Imprezy i wydarzenia

Yaga w repertuarze: Piaf Greco Aznavour

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 października 2017 (sobota)
godzina:
19:00
miejsce:

Scena Muzyczna Gdańsk  mapa

adres:
Gdańsk, Powstańców Warszawskich 25
bilety:
20 zł , ulgowy 14 zł
PATRONAT

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu piosenki francuskiej pt: "Yaga w repertuarze: Piaf Greco Aznavour..." , który odbędzie się 14 października o godz. 19 w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.Yaga Kowalik-absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka licznych festiwali piosenki.
W latach 90 wyjeżdża na stypendium piosenkarskie do Paryża. Uczęszcza do prestiżowego "Conserwatoire Mobel" prowadzonego przez Alice Dona.

W Paryżu poznaje kompozytora Norberta Chiche. Wynikiem współpracy z nim jest nagranie we Francji teledysku do piosenki p.t"Cracovie", udział w targach płytowych MIDEM w Cannes, a także występ na międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie.

Równocześnie w ramach promocji teledysku bierze udział w licznych programach telewizyjnych, a także przygotowuje obszerny recital piosenek francuskich.Na zaproszenie muzyka Gilles Pellegrini Yaga Kowalik wyjeżdża ponownie do Francji. Spotyka się wówczas z twórczością BARBARY.

Od tej chwili zafascynowana NIĄ opracowuje piosenki z jej repertuaru.
Koncert " Barbara-historia życia" otwiera cykl p.t. "Yaga Kowalik w repertuarze..." w którym artystka prezentuje kolejno repertuar takich twórców klasyki piosenki francuskiej jak: Juliette Greco,Edith Piaf czy Charles Aznavour.
Danny Handley
lut 2

piątek, godz. 19:00

bilety 20 zł
Paryżu Kocham Cię
lut 10

sobota, godz. 19:00

bilety 20  zł
ulgowy 14 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem