrzymanie trawników

6.0
Bartosz
Termin usługi: lipiec 2019

Bardzo gorąco rekomenduję wam firmę Pana Janusza. Solidny kontakt, baaaaardzo szeroka konsultacja i planowanie - coś z czym nigdy wcześniej się nie spotkałem. Wykonanie? Mamy bajeczny ogród na rodzinne grille, wypoczynek czy małą randkę z żoną wieczorem w romantycznym otoczeniu. Wszystko wykonane bardzo starannie. Zdecydowanie na TAK!

Utrzymanie trawników

6.0
Daria D.
Termin usługi: kwiecień 2018

Firmę Pana Janusza poleciła mi znajoma, mój przypadek jest o tym skomplikowany, że nie chodziło o ogród przy naszym domu, tylko przy domu moich rodziców, którzy z racji podeszłego wieku nie są w stanie w lato już tak często podlewać ogrodu jak kiedyś. Pan Janusz przyjechał na miejsce, wymierzył teren, opowiedział o możliwościach i ewentualnych zagrożeniach, które mogą się pojawić. W tym miejscu chciałam bardzo Panu podziękować za Pana doradztwo, ma Pan olbrzymią wiedzę w temacie i celnie ocenia Pan stan ogrodu do realizacji projektu. Następnie po przygotowaniu kosztorysu, podpisaliśmy umowę a firmą Pana Janusza zaczęła realizację projektu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, kontaktu, propozycji cenowej, samej realizacji i finalnego kształtu systemu oraz tego jak ogród wygląda po instalacji. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na serwis nawadniania, który ma nam zapewnić nadzór nad systemem przez firmę. Polecam osobom, które chcą mieć piękny ogród, ale nie koniecznie mają aż tak dużo czasu żeby się zajmować ciągłym podlewaniem lub tak jak u moich rodziców - brakuje trochę na to siły.

Utrzymanie trawników

6.0
Jan Soczewa
Termin usługi: marzec 2018

Nasz ogród zyskał nowy obraz zieleni w momencie kiedy uruchomiliśmy system nawadniania zainstalowany przez firmę Pana Janusza Plata. System jest konserwowany również przez tą firmą i sprawdza się znakomicie. Polecamy wszystkim zainteresowanym poprawą jakości zieleni swojego ogrodu.

Utrzymanie trawników

6.0
Bardzo Zadowolony
Termin usługi: lipiec 2017

Posiadam system nawadniania zainstalowany przez Wodnika. Jestem bardzo zadowolony. System założono w zeszłym roku ale chrzest bojowy przeszedł tej wiosny kiedy w szczycie suszy położyliśmy nowiutki trawnik z rolki (400m2). Mimo skomplikowanego kształtu trawnika podział na sekcje oraz rozplanowanie dysz sprawdziło się bezbłędnie. 99.9% trawnika jest prawidłowo podlewane i mimo suszy cały trawnik się przyjął i pięknie wygląda. To co piszą inni nt. dobrej współpracy w czasie projektowania, wyceny i potem prac to prawda. Uzgodniona cena się nie zmieniła a robota wykonana bardzo kulturalnie. Przed remontem ogrodu byłem użytkownikiem systemu złożonego z Gardeny i to niestety były pieniądze wyrzucone w błoto. System instalowany przez Wodnika bez porównania lepszy no i ma opiekę serwisową.

Utrzymanie trawników

5.8
Paweł S.
Termin usługi: marzec 2018

W tym roku postanowiłem po raz pierwszy zastosować profesjonalny system nawadniania ( brak czasu oraz zdolności ogrodniczych). Skorzystałem z usług firmy Wodnik i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jakość usług, bezpłatna i wycena, a także terminowość. Panowie rewelacyjnie poradzili sobie z trudnym terenem na mojej działce.

Utrzymanie trawników

6.0
Bożena Kryształowicz
Termin usługi: maj 2016

2 minuty temu-Edytuj Nasz ogród został wyposażony w system nawadniania, zainstalowany przez firmę Wodnik. Otrzymaliśmy bezpłatną wycenę w oparciu o projekt ogrodu i przesłane wymiary działki. Firma przeanalizowała typ gleby i wielkość naszego ogrodu, następnie przedstawiła nam projekt, który zostanie wdrożony wraz ze sterownikiem, który zaoszczędzi nam wodę i sprawi, że nie będziemy musieli podlewać ogrodu wczesnym rankiem i czasami wieczorami (Nie zawsze mamy na to z mężem siłę, szczególnie w upalne dni). Firma Wodnik ma bardzo duże doświadczenie i pracuje na nowoczesnych systemach, o których my nie mieliśmy pojęcia, że są możliwe do zrobienia w naszym ogrodzie. System działa 2 lata bez usterki, jest także serwisowany przez firmę Wodnik. Polecamy usługi nawadniania firmy Pana Plata z Trójmiasta.

Utrzymanie trawników

6.0
MDaniel
Termin usługi: maj 2017

Jestem bardzo zadowolony z działań firmy, którą polecili mi znajomi. Firma Wodnik pomogła mi stworzyć projekt nawodnienia mojego ogrodu a także wykonała wszystkie prace, jestem bardzo zadowolony i polecam.

Utrzymanie trawników

6.0
Robert
Termin usługi: kwiecień 2018

Wspolpraca z firma Wodnik odbyla sie bardzo dobrze z pelnym profesjonalizmem, dziekuje za pomoc w realizacji projektu nawadniania mojego ogrodu. MP.

Utrzymanie trawników

5.8