Zakład Pogrzebowy - 'IN MEMORIA'

Rumia 84-230, Dębogórska 72

Zakład Pogrzebowy -

Wybierz numer

531-530-500 (całodobowy)
b...@inmemoria24.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej

O nas

Nazwa naszego zakładu (In memoria oznacza 'w pamięci') nawiązuje do jednego z kluczowych celów pożegnań, jakim jest upamiętnienie zmarłego i przywołanie dobrych wspomnień.  
Wiemy, że w chwili utraty bliskiej osoby najważniejsze jest godne oddanie czci jej pamięci i ograniczenie formalności do koniecznego minimum.
Świadczymy usługi pogrzebowe w oparciu o wieloletnie doświadczenie członków naszego zespołu i wysoką jakość obsługi klienta, którą cechują zrozumienie i szacunek. Organizujemy ceremonie pogrzebowe dostarczając wszelkiego potrzebnego wsparcia: począwszy od formalności związanych z pogrzebem, kończąc na przygotowaniu uroczystości.

Opinie (14)

Janusz
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Profesjonalnie, na najwyższym poziomie całość usług związanych z odbiorem ciała z domu, przygotowaniem do kremacji i dostarczeniem urny pod wskazany adres.

Bartosz
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Strata bliskiego jest najtrudniejsza chwila z jaką musimy się zmierzyć,nigdy nie jesteśmy na to gotowi . Chcielibyśmy bardzo podziękować firmie Im Memoria która zaopiekowała się nami w tak trudnych chwilach począwszy od dokumentacji , kremacji, organizacji ceremonii po zorganizowanie stypy. Profesjonalizm, Doświadczenie,Szacunek, ogromna Kultura Osobista . Dziękujemy Bardzo.

Wojciech Nowak
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

W raz z żoną poczuliśmy pełne zaangażowanie w powierzoną sprawę. Pan Filip na którego wsparcie można liczyć 24h na dobę. W pełni profesjonalne, serdeczne i ciepłe podejście. Pomimo trudnych okoliczności, życzę takiego podejścia do klienta wszystkim firmą. Nie tylko w branży pogrzebowej. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, aby on i jego bliscy byli uszanowani w tak trudnych chwilach jakimi jest odejście bliskiej osoby. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za otrzymane wsparcie oraz pomoc w trudnych chwilach.

Marzena
Termin skorzystania z usługi: luty 2022

Polecam.Wesprze w tych trudnych chwilach.Ostatnie pożegnanie z tej firmy to pogrzeb z Wielka Klasa i Szacunkiem.Wszystko dopięte ,pan Filip właściciel firmy właściwy człowiek w wykonywanej profesi.Jak pochować to tylko z In Memoria.Polecam prawdziwa klasa.!!!

agnieszka
Termin skorzystania z usługi: luty 2022

Dziękujemy za profesjonalną organizacja pochówku z uwzględnieniem wszelkich życzeń dotyczących ceremonii. Wspaniała współpraca, uprzejmość, wielka empatia ze strony Właściciela Zakładu, a także niesamowita wyrozumiałość, zaangażowanie i cierpliwość sprawiły, że mogliśmy pożegnać w sposób godny nasza Mamę i Babcię. Zakład zapewnił również muzykę i kwiaty, które nadały całej ceremonii jeszcze bardziej podniosłego charakteru. Dziękujemy również za piękną przemowę na zakończenie uroczystości. Zakład Pogrzebowy in memoria zajął się także wszystkimi formalnościami odciążając nas rodzinę, jak i zaoferował pomoc w wykonaniu liter na pomniku ,w późniejszym terminie uzależnionym od warunków pogodowych. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za profesjonalne i godne pożegnanie bliskiej nam osoby. Szczerze polecamy Zakład Pogrzebowy in memoria - Rodzina

Danuta
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022

Profesionalna organizacja pochówku z uwzględnieniem wszelkich życzeń dotyczących ceremoni. Firma zajęła się wszelkimi formalnościami odciążając rodzinę osoby zmarłej. Ze swojej strony , w ramach wdzięczności , mogę jedynie polecić usługi Zakładu in memoria. jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Filipowi za wszystko.

Marcin
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022

Pragnę gorąco polecić usługi firmy pogrzebowej In Memoria. Pan Filip bardzo pomógł w szybkim i profesjonalnym załatwieniu wszystkich formalności związanych z ceremonią pogrzebową. Natomiast ludzkie podejscie co do samej ceremoni przerosło moje oczekiwania. Te chwile zawsze są ciężkie dla najbliższych , natomiast pełne szacunku i empatii podejscie pracowników i p. Filipa do osoby zmarłej jak i osób które przyszły pożegnać babcie było cudowne. Dzięki profesjonalnemu podejściu cała ceremonia była godnym pożegnaniem tak bliskiej mi osoby. Jeszcze raz bardzo chciałbym podziękować wszystkim pracownikom.

Barbara
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022

Bardzo profesjonalne podejście, polecam i dziekuję za pomoc w trudnych chwilach.

Danuta , Zbigniew Kobylczak
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2021

Profesjonalność i rzetelność właściciela dało się odczuć już po przekroczeniu progu zakładu pogrzebowego. W tych bardzo trudnych dla nas chwilach p .Filip włożył bez cienia wątpliwości swój ogromny wkład i kompetencje w procedurze załatwiania wszystkich spraw związanych z pochówkiem. Ceremonia jak i cała oprawa była dla nas, całej rodziny i znajomych wielkim przeżyciem jak i wielkim pocieszeniem , że z ogromnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem przebiegła dla zmarłej i dla nas wszystkich. Zakład pogrzebowy In Memoria zasługuje na jak najwyższą notę. Polecamy wszystkim aby skorzystali z jego usług.

Wioletta
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2021

Miła i profesjonalna obsługa. Pan Filip bardzo pomógł w załatwieniu wszystkich formalności związanych z uroczystością pogrzebową mojej mamy. Ceremonia przebiegła zgodnie z moimi życzeniami i oczekiwaniami. Jeszcze raz chcę bardzo podziękować. Będę polecała Państwa firmę.

Bożena
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Pragnę serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojego Taty. Cała jego organizacja była przepełniona serdecznością, rzetelnością, życzliwością i opieką ,która jest tak potrzebna ,gdy tracimy bliską nam osobę. Nie spodziewałam się ,że można tak empatycznie i profesjonalnie zorganizować pogrzeb. Wprost nie mam słów ,aby opisać jakość jaką otrzymałam. Ceremonia odbyła się tak jak tego oczekiwałam. Będę polecała usługi Państwa Zakładu.

Krzysztof
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Wszystkie niezbędne formalności jak i ceremonia przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem.

Maria.T
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Pełen profesjonalizm. Firma zajęła się wszystkimi etapami prowadzenia spraw związanych z pogrzebem .

Rafał
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Olbrzymia empatia i wsparcie w tych najtrudniejszych chwilach - to było dla mnie najważniejsze. Pan Filip zajął się wszystkim, od A do Z sprawnie i dyskretnie. Wszyscy obecni na ceremonii pogrzebu zgodnie twierdzili, że był to najładniejszy pogrzeb, na jakim byli.