Wróżka Melissa

Gdańsk

Wróżka Melissa

Wybierz numer

570-733-102
w...@outlook.com pokaż
Otwarte do 14:00 więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

O nas

Witam Państwa serdecznie na mojej stronie. Nazywam się  Wróżka Melissa i od 15 lat zajmuję się pomaganiem ludziom którzy tego potrzebują.  Jestem wróżką Słowiańską. Specjalizuję się w tworzeniu tak zwanych Katalogów życiowych szans.
Poprzez podanie Twojej daty urodzenia, wysłanie zdjęcia twarzy ( konieczne jest tutaj światło dziennie, zdjęcie musi zostać zrobione na wprost na jasnym tle)odczytuję Twoją przeszłość  na przestrzeni 10 lat i przyszłość na przestrzeni 10 lat. 

Większość wróżb dokonywana jest drogą mailową. Wszelkie rytuały dokonywane są na odległość. Zwykle w ciągu  3 dni od zamówienia wróżby jestem w stanie Państwu ją wysłać.

  Jestem również medium i specjalizuję się w połączeniach ze zmarłymi duszami. Szczególnie ważne dla mnie jest również jasnoczucie. Po przesłaniu przez Państwa zdjęcia drukuję je, a wróżb dokonuję dopiero wtedy gdy jestem gotowa. Zwykle potrzebuję chwili aby móc dotknąć Państwa energię. Dar przekazywany jest u mnie rodzinnie. Mam go po Rodzie ze strony Prababci, która miała korzenie wielkopolskie. Z kolei po Rodzie Pradziadków również przekazywany mam dar - Mój Dziadek pochodzi z rejonów greckich oraz niemieckich- stąd też Nasze Dary przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Zastrzegam, że zajmuję się tylko Białą magią i Białymi Rytuałami.

Pracuję na kartach: Tarota, Klasycznych, Lenormand, Cygańskich, Mam wszystkie talie kart Anielskich. Pracuję również na wahadłach.

Zapraszam do magicznej przestrzeni

Cennik

Katalog Życiowych Szans- wróżna ogólna ( bez pytań , wszystko co widzę wraz z aurą ) - 320 złotych

Katalog Życiowych Szans- wróżba ogólna + 5 pytań- 390 złotych

5 pytań- 200 złotych

Kwiatowy Rytuał Mediumistyczny- Infrormacje od Duszy osoby Zmarłej uzyskane z przesłań kwiatowych i kart- 400 złotych
Kwiatowy Rytuał na Miłość- 400 złotych

Kwiatowy Rytuał na Ognistą wygraną i Pieniądze-  400 złotych

Kwiatowy Rytuał na Bratnią Duszę- 400 złotych

Kwiatowy Rytuał na Odcięcie Niezyczliwości i Zazdrości- 400 złotych

 

Oceny (4)

Natalia
Termin usługi: maj 2023

Bardzo wiele czująca Wróżka, kapitalny klimat oraz bardzo dogłębna wróżba. Wróżka Melissa naprawdę ma dar i potrafi zagłębić się w najodleglejsze meandry naszej przyszłości. Jestem bardzo zadowolona, serdecznie polecam wszystkim

Sławomira
Termin usługi: luty 2023

Z porad i rytuałów wróżki Melissy korzystałam łącznie trzy razy. W lutym zrobiłam rytuał kwiatowy na pracę a w marcu na miłość. Niedawno poznałam wyjątkowego człowieka, jestem w trakcie zmiany na wymarzona. Melissa jest niesamowicie trafna. Polecam

Kamila
Termin usługi: maj 2023

Nieprawdopodobna dokładność. Niesamowite wyczucie czasu co do dnia we wróżbie. Korzystałam w styczniu w maju połowa spraw się sprawdziła polecam

Marzena J
Termin usługi: kwiecień 2023

Wróżka Melissa idealnie wywróżyła wszystko co działo się w mojej przeszłości, teraźniejszości. Korzystałam tydzień temu i już dziś dwie rzeczy się sprawdziły. Ciepła, miła, bardzo konkretna, rytuały u niej to prawdziwa bajka! Polecam!