Zazumi Korepetycje Gdańsk

Zazumi Korepetycje Gdańsk

Wybierz numer

58 526-16-30 733-024-502
g...@zazumi.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 12:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/4 - Zazumi Korepetycje Gdańsk Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Zazumi Korepetycje Gdańsk Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Zazumi Korepetycje Gdańsk Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Zazumi Korepetycje Gdańsk Gdańsk 1
 

O nas

ZAZUMI Korepetycje w GDAŃSKU-od 35 zł.
Ogólnopolska sieć edukacyjna.
ZAPRASZAMY NA KOREPETYCJE I KURSY: 8-klasisty, MATURALNE -stacjonarnie i online.
Profesjonalne, najlepsze, najtańsze- z nami poprawisz swoje oceny i osiągniesz wyniki.
Oddział ZAZUMI Korepetycje w GDAŃSKU to część ogólnopolskiej sieci profesjonalnych akademii korepetycyjnych. Jesteśmy w Gdańsku od 2013 roku. Wcześniej nazywaliśmy się Edun Korepetycje, obecnie jesteśmy Zazumi. 
Logo i nazwa są inne, ale ludzie pozostają ci sami, a standardy nauczania chcemy podwyższać.
Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów.
Specjalizujemy się w kompletnym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych oraz średnich, a także studentów. Lekcje w ZAZUMI Korepetycje są zgodne z Nową Podstawą Programową.
Wraz z naszymi wyjątkowymi nauczycielami i sprawdzonymi metodami nauczania, tworzymy jedyny w Polsce elitarny program regularnej pomocy pozalekcyjnej, gwarantujący naszym uczniom trwałe i długofalowe zmiany w ich postawach szkolnych oraz osiąganie ponadprzeciętnych ocen szkolnych już po krótkim okresie nauki. Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu gimnazjalnego lub zaliczy przedmiot na studiach, a także POSZERZY WIEDZĘ i POLUBI przedmiot, którego się uczy.
Nauka w ZAZUMI Korepetycje odbywa się: - w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby) lub indywidualnie.
Zapisując się na zajęcia do naszego centrum nigdy się nie rozczarujesz. Dlaczego? Bo zatrudniamy tylko najlepszych korepetytorów, zajęcia prowadzone są w dobrze wyposażonych salach, a zagadnienia z wykładanych przedmiotów tłumaczone są w sposób nieskomplikowany i zrozumiały. W ZAZUMI Korepetycje masz pewność, że nasz pedagog poświęci Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebował.  
Kadra dydaktyczna ZAZUMI Korepetycje to przede wszystkim świetni SPECJALIŚCI (odnoszący wiele sukcesów w dziedzinach, których uczą) w ramach swoich dziedzin nauczania, ale ponadto ogromni PASJONACI i PEDAGODZY, którzy łatwo nawiązują bezpośredni kontakt ze swoimi uczniami i zarażają ich swoją pasją do przedmiotu, którego uczą!