Wytwórnia Ślubów Wedding Planner

Pogórze 81-198, Al. Iberyjska 10 lokal 281-198

Wytwórnia Ślubów

Wybierz numer

505-457-390
b...@wytworniaslubow.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Wytwórnia Ślubów Pogórze 4
  • Zdjęcie 2/4 - Wytwórnia Ślubów Pogórze 3
  • Zdjęcie 3/4 - Wytwórnia Ślubów Pogórze 2
  • Zdjęcie 4/4 - Wytwórnia Ślubów Pogórze 1

O nas

Zaręczyłaś się i szukasz wsparcia? Zaufaj mojemu doświadczeniu i wiedzy. Od 13 lat organizuję śluby, będę Twoim przewodnikiem po ślubnej organizacji. Zrealizuję dla Ciebie ślub i wesele, o jakim zawsze marzyłaś. Zapraszam serdcznie!
Zaręczyliście się i zaczęliście snuć plany o wymarzonym Dniu Ślubu, ale na co dzień jesteście zbyt zajęci, aby poświęcić 300 godzin na organizację ślubu? Świetnie trafiliście, od 13 lat jestem zaufaną kreatorką bezstresowych ślubów. 

Nazywam się Bogna Bojanowska i moją misją jest sprawianie, aby Dzień Waszego Ślubu był wyjątkowy i bardzo osobisty, a sam czas przygotowań był niezwykłą podróżą, która zaprowadzi nas do celu, jakim jest Wasz wymarzony Dzień Ślubu. To wszystko po to, by stworzyć niezapomniane chwile, nie tylko dla Was, ale także dla Waszej rodziny i przyjaciół, w atmosferze mojego  wsparcia i opieki.

Wierzę, że Dzień Waszego Ślubu powinien opowiadać Waszą wspaniałą historię i odzwierciedlać Waszą osobowość, by ożywić Wasze marzenia.

Unikalny styl mojej pracy tkwi w podejściu do Młodej Pary i szczegółów Dnia Waszego Ślubu, dzięki czemu tworzę spersonalizowane i kreatywne projekty. To, co najbardziej w Was kocham to fakt, że jesteście wyjątkowi, a dzięki temu moja praca jest ekscytująca i wymagająca.
Szczególnie dobrze pracuje mi się, gdy pozwalacie nam się poznać. Usłyszeć Wasze pragnienia, zanurzyć się w Waszej estetyce, osobowości, zrozumieć Wasze pasje i wrażliwość, abym mogły ożywić Waszą wizję Dnia Ślubu, by Ten Dzień był pełen szczerych i niezwykłych chwil. Dzięki temu poczujecie się bardzo swobodnie.

Ważne jest dla mnie to, abyście oglądając Wasz ślub za 10, 20 czy 50 lat czuli, że był to Wasz Dzień – autentyczny, a dzięki temu ponadczasowy, tak samo, jak Wasza miłość.

Nie podążam ślepo za trendami, lecz pomagam w spełnianiu Waszych marzeń, poprzez tworzenie scenariusza i scenografii, której historią i osobowością jesteście Wy sami.

Jestem dumna z tego, że organizowane przeze mnie śluby odzwierciedlają Waszą wizją, a każda z nich jest wyjątkowa, bez względu na styl. Uwielbiamy słuchać, a stawiając przy tym na dyskrecję –potrafię też zadbać o Waszą prywatność.

Zapraszam Cię serdecznie na niezobowiązujące spotkania, aby poznać bliżej Wasze ślubne oczekiwania o marzenia. Przy kawie lepiej się rozmawia! Po spotkaniu przygotuję dla Ciebie szytą na miarę ofertę, a jeśli tylko wybierzesz mnie na swoją Wedding Plannerkę, zaczniemy przygodę życia. Będę Twoim przewodnikiem po ślubnej organizacji. Do Twojej dyspozycji oddaję swoje 13letnie doświadczenia i wiedzę, oraz sprawdzonych podwykonawców, na których zawsze mogę liczyć.

Zapraszam serdecznie! Pozwól mi wyczarować dla Ciebie ślub marzeń!