Działalność on-line 

Zemar Kody Kreskowe Sp. z o.o.

81-334 Gdynia, Polska 43 Mapka
58 661-88-21
z...@zemar.pl pokaż
www.zemar.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o. o. jest wyspecjalizowanym producentem etykiet samoprzylepnych.

Firma powstała w 1999r. Początkowo obszar działania obejmował tylko województwo pomorskie. Od samego początku wyspecjalizowaliśmy się w wydrukach termotransferowych na etykietach samoprzylepnych. Zajmowaliśmy się wdrażaniem systemów kodów kreskowych w przedsiębiorstwach, instalowaliśmy drukarki etykiet, laserowe i diodowe czytniki oraz kolektory danych. Pomagaliśmy firmom przy rejestracji w Centrum Kodów Kreskowych.

Dobra oferta szybko spowodowała, iż objęliśmy działaniem teren całej Polski. W bardzo krótkim czasie zwiększyliśmy obroty i ustabilizowaliśmy pozycję na rynku, co pozwoliło nam na nowe inwestycje. W 2000r. rozpoczęliśmy produkcję etykiet samoprzylepnych. Systematycznie zwiększając park maszynowy przygotowaliśmy naszym Klientom pełną ofertę etykiet począwszy od białych, logistycznych do wielokolorowych, ozdobnych. W ciągu kilku lat działalności wzbogaciliśmy nasz park maszynowy o pięć ciągów produkcyjnych. Rozwijając nasz zakład zdecydowaliśmy się na zakup jednej z najbardziej nowoczesnych maszyn do produkcji taśm termotransferowych. Tym samym nasza oferta jako dostawcy materiałów eksploatacyjnych do drukarek kodów kreskowych stała się pełna.

Drukarnia etykiet stała się wiodącym działem Firmy, ale nie jedynym. Poszerzając rynki zbytu o kraje Unii Europejskiej pozyskiwaliśmy coraz więcej nowych i bardziej wymagających Klientów. Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie dystrybucji drukarek termicznych i termotransferowych, CITIZEN oraz urządzeń do odczytu kodów kreskowych SYMBOL (później MOTOROLA, a obecnie ZEBRA). Współpraca z najlepszymi na rynku zaowocowała wieloma sukcesami. Dowodem na to jest kooperacja z największymi Klientami będącymi przedstawicielami takich branż jak: spożywcza, chemiczna, kosmetyczna, motoryzacyjna, tekstylna, farmaceutyczna oraz papierniczo-biurowa

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo