Imprezy i wydarzenia

Yaga w repertuarze: Piaf Greco Aznavour (1 opinia)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 października 2017 (sobota)
godzina:
19:00
miejsce:

Scena Muzyczna Gdańsk  mapa

adres:
Gdańsk, Powstańców Warszawskich 25
bilety:
20 zł , ulgowy 14 zł
PATRONAT

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu piosenki francuskiej pt: "Yaga w repertuarze: Piaf Greco Aznavour..." , który odbędzie się 14 października o godz. 19 w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.Yaga Kowalik-absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka licznych festiwali piosenki.
W latach 90 wyjeżdża na stypendium piosenkarskie do Paryża. Uczęszcza do prestiżowego "Conserwatoire Mobel" prowadzonego przez Alice Dona.

W Paryżu poznaje kompozytora Norberta Chiche. Wynikiem współpracy z nim jest nagranie we Francji teledysku do piosenki p.t"Cracovie", udział w targach płytowych MIDEM w Cannes, a także występ na międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie.

Równocześnie w ramach promocji teledysku bierze udział w licznych programach telewizyjnych, a także przygotowuje obszerny recital piosenek francuskich.Na zaproszenie muzyka Gilles Pellegrini Yaga Kowalik wyjeżdża ponownie do Francji. Spotyka się wówczas z twórczością BARBARY.

Od tej chwili zafascynowana NIĄ opracowuje piosenki z jej repertuaru.
Koncert " Barbara-historia życia" otwiera cykl p.t. "Yaga Kowalik w repertuarze..." w którym artystka prezentuje kolejno repertuar takich twórców klasyki piosenki francuskiej jak: Juliette Greco,Edith Piaf czy Charles Aznavour.
7. Euro Chamber Music Festival Gdańsk

21 czerwca - 18 sierpnia 2018, godz. 18:45, 19:00

Gdańsk, Nadbałtyckie Centrum...
Wstęp wolny
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem