Opinie (5)

Aga
Termin usługi: luty 2023

Odwiedzam Panią Kasię od jakiegoś czasu jestem zachwycona nie tylko trafnością tego co przepowiada ale również jej osobowością i podejściem do klienta. Polecam z całego serca:-) Wspaniała osoba która nie tylko wróży ale również życzliwie doradza.

Anne
Termin usługi: październik 2022

Wróżka Kasella to złoty człowiek. Trafiłam do niej w bardzo złym stanie. Wszystko mi wytłumaczyła, zrobiła rytuał oczyszczania jajkiem. Minęło trochę czasu od tego momentu i rytuał działa. Jestem pełna pozytywnej energii i co najważniejsze odzyskałam spokój i czuję się szczęśliwa. Polecam Wróżkę Kasellę. A Pani Kasi posyłam wyrazy wdzięczności.

Ewelina
Termin usługi: kwiecień 2022

Jesli szukacie dobrej wróżki, to jak najbardziej polecam Kasellę. Pierwszy raz u Pani Kasi bylam prawie 2 lata temu. Z wróżby, którą otrzymałam wtedy sprawdziło się bardzo dużo. Dzisiaj wróciłam po kolejne wskazówki :)

Ela
Termin usługi: marzec 2022

Byłam u wróżki Kaseli około miesiąc temu wspaniała kobieta, a dwie rzeczy o których mi powiedziała już się spełniły na resztę czekam. Myślę że na pewno do niej wrócę za jakiś czas

Promyk
Termin usługi: listopad 2021

Do wróżki ludzie chodzą zazwyczaj na zakręcie życiowym, ja też jestem w takim momencie, ale dostałam też od p. Kasi ostrzeżenie, aby przyjrzeć się ludziom, którzy mnie otaczają, a nie do końca mają wobec mnie dobre intencje. Dobrze jest popatrzeć na nich z boku, bez emocji. Obraz jest wtedy bardziej przejrzysty. Czasem jest tak, ze coś widzimy, ale tak naprawdę nie chcemy tego zobaczyć. Co do wróżby to czekam na spełnienie.