Usługi pogrzebowe - Światłość Wiekuista

Pruszcz Gdański 83-000, Kochanowskiego 11

Usługi pogrzebowe

Wybierz numer

697-536-771
k...@swiatloscwiekuista.pl pokaż

O nas

Nasz zakład oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. CENY DO NEGOCJACJI

Opinie (10)

Halina z rodziną
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Pod koniec maja 2022 korzystaliśmy z usług Zakładu Pogrzebowego "Światłość Wiekuista" w Pruszczu Gdańskim. Kompetencja, rzetelność i wysoki profesjonalizm - taka jest nasza opinia ! Dziękujemy serdecznie !

Marta
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022

Nasza rodzina kolejny raz korzystała z usług firmy Pani Izabeli i kolejny raz się nie zawiodła. Uroczystość przygotowana profesjonalnie, dbałość o każdy szczegół. Porządek po ceremoni. Pani Izabela ogarnia wszystko, i formalności i organizację. Polecam z ręką na sercu.

Klaudia
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Chciałabym serdecznie podziękować za tak fachowe zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Pełen profesjonalizm zarówno Pani, która obsługiwała nas w biurze, jak i Panów, którzy uczestniczyli w ceremonii pochówku. Właściwe osoby na właściwym miejscu. Panowie bardzo kulturalni, wyrozumiali i znający się na swojej pracy. Grzeczni, mili i służący pomocą. Całość przeprowadzona fachowo z należną czcią i szacunkiem dla zmarłej i jej rodziny. Usługi tej firmy to najwyższy profesjonalizm.

Magda
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odejście mojej mamy było dla mnie wyjątkowo ciężkie. Pani Iza - właścicielka Zakładu pogrzebowego Światłość Wiekuista poprzez swój profesjonalizm bardzo pomogła mi przejść te trudne chwile. Całym sercem polecam usługi Zakładu pogrzebowego Światłość Wiekuista. Wszystko na najwyższym poziomie, z ogromnymi pokładami szacunku do zmarłej. Pomocni i profesjonalni . Jestem wdzięczna za piękną ceremonię pogrzebową .

Arek
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Czasami w trudnych chwilach trafiamy na kogoś kto potrafi zachować człowieczeństwo, kto nie traktuje nas jak kolejny krzyżyk na kartce papieru. Tak właśnie stało się tego dnia, kiedy musieliśmy pożegnać męża, tatę, dziadka , pradziadka , trafiliśmy do Izy , która pomogła, doradziła , zajęła się nami profesjonalnie i bardzo miło , nawet znalazł się moment na usmiech. Panowie z obsługi podeszli profesjonalnie zarówno w kościele jak i na cmentarzu. Niestety nie żyjemy wiecznie i każdy kiedyś będzie w takiej potrzebie, więc w tych trudnych chwilach polecam firmę Światłość Wiekuista

Maja
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Kiedy dochodzi wiadomość, że Twoja najblizsza osoba umiera, po prostu Cię zatyka, nie wiesz co robić. Rozpacz, ból, brak słów, bezsilność. W tym momencie na mojej drodze stanęła Iza, tak, nie pani, ona jest jak najlepsza przyjaciółka, ona wie jak najlepiej pomóc. Iza jest specjalistką w swojej dziedzinie, bo sama przeszła te ciężkie chwile, ona się nie załamała, a teraz pomaga najlepiej jak potrafi i jest to profesjonalna pomoc. Polecam z serca jej firmę.

Katarzyna
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Podziękowania dla ZP Światłość Wiekuista. Było profesjonalnie w każdej minucie uroczystości. Doskonale prezentujący się pracownicy, również empatyczni i pomocni. Dziękujemy Wam za wsparcie w czasie ceremonii tak małego pogrzebu (modlitwy).Światłość Wiekuista reprezentuje wysoki poziom fachowości.

Magdalena
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

To co wyróżnia fimę Światłość Wiekuista to niebywały profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście, empatia dla drugiego człowieka i wysoka kultura osobista. Ceremonia pogrzebowa przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Firma Światłość Wiekuista jest godną polecania. Ocena 10+! Magdalena

Dariusz Gałązka
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Jeśli szukacie kogoś kto jest perfekcjonistą a jednocześnie ma wielkie serce dla pogrążonych w żałobie to szczerze polecam usługi pani Izy. Dzięki niej było jakby lżej...

Dorota
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020

W tak trudnym momencie jakim jest strata bliskiej osoby Pani Iza potrafi wesprzeć i podtrzymać na duchu. Anioł nie człowiek. Na prawdę polecam firmę.