Najlepsze podłogi, posadzki, panele Gdynia

Oceny (12)

Maciej
Termin usługi: kwiecień 2024

Woodex zajął się podłogą w moim nowym domu od początku do końca,pierwszy krok to było wybranie mojej podłogi w ich salonie sprzedaży,pani która się mną zajęła była bardzo miła i profesjonalna ,udzielała odpowiedzi na wszystkie moje pytania,dzięki niej znalazłam dokładnie takie produkt który sobie wymarzyłem,kiedy moje mieszkanie było już gotowe na dostarczanie podłogi Woodex zajął się wszystkim,towar został dostarczony na czas i bardzo dobrze zabezpieczony.Zostało mi tylko umówienie daty na zainstalowanie desek w moim domu,wszystko odbyło się bardzo szybko,całe mieszkanie zostało skończone w niecały dzień,końcowy efekt jest rewelacyjny!!!Moje doświadczenie z firmą Woodex to czysta przyjemność od początku do końca,profesjonalny serwis i bardzo wysoki poziom usługi. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom.Polecam gorąco Woodex wszystkim którzy chcą otrzymać piękną podłogę i najleprzy serwis.

Układanie podłóg, cyklinowanie

6.0
Sylwia
Termin usługi: marzec 2024

Polecam serdecznie firmę Woodex profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie,przepięknie położona jodełka w bardzo krótkim czasie.

Podłogi, posadzki, panele

5.9
Basia
Termin usługi: grudzień 2023

Moje wrażenia zawarte w trzech słowach: szybko, fachowo, solidnie. Polecam

Podłogi, posadzki, panele

6.0
Jolanta
Termin usługi: listopad 2023

Firma Woodex Gdynia,prowadzona przez panią Jolantę i Jarosława przywraca wiarę w osoby, którym powierzamy swoje mienie w ramach świadczonych usług. Profesjonalizm połączony z terminowością wykonanej usługi, punktualność, precyzję wykonanej pracy, wysoki poziom kultury osobistej w kontakcie z klientem to pakiet, który dostałam korzystając z usług tej Firmy . Dziękuję. Gorąco polecam.

Układanie podłóg, cyklinowanie

6.0
Klaudiusz
Termin usługi: czerwiec 2023

Firma kompleksowo kładła podłogi z orientalnego drewna i do dziś zajmuje się ich pielęgnacją i konserwacją. Przez kilkanaście lat współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni i nie mamy zastrzeżeń. Zostawiamy firmie klucze , prace są szybko wykonane a mieszkanie po nich bardzo ładnie wysprzątane

Układanie podłóg, cyklinowanie

6.0
MBJ
Termin usługi: maj 2023

Lata temu Woodex robił nam podłogi. Teraz robiliśmy cyklinowanie owych podłóg. Wszystko sprawnie, szybko, bez bałaganu, dobra komunikacja, a podłogi wyglądają przepięknie.

Układanie podłóg, cyklinowanie

6.0
Barbara
Termin usługi: kwiecień 2023

Bardzo polecam usługi firmy woodex Bardzo solidny i rzetelny wykonawca. Potrafi świetnie doradzić i uratował moja ukochana podłogę wraz ze zmianą koloru na przetartą biel

Układanie podłóg, cyklinowanie

6.0
Dominik
Termin usługi: luty 2023

Bardzo profesjonalne cyklinowanie czlowiek fachowiec z ogromna wiedza i doswiadczeniem Napewno kolejne odswiezanie tylko z Panem Jarkiem

Układanie podłóg, cyklinowanie

6.0
Malwina L.
Termin usługi: 05-12-2013

Bardzo jestem zadowolona z pomocy wyboru materiału z terminów i wykonania usługi. Dobry materiał, rzetelne doradztwo, fachowe, terminowe wykonanie usługi, rzetelne rozliczenie. Bardzo polecam firmę!!!! :-)

Podłogi, posadzki, panele

6.0
Magda
Termin usługi: 12.2012

My kupowalismy deski wraz z montażem w tej firmie i wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami. podłoga zastała profesjonalnie położona w ustalonym terminie i jestesmy bardzo zadowoleni. Znajomi polecili nam tą firmę i my też polecamy.

Podłogi, posadzki, panele

4.6
Marek
Termin usługi: 2013

Firma godna polecenia. Fachowo podeszli do tematu, robotę wykonali szybko i solidnie. Może tanio nie było, ale teraz wiem, że się opłaciło, bo partaczy nie brakuje - niestety!!

Podłogi, posadzki, panele

5.6
Katarzyna
Termin usługi: listopad 2013

Z usług Woodexu korzystałam dwa razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona, zarówno z obsługi klienta jak i wykonania usługi. Mogę szczerze polecic

Podłogi, posadzki, panele

5.8