Usługi pogrzebowe - Światłość Wiekuista

Pruszcz Gdański 83-000, Fryderyka Chopina 8

Usługi pogrzebowe

Wybierz numer

697-536-771
b...@swiatloscwiekuista.pl pokaż
Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański 4
  • Zdjęcie 2/4 - Usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański 3
  • Zdjęcie 3/4 - Usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański 2
  • Zdjęcie 4/4 - Usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański 1

O nas

Nazwa naszego zakładu "Światłość Wiekuista" nawiązuje do jednego z kluczowych celów pożegnań, jakim jest upamiętnienie zmarłego i przywołanie dobrych wspomnień.
Nasz zakład oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. CENY DO NEGOCJACJI
Wiemy, że w chwili utraty bliskiej osoby najważniejsze jest godne oddanie czci jej pamięci i ograniczenie formalności do koniecznego minimum.
Świadczymy usługi pogrzebowe w oparciu o wieloletnie doświadczenie członków naszego zespołu i wysoką jakość obsługi klienta, którą cechują zrozumienie i szacunek. Organizujemy ceremonie pogrzebowe dostarczając wszelkiego potrzebnego wsparcia: począwszy od formalności związanych z pogrzebem, kończąc na przygotowaniu uroczystości.

Opinie (48)

Agnieszka Wilma
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: grudzień 2022

Byłam już na kilku pogrzebach, ale ten który organizowany był 24 grudnia przez Zakład Pogrzebowy Światłość Wiekuista okazał się najlepszy. Nie wiem, czy w przypadku pogrzebu można mówić w kategoriach lepszy-gorszy, ale chciałam w tym miejscu wyrazić swoją wdzięczność za profesjonalizm i szacunek, z jakim traktowano mnie i moją rodzinę przed oraz w trakcie organizowania pogrzebu naszej mamy. Chciałabym napisać kilka słów o pracownikach Domu Pogrzebowego. Przede wszystkim rzuciło mi się w oczy ich zaangażowanie i szacunek z jakim traktują zmarłego. Oni nie tylko wykonują swoją pracę ale poświęcają tej pracy całe swoje serce. Sprawiają wrażenie osób głęboko przejętych bólem rodziny zmarłego. Bardzo im dziękuję za takie podejście do obsługi pogrzebu. Takie podejście jest bardzo pomocne w tak trudnych chwilach. Zakład Pogrzebowy zadbał o wszystkie szczegóły, które są dla osób pogrążonych w żałobie prawie niezauważalne. Dbałość i kultura osobista osób pracujących jest na bardzo wysokim poziomie. Zaskoczeniem było dla mnie też to, że Panowie byli bardzo elegancko ubrani, nie w ciuchy z pierwszej łapanki albo polarki, każdy miał jednakowe buty, koszule, płaszcze bo było zimno, to świadcz

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas swoim zaufaniem i dziękujemy za tak piękne słowa .

Agata z rodziną
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2023

W imieniu własnym oraz mojej rodziny dziękuję wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego Światłość Wiekuista za okazaną życzliwość, za pomoc i wsparcie oraz zorganizowanie pięknej ceremonii pogrzebowej mojego Taty. Zakład zadbał o wszystkie szczegóły, o których osoby pogrążone w żałobie nawet nie mają szansy pomyśleć. Z wielkim taktem i szacunkiem od początku do końca traktowano zmarłego, mnie i moją rodzinę, za co wyrażam ogromną wdzięczność. Pani Iza udzielała wszelkich informacji na zadawane pytania. Wykazała się cierpliwością, współczuciem, okazywała dużo zrozumienia. Pomogła nam przejść przez ten smutny dla nas czas. Jeśli oczekujemy profesjonalnej obsługi w czasie przeżywania tragedii, jaką jest śmierć bliskiej osoby to proponuję tylko Światłość Wiekuistą. Jeśli chcemy być zaopiekowani i mieć świadomość, że nasza tragedia jest ważna również dla innych to proponuję tylko Światłość Wiekuistą.

Halina z rodziną
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Pod koniec maja 2022 korzystaliśmy z usług Zakładu Pogrzebowego "Światłość Wiekuista" w Pruszczu Gdańskim. Kompetencja, rzetelność i wysoki profesjonalizm - taka jest nasza opinia ! Dziękujemy serdecznie !

Marta
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022

Nasza rodzina kolejny raz korzystała z usług firmy Pani Izabeli i kolejny raz się nie zawiodła. Uroczystość przygotowana profesjonalnie, dbałość o każdy szczegół. Porządek po ceremoni. Pani Izabela ogarnia wszystko, i formalności i organizację. Polecam z ręką na sercu.

Klaudia
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Chciałabym serdecznie podziękować za tak fachowe zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Pełen profesjonalizm zarówno Pani, która obsługiwała nas w biurze, jak i Panów, którzy uczestniczyli w ceremonii pochówku. Właściwe osoby na właściwym miejscu. Panowie bardzo kulturalni, wyrozumiali i znający się na swojej pracy. Grzeczni, mili i służący pomocą. Całość przeprowadzona fachowo z należną czcią i szacunkiem dla zmarłej i jej rodziny. Usługi tej firmy to najwyższy profesjonalizm.

Magda
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odejście mojej mamy było dla mnie wyjątkowo ciężkie. Pani Iza - właścicielka Zakładu pogrzebowego Światłość Wiekuista poprzez swój profesjonalizm bardzo pomogła mi przejść te trudne chwile. Całym sercem polecam usługi Zakładu pogrzebowego Światłość Wiekuista. Wszystko na najwyższym poziomie, z ogromnymi pokładami szacunku do zmarłej. Pomocni i profesjonalni . Jestem wdzięczna za piękną ceremonię pogrzebową .

Arek
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Czasami w trudnych chwilach trafiamy na kogoś kto potrafi zachować człowieczeństwo, kto nie traktuje nas jak kolejny krzyżyk na kartce papieru. Tak właśnie stało się tego dnia, kiedy musieliśmy pożegnać męża, tatę, dziadka , pradziadka , trafiliśmy do Izy , która pomogła, doradziła , zajęła się nami profesjonalnie i bardzo miło , nawet znalazł się moment na usmiech. Panowie z obsługi podeszli profesjonalnie zarówno w kościele jak i na cmentarzu. Niestety nie żyjemy wiecznie i każdy kiedyś będzie w takiej potrzebie, więc w tych trudnych chwilach polecam firmę Światłość Wiekuista

Maja
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Kiedy dochodzi wiadomość, że Twoja najblizsza osoba umiera, po prostu Cię zatyka, nie wiesz co robić. Rozpacz, ból, brak słów, bezsilność. W tym momencie na mojej drodze stanęła Iza, tak, nie pani, ona jest jak najlepsza przyjaciółka, ona wie jak najlepiej pomóc. Iza jest specjalistką w swojej dziedzinie, bo sama przeszła te ciężkie chwile, ona się nie załamała, a teraz pomaga najlepiej jak potrafi i jest to profesjonalna pomoc. Polecam z serca jej firmę.

Katarzyna
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Podziękowania dla ZP Światłość Wiekuista. Było profesjonalnie w każdej minucie uroczystości. Doskonale prezentujący się pracownicy, również empatyczni i pomocni. Dziękujemy Wam za wsparcie w czasie ceremonii tak małego pogrzebu (modlitwy).Światłość Wiekuista reprezentuje wysoki poziom fachowości.

Magdalena
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

To co wyróżnia fimę Światłość Wiekuista to niebywały profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście, empatia dla drugiego człowieka i wysoka kultura osobista. Ceremonia pogrzebowa przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Firma Światłość Wiekuista jest godną polecania. Ocena 10+! Magdalena

Dariusz Gałązka
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Jeśli szukacie kogoś kto jest perfekcjonistą a jednocześnie ma wielkie serce dla pogrążonych w żałobie to szczerze polecam usługi pani Izy. Dzięki niej było jakby lżej...

Dorota
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020

W tak trudnym momencie jakim jest strata bliskiej osoby Pani Iza potrafi wesprzeć i podtrzymać na duchu. Anioł nie człowiek. Na prawdę polecam firmę.

Malwina
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Profesjonalne podejście do klienta, nieoceniona pomoc w załatwianiu formalności. Polecam

Edyta
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Trudny moment w życiu kiedy przyjdzie chować swoje dziecko, które umarło nim się narodziło. Miałam te przyjemność, aby w tym momencie swojego życia poznać Panią Ize. Drodzy Państwo, jest to osoba życzliwa, profesjonalna bardzo ludzka. Załatwi wszelkie formalności, poda rękę i nawet wesprze. Z całego serca polecam tę osobę. Pani Izo za wszystko serdecznie dziękuję.

Angelika i Krzysztof
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019

Dziękujemy za życzliwość i profesjonalizm a przedewszystkim za pomoc i wsparcie w tych trudnych chwilach.Pani Iza zajęła się wszystkimi szczegółami i udzielała niezbędnych informacji kiedy tylko tego potrzebowaliśmy.Ciepło i spokój który od niej bije pomogło nam przejść przez ten smutny dla nas czas.

Kamila Stacewicz
Termin skorzystania z usługi: marzec 2019

Chcielibyśmy podziękować Pani Izabeli za niezwykłe podejście do pracy którą wykonuje. Wszystkie formalności dopięte na ostatni guzik, w tak trudnej chwili Pani okazał nam wielka pomoc i wyrozumiałość. Pani Iza dopilnowała wszystkiego osobiście, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, bo o ile można mieć ładny pogrzeb, to nasz tatuś miał go na pewno. Wszystkie nasze prośby względem pogrzebu zostały wykonane w 100%. Bardzo polecam zakład pogrzebowy "Światłość Wiekuista".

Dorota
Termin skorzystania z usługi: listopad 2018

Nigdy nie sądziłam że wypowiem takie słowa -Ładny pogrzeb- jest to czas smutny i ciężki dla całej rodziny. Wielkie podziękowania dla Pani Izy i pracowników za zorganizowanie pochówku naszej mamusi.Pani Iza pomogła nam we wszystkim,służyła wsparciem i słowem pocieszenia.Światłość Wiekuista to najlepszy zakład pogrzebowy w Pruszczu Gdańskim i okolicy.Dziękujemy Pani Izo.Dorota z rodziną

Elżbieta Szerszenowicz
Termin skorzystania z usługi: październik 2018

Pani Izo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej ukochanej mamy Danusi. Za profesjonalizm, jakość, za zaangażowanie i cierpliwość. Pani firma jest najlepsza z zakładów pogrzebowych na terenie Pruszcza Gdańskiego i okolic. Będę polecać bo naprawdę warto.

Patryk
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, nieoceniona pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, a także obsługa w godzinach nocnych - zasługują na duże uznanie. Firma Światłość Wiekuista kompleksowo zajęła się sprawą pogrzebu od samego początku, poprzez udzielenie wszelkich pomocnych informacji, zajęciem się ciałem zmarłego, na wspaniałej ceremonii kończąc. Polecam ten zakład pogrzebowy wszystkim osobom, które doświadczyły śmierci w rodzinie lub najbliższym gronie - można ze spokojem i całkowitym zaufaniem powierzyć wszelkie zadania związane z pochówkiem zmarłej osoby.

Tomasz
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2018

Serdeczne podziękowania dla Pani Izy za zorganizowanie ceremoni pogrzebowej.Jest to druga ostania posługa w ciągu 2,5 roku. Pełen profesjonalizm wyczucie chwili doświadczenie i spokój ducha. Polecam w 100%. Tomasz z rodziną.