Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. Sp.K.

80-180 Gdańsk, Knyszyńska 16A/2 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
532-532-971
r...@zmnowak.pl pokaż
www.zmnowak.pl
/zmnowak

Napisali o nas

O nas

Zakłady Mięsne Nowak - rodzinna firma, założona w 1991 roku, która dzięki pasji, ciężkiej pracy i wdrażaniu nowoczesnych technologii produkcji, stała się liderem na rynku mięsnym w sprzedaży wyrobów wędliniarskich na Pomorzu.

Od trzydziestu lat, w samym sercu Kaszub powstają smaczne, wysokiej jakości produkty mięsne oparte na oryginalnych recepturach, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Produkuje je ZM Nowak - rodzinna firma, która dzięki pasji, ciężkiej pracy i ogromnemu zaangażowaniu stała się liderem na rynku mięsnym w sprzedaży wyrobów wędliniarskich na Pomorzu oraz kluczowym dostawcą produktów do dystrybutorów, detalistów czy gastronomii.
Swoim klientom ZM Nowak proponuje szeroki wybór znakomitych wyrobów wędliniarskich i mięs, doskonałych na co dzień i od święta. Bogatą i niezwykle różnorodną ofertę tworzą przede wszystkim najwyższej jakości wędzonki z szynki, łopatki, schabu, kiełbasy tradycyjne, cenione na polskich stołach za idealne połączenie smaku mięsa i przypraw, delikatne i soczyste parówki z wysokiej jakości wieprzowiny oraz wędliny kanapkowe i podrobowe, bez których codzienna dieta nie miałaby smaku. Jak podkreślają przedstawiciele firmy - Każdy z produktów przyrządzony został według dopracowanego procesu i klasycznej receptury, której gwarantem są surowce najwyższej jakości oraz międzynarodowe standardy produkcyjne.

Codziennie ponad 500 pracowników przyczynią się do budowania i rozwoju naszej firmy. Sukces ZM Nowak tworzą ludzie zaangażowani, pełni pasji i dobrego smaku. Jesteśmy firmą rodzinna z tradycyjnym modelem zarządzania. Dzięki pracy w małych grupach, każdy pracownik otrzymuje wdrożenie oraz wsparcie przełożonych. Nasza organizacja stale się rozwija, dzięki czemu zapewniamy stabilne zatrudnienie. Do naszego zespołu poszukujemy osób nastawionych na efektywne działanie, otwartych na zmiany i kochających prace w branży spożywczej.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »