ZEFIR Pomerania Office Park

80-822 Gdańsk, Żabi Kruk 16 Mapka

Zefir obiekty w tej lokalizacji (3) »

58 762-35-35, 603-301-322  fax:  58 762-35-30
k...@unimor.com.pl pokaż
www.unimor.com.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

O nas

Budynek ZEFIR to nowoczesny biurowiec, wyróżniający się doskonałą lokalizacją, bliskością kluczowych instytucji administracji publicznej, wysokim standardem wykończenia i bardzo dobrą funkcjonalnością.

Usytuowanie budynku w bezpośrednim centrum Gdańska, gwarantuje szybki dostęp do zróżnicowanej infrastruktury komunikacyjnej. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również stacja SKM Gdańsk-Śródmieście. Umiejscowienie obiektu zapewnia również dogodne połączenie z kluczowymi arteriami - obwodnicą Trójmiasta i autostradą A1.

Lokalizacja nieruchomości jest wyjątkowa poprzez połączenie dwóch elementów. Pierwszym niewątpliwie jest idealne położenie pod względem komunikacyjnym. Dojazd do nieruchomości jest niezwykle komfortowy zarówno dla zmotoryzowanych użytkowników, jak i tych korzystających z transportu miejskiego. Drugim aspektem jest bliskość Głównego Miasta, zwanego Starówką i jego licznych atrakcji. Specyfika tej historycznej dzielnicy Gdańska sprawia, że położenie nieruchomości charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą i wysokim prestiżem.

ZEFIR to nowoczesny, czterokondygnacyjny biurowiec, oferujący ponad 4.500 mkw. powierzchni na wynajem oraz 90 miejsc parkingowych, umiejscowionych na wydzielonym, wewnętrznym dziedzińcu. Obiekt wykorzystuje najnowsze rozwiązania architektoniczne, umożliwiające szybką i dowolną aranżację przestrzeni biurowych i usługowych. Ponadto, w kameralnym budynku przy ul. Żabi Kruk znajdują się m.in.: reprezentacyjna recepcja i sala konferencyjna oraz liczne udogodnienia dla najemców, w tym 3 cichobieżne windy i 24h monitoring. Elementem wyróżniającym budynek Zefir są również unikalne tarasy widokowe, z których widok rozciąga się na starówkę Gdańska i kanał Motławy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym obiekt klasyfikowany jest w standardzie B+.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »