Wrzeciono Czasu - skup i sprzedaż zegarków luksusowych

Wrzeciono Czasu

Wybierz numer

512-301-928
w...@wp.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Ocena 6.0 (1 ocena) + Oceń
 • Zdjęcie 1/4 - Wrzeciono Czasu Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/4 - Wrzeciono Czasu Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/4 - Wrzeciono Czasu Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/4 - Wrzeciono Czasu Gdańsk 1
 

O nas

Skup i sprzedaż luksusowych zegarków oraz autoryzowany serwis zegarmistrzowski zegarków Omega, IWC, TAG Heuer, Franck Muller, Montblanc, Longines, Armand Nicolet, Sinn, Certina, Tissot oraz Hamilton.


Wrzeciono Czasu Gdańsk to oddział warszawskiego salonu z używanymi oraz nowymi luksusowymi zegarkami, manufaktur takich jak Patek Philippe, Audemars Piguet, Vacheron Constantin, Omega, Breguet, Ulysse Nardin, Breitling, IWC, Zenith, Hublot, Rolex, TAG Heuer, Cartier, Corum oraz wielu innych. Wieloletnie doświadczenie w branży zegarkowej oraz ciągły rozwój zakresu działalności, ulokowały Wrzeciono Czasu na czołowym miejscu w segmencie zegarków luksusowych w Polsce. Trójmiejski oddział umożliwia klientom zamówienie wybranych przez siebie modeli z naszej oferty w celu przymierzenia i zakupu, bez konieczności wizyty w Warszawie. 

Skup luksusowych zegarków 
W oddziale Wrzeciona Czasu w Gdańsku odbywa się skup zegarków luksusowych, dzięki czemu klienci mogą spieniężyć swój czasomierz za gotówkę lub przelew natychmiastowy na konto. W celu dokonania wstępnej wyceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego. 

Autoryzowany serwis zegarmistrzowski 
Wrzeciono Czasu to również profesjonalny serwis zegarmistrzowski. W portfolio naszej firmy znajduje się 10 autoryzacji firm: Omega, IWC, TAG Heuer, Franck Muller, Montblanc, Longines, Armand Nicolet, Sinn, Certina, Tissot oraz Hamilton. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych zegarmistrzów również w przypadku pozostałych marek zegarkowych.

Sprzedaż Armand Nicolet oraz Sinn
 
Wrzeciono Czasu to oficjalny partner i dystrybutor szwajcarskich zegarków Armand NIcolet oraz niemieckich Sinn w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 
 
 
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.wrzecionoczasu.pl

Oceny (1)

TW
Termin usługi: czerwiec 2023

Konkretna i szybka transakcja .

Zegarki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość asortymentu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6