Ranking II miejsce

Zakład Kamieniarski Z. D. Robak

Zakład Kamieniarski Z. D. Robak

Wybierz numer

665-706-777 609-900-541
k...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Zakład Kamieniarski Z. D. Robak Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - Zakład Kamieniarski Z. D. Robak Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - Zakład Kamieniarski Z. D. Robak Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - Zakład Kamieniarski Z. D. Robak Gdynia +2 1
 

O nas

Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług kamieniarskich i produkcją wyrobów z kamienia naturalnego: granitu, marmuru.
Wykonujemy : nagrobki, grobowce, parapety, schody, kuchnie, łazienki, elewacje...

Oceny (9)

władysław m
Termin usługi: listopad 2023

Nie polecam ,nie terminowo

Kamieniarstwo

6.0
STANISŁAW
Termin usługi: Kwiecien 2017

Swietni fachowcy.Wykonanie nagrobka perfekcyjne,przed terminem.Słowa uznania.Polecam...

mah
Termin usługi: luty 2017

Zakład z czystym sumieniem polecam. Obsługa sympatyczna, montaż i wykonanie profesjonalne. Zamówiłam u Panów granitową obudowę kominka - Panowie zaprezentowali mi dostępny asortyment i pomogli dobrać odpowiadający moim potrzebo materiał. Na uwagę zasługuje także terminowość i punktualność - Panowie stawiali się zarówno na pomiar, jak i montaż niemalże co do minuty :) Kominek wygląda świetnie, jestem bardzo zadowolona, poza tym ceny naprawdę miłe dla portfela w porównaniu do konkurencji. Szczerze rekomenduję :)

Kamieniarstwo

6.0
Robert
Termin usługi: 14-10-2016

Od czasu do czasu podeślę panom parę płytek do docięcia, mimo natłoku pracy zawsze są w stanie "wcisnąć" mnie między zamówienia i starają się aby praca wykonana była jak najszybciej. Do jakości usług również nie można mieć zastrzeżeń. Więcej takich firm !

Kamieniarstwo

5.8
Piotr
Termin usługi: Lipiec 2016 r.

Zamawiałem parapety marmurowe. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, szybki montaż. Cena też ok. Wszystko jak należy. Konkretnie i na temat. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, fachowo, terminowo. Polecam.

Kamieniarstwo

6.0
Paweł
Termin usługi: 06/2014

Zamawiałem w ubiegłym roku parapety z marmuru do nowego mieszkania i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jakość wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie. Obsługa w zakładzie jest miła i fachowa, a ceny moim zdaniem są niewygórowane.

Kamieniarstwo

5.7
Wiktoria
Termin usługi: 2013

Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA POLECAM FIRME. CENY USLUG I MATERIALOW PRZYSTEPNE, WYKONANIE PERFEKCYJNE. Cały proces sprzedaży przebiegL szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.

Kamieniarstwo

6.0
egza
Termin usługi: 06.2013

Byłam w kilku miejscach w trójmieście aby rozeznać cenę blatów kuchennych. Swoje blaty oddałam temu warsztatowi i nie żałuję. Polecam ze względu na podejście do klienta oraz jakość. Po montażu nie został nawet paproszek. Wszystko przebiegło spokojnie i co ważne w terminie co do godziny. Gorąco polecam Panów Robaków.

Kamieniarstwo

5.8
marek
Termin usługi: 2010

serdecznie polecam,rzetelni ludzie

Kamieniarstwo

6.0