Wróżka Szeptucha Ewa Stefania

Sopot 81-708

Wróżka

Wybierz numer

730-326-164
w...@o2.pl pokaż
Zamknięte więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Wróżka Sopot 4
  • Zdjęcie 2/3 - Wróżka Sopot 3
  • Zdjęcie 3/3 - Wróżka Sopot 2

O nas

Zajmuję się przepowiadaniem przyszłości. Posługuję się kryształtową kulą, palę zioła, robię rytuały, procesy uzdrawiania. Jasnowidzę. Stawiam tarota. Czytam ze zdjęcia, z dłoni.
Urodziłam się na Podlasiu i stąd korzenie ma cała moja Rodzina.
Dar, który posiadam przekazywany jest z pokolenia na pokolenie od moich pra pra dziadów i pra pra babek. Posługuję się kryształową kulą, jasnowidzę, jasnoczuję, stawiam karty klasyczne i tarota klasycznego.
Od 40 lat poświęcam swoją uwagę, myśli i czas energii  i kształtwaniu jej.Oprócz przepowiadania przyszłości dzięki kartom, kryształowej kuli i wewnętrznych przeczuć , zajmuję się odczynianiem klątw, uroków. Oczyszczam energię z trudów i złych mocy. Jestem uzdrowicielem reiki a także zajmuję się uzdrawianiem przemęczonej duszy.  Zajmuję się również odprowadzaniem dusz zmarłych na drugą stronę.
Usługi wykonuję również  na odległość i jest to tak samo skuteczne. Sesje wróżebne i jasnowidzenia przeprowadzam mailowo, gdyż potrzebuję skupienia by poczuć Państwa energię. Do odczytów potrzebuję Państwa zdjęcia lub/i daty urodzenia.

Zapytania proszę kierować na maila lub na telefon komórkowy

Usługi:

- Odczyt/sesja tarota, jasnowidzenie, czytanie z kryształowej kuli
- Reiki- rytuały
- Szepty, odczynianie klątw, incjacja
- Rytuał; na miłość, pracę, bratnią duszę, uzdrawianie z chorób

Opinie (12)

ola
Opinia wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2021

Jestemw szoku. Wróżka jest najlepsza. wszystko sie sprawdziło w 100 procentach. Pani wróży ze zdjecia. Uzdrowiła moje bóle zoladka i wysyla raporty gdy zrobi rytuały. Jest najlepsza w Polsce zdecydowanie i szalenie dokladna polecam

Wdzięczna klientka
Termin usługi: styczeń 2023

Polecam wszystkim w potrzebie, w sytuacjach trudnych, szukającym rozwiązania, wskazówek, ukojenia w bólu fizycznym jak i duchowym. Ja znalazłam i jedno i drugie, Pani Ewa pomogła nie tylko mnie, ale też innym osobom z rodziny - nie ma słów, które wyraziłaby moją wdzięczność. Ale też trzeba się otworzyć na przyjęcie pomocy, trzeba pragnąć zmiany Polecam

Magda
Termin usługi: styczeń 2023

Niestety nic się nie sprawdziło, rytuały również nie zadziałały , a bardzo wierzyłam, ze coś się zmieni

Ewel
Termin usługi: luty 2022

Zaniemówiłam! W niecały miesiąc po zakończeniu rytuału miłości czuję już jego niesamowite efekty. Polecam z czystym sumieniem. Pani Ewa jest najlepsza

Karolina
Termin usługi: listopad 2021

Korzystałam z usług Pani Ewy Stefanii ponad miesiąc temu. Rytuał zadziałał za co jestem bardzo wdzięczna. Kontakt z Panią wyśmienity. Wszystko cierpliwie opisuje i wyjaśnia. Dla wszystkich szukających pomocy/porady gorąco polecam!

Anna
Termin usługi: sierpień 2021

Pani Ewa jest pełna serca dla innych czuje co potrzeba i ma prawdziwe przeczucia co i jak. po jednym razie uzdrowiła mi kolana nie kuleję, żołądek tak nie boli a serce równiej bije. Jak ktoś w jakiejkolwiek rozterce na wszystko Pani Ewa pomoże. Z całego serca dziękuję pozdrawiam i polecam

Marta
Termin usługi: maj 2021

Niesamowita Kobieta - miałam okazje w życiu skorzystać z wróżki, ale Pani Ewa to istna mistrzyni. W jej słowach jest sama prawda, która może przynieść spokój. Pani Ewa opisuje wszystko co było jakby całe życie stała obok i była świadkiem - a przyszłość w sposób niezwykle szczegółowy! Kłaniam się w pas Pani Ewo i z uśmiechem obserwuje co przyniesie czas.

M
Termin usługi: maj 2021

Jestem w szoku. Pierwszy raz w życiu zdecydowałem się, żeby zapytać takiej osoby jak Pani Ewa o siebie i o moje relacje i dostałem odpowiedź mówiącą w 100% z najdrobniejszymi szczegółami o tym co jest wokół mnie tak jak by szeptucha mnie znała.

Hanna
Termin usługi: maj 2021

Wróżka Ewa to prawdziwa wizjonerka. Wiedziała wszystko o mojej przeszłości z najmniejszymi szczegółami. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Mam nadzieję, że przyszłość spełni się tak jak przepowiedziała.

Hanna B. K.
Termin usługi: maj 2021

To niesłychane jak wielki dar może posiadać wróżka starszej daty... ta pani naprawdę widzi i czuje więcej niż ktokolwiek kogo spotkałam na swej drodze życiowej. Doskonale wczuwa się w lęki, uczucia i emocje klienta... wiedziała o moich problemach z dziećmi mimo że jej o tym nie powiedziałam - potrafiła to sama odczytać!! Jestem pewien że pozostanę stałą klientką!!!

Arek
Termin usługi: maj 2021

Niezwykła, przenikliwa, posiadająca ogromna empatie kobieta. Bardzo dziękuje za rady, dobre słowy, przeprowadzony cykl rytuałów. Moje życie zmienia się i dziękuje losowi że na mej drodze spotkałem Ewę Stefanie. Polecam każdemu kto jest w trudnym momencie życia ...

Kaja
Termin usługi: maj 2021

Zachwyt, zachwyt , zachwyt! To jest prawdziwa wróżka i prawdziwy jasnowidz! wystarczyło tylko zdjęcie oczu bez daty i szeptucha Stefania przewidziała dosłownie wszystko!!!! Polecam każdemu!!!