Zakład Pogrzebowy Róża

Zakład Pogrzebowy Róża

Wybierz numer

669-233-299 511-777-545
b...@roza24.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/19 - Zakład Pogrzebowy Róża Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/19 - Zakład Pogrzebowy Róża Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/19 - Zakład Pogrzebowy Róża Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/19 - Zakład Pogrzebowy Róża Gdynia +16 1
 

Artykuły o nas

O nas

Zajmujemy się organizacją uroczystości pogrzebowych na najwyższym poziomie.
Baldachim, sztuczna trawa, winda do opuszczenia trumny, oprawa muzyczna, mowa pożegnalna - To Wszystko Gratis!!

Opinie (98)

SD
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022

Super firma.Wszystko wykonane jak należy, z należytym szacunkiem. Polecam

Iwona
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020

Bardzo profesjonalnie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Panowie z obslugi świetna robota.

Darek
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020

Profesjonalna firma, szybka i bardzo dobra organizacja, pomnik złożony w ciągu 24h (mimo, że mają 14 dni). Zdecydowanie polecam. Dziękuję Róży za kompleksowym zajęciem się tematem

K. M
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020

Profesjonalna obsługa. Spełnianie wszystkich próśb rodziny. Personel sympatyczny i pomocny. Cena niewygórowana. Polecam

Paweł
Termin skorzystania z usługi: marzec 2020

Na ręce pani Magdy z Chylońskiego oddziału Zakładu Pogrzebowego Róża przekazuję najszczersze podziękowania za zorganizowanie ostatniej drogi naszego Kochanego dziadka Feliksa. W tym jakże trudnym dla nas okresie na każdym etapie mogliśmy liczyć fachowe doradztwo i spełnienie naszych wszelkich życzeń. CoronaVirus wszystkim pokrzyżował szyki, niemniej jednak pomimo tych okoliczności udało się wyprawić drogiej nam osobie godny pochówek. Panowie wykazali się wielką empatią i szacunkiem do zmarłego trzymając w rękach czerwone róże. List odczytany zza grobu przez lektora tylko spotęgował ten nastrój. To wszystko złożyło się na to, że cierpienie po stracie ukochanej osoby było choć trochę złagodzone. Mówią, że lepiej spotykać się na urodzinach niż na pogrzebach, ale jak ktoś będzie potrzebował zapewnić najbliższej osobie ostatnie pożegnanie, to lepiej nie mógłby trafić.

Urszula
Termin skorzystania z usługi: luty 2020

W piątek 28 lutego pożegnałam swoją mamusię. Ceremonia pogrzebowa odbyła się na cmenatarzu parafialnym w Leszczynkach. Chciałam podziękować obsłudze Zakładu Pogrzebowego Róża za profesjonalizm, rzetelnie wykonaną pracę i podejście z szacunkiem do zmarłej i rodziny. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tego zakładu. Szczególne podziękowania ślę Pani Małgosi z oddziału w Chyloni, która z empatią i zaanagażowaniem pomogła mi w tych trudnych chwilach załatwić wszelkie formalności. Cała ceremonia pogrzebowała była przepiękna.

Kornelia
Termin skorzystania z usługi: luty 2020

W sobotę 29 lutego na cmentarzu katolickim w Sopocie pożegnaliśmy naszą drogą Teresę. Pogoda niezbyt nam sprzyjała, ale panowie z zakładu pogrzebowego postarali się, aby całość przebiegła w podniosłej atmosferze, a zamieszanie spowodowane wprowadzeniem w kościele nieplanowanej mszy poprzedzającej "naszą" ceremonię, nie wpłynęło na powagę pogrzebu. Bardzo dziękuję za profesjonalizm, doradztwo i organizację pogrzebu bliskiej nam osoby. Pomimo różnych przeszkód - formalnych i terenowych, pracownicy Zakładu pogrzebowego prezentowali się godnie, spokojnie wraz z nami czekali pod kościołem, przeprowadzili kondukt przez ulicę i pokonali nierówności terenu cmentarza; stanęli na wysokości zadania i sprawili, że wszyscy uczestnicy pogrzebu byli pod wrażeniem dostojeństwa uroczystości.

Saturn
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Wczoraj pożegnałam moją ukochaną Mamę. Ceremonia pogrzebowa była piękna i wzruszająca. Odbyła się w takiej konwencji i scenerii, jakiej oczekiwałam. Mama miała polecieć do gwiazd... Każdy szczegół, każdy detal był perfekcyjnie dopracowany.

Halina
Termin skorzystania z usługi: listopad 2019

Bardzo dziękujemy za rzetelną obsługę pochówku naszej kochanej babci. Panowie są naprawdę bardzo profesjonalni. Zabrali ciało, pani w biurze przemiła, doradzili nam co powinniśmy mieć i zrobić bez zbędnego wciskania usług. Super kontakt przed pogrzebem, nic nie zostało wykonane bez zgody rodziny. Panowie byli pełni empatii, cierpliwi, pomocni. Piękny wiersz i muzyka w tle adekwatna do sytuacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy 'Róża', napewno godni polecenia! Dziękujemy

Krystyna S.
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Jako organizatora ostatniej drogi mojego męża wybrałam z polecenia Zakład Pogrzebowy "Róża" w Gdyni. To był przypadek ale Zakład spełnił moje wszystkie oczekiwania. Profesjonalizm i miła obsługa w tak trudnych chwilach jest godna polecenia. Dziękuję za wszystko i gorąco polecam.

Bożena
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Serdeczne dziękuję za godne, profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej mojej Mamusi. Pani Ola cieplutko i życzliwie załatwiła sprawy formalne. Panowie obsługujący wykazali się w trakcie ceremonii wielkim wyczuciem, kulturą i empatią oraz szacunkiem dla zmarłej i rodziny. Jeszcze raz dziękuję !!!!!!! Polecam zakład róża . profesjonalizm w każdym działaniu.

Magda
Termin skorzystania z usługi: luty 2019

W imieniu swoim i całej rodziny dziękuję za profesjonale przygotowanie i poprowadzenie uroczystości pogrzebowej. Dziękuję za życzliwość i takt, za pomoc i wsparcie tak potrzebne w trudnych chwilach.

Ewa
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2019

Bardzo dziękuję za profesjonalizm, piękną i godna oprawę ceremoni pogrzebowej.Za wzruszającą i przepiękną mowę pozegnalną.Dzieki Wam mój Tata miał cudowne pożegnanie.dziekuje...polecam!

Patrycja
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2019

Nieoceniony profesjonalizm całego zespołu!!! Szczególnie w takich chwilach fachowa pomoc jest niezwykle potrzebna. Sprawy formalne załatwianie w przyjaznej atmosferze, okazany szacunek osobie zmarlej i jej bliskim, elegancki strój Panów niosących trumnę, przygotowanie stanowiska pochówku.... No wszystko na najwyższym poziomie i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Pan grający na trabce, wygłaszający przemówienie... Na prawdę jak mało jaka firma zasługujecie na zaufanie i pochwały!!! Jeszcze raz dziękuję!

Danuta Ukleja
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2018

Dziekujemy za profesjonalizm i wsparcie w trudnej chwili, piekną i godną oprawę uroczystosci pogrzebowej bliskiej nam osobie,która odbyła się 7 grudnia na cmentarzu parafialnym na Obłużu. Panowie obsługujący pogrzeb o wysokiej kulturze, dyskretni z odpowiednim wyczuciem sytuacji i atmosfery.Dziękuję za piękne dźwięki trąbki oraz ciepły głos czytający wiersz na zakończenie ceremonii,a także za poprowadzenie modlitwy różańcowej. polecam!!!

Paweł Calek
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2018

Przpeiekny pogrzeb. Skorzystalam z polecenia znajomej i wiem ze juz zawsze do was wroce. Przepiekne chwile rodzina na stypie opowoadala ze nigdy nie widzieli tak pieknej ceremoni ja tak samo patrzac na konkurencje jestescie najlepsi !!! dziekujemy

Tadeusz B.
Termin skorzystania z usługi: listopad 2018

Polecam wszystkim Zakład "Róża". Pełen profesionalizm, szybkie załatwienie formalności urzędowych, panowie obsługujący pogrzeb o wysokiej kulturze, dyskretni z odpowiednim wyczuciem sytuacji i atmosfery. Jestem niezmiernie wdzięczny firmie za pomoc i obsługę w tak przykrej dla mnie sytuacji.

Darek
Termin skorzystania z usługi: październik 2018

Dziekujemy za profesjonalizm i wsparcie w trudnej chwili i piekna i godną oprawę uroczystosci pogrzebowej bliskiej nam osobie Tacie

Beata Faber
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018

Śmierć bliskich jest ogromnym wstrzasem. Każdy chciałby być traktowany wyjątkowo i tak właśnie było. Pani Ola cudowna, ciepła, pełna empatii kobieta doradzila, poradziła, i przeprowadziła przez zawiła biurokracje. To nie człowiek musiał dopasowywać się do sztywnych ustaleń lecz Pani Ola delikatnie trzymała rękę na pulsie, pilnowala interesów klienta. Dziękuję

Ewa
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2018

Zakład Pogrzebowy Róża spełnił nasze oczekiwania poprzez swój profesjonalizm,dyskrecję i kulturę. Czuliśmy ich wsparcie i mogliśmy się skoncentrować się na pożegnaniu Zmarłej. Dziękujemy