Yasumi Gdynia Instytut Zdrowia i Urody

Yasumi Gdynia

Wybierz numer

510-742-429
g...@yasumi.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/14 - Yasumi Gdynia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/14 - Yasumi Gdynia Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/14 - Yasumi Gdynia Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/14 - Yasumi Gdynia Gdynia +11 1
 

O nas

Najnowszy gabinet Yasumi w Trójmieście. Pełen wachlarz zabiegów na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń. Kosmetyka, wyszczuplanie, modelowanie, fotoodmładzanie, kwasy, mikrodermabrazja, oxybrazja, rytuały japońskie i inne...
Yasumi Gdynia Instytut Zdrowia i Urody
Gabinet profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI należący do ogólnopolskiej sieci gabinetów powstałych z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks/wakacje i właśnie dlatego w naszym Instytucie szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z pietyzmem i oprawą muzyczno–aromatyczną gwarantującymi pełen relaks i wyciszenie. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.
Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego Instytutu- znajdujemy się w Gdyni Redłowie przy ul.Łużyckiej 1B/3. Dysponujemy własnym parkingiem.