Zemeko Sp. o.o.

81-198 Kosakowo, Tulipanowa 6
58 679-15-58, 668-250-936  fax:  58 679-25-16
b...@zemeko.pl pokaż
www.zemeko.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Nasza Firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją szerokiej gamy produktów ze szkła płaskiego. Łącząc długoletnie doświadczenie oraz nowatorskie rozwiązania z branży szklarskiej staramy się realizować wszystkie projekty naszych klientów.

Nasza Firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją szerokiej gamy produktów ze szkła płaskiego. Łącząc długoletnie doświadczenie oraz nowatorskie rozwiązania z branży szklarskiej staramy się realizować wszystkie projekty naszych klientów, także te odważne i nietuzinkowe.

Wiemy, że pozytywne relacje z klientami są kluczem do sukcesu w branży szklanego designu. Dotychczas zrealizowane projekty nauczyły nas, jak niezmiernie ważne jest wczesne ustalenie spójnej wizji razem z klientem, tak, by mieć pewność, że rezultaty są dokładnie tym, czego oczekujesz.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje oczekiwania. To przecież Twoja przestrzeń i to właśnie Ty będziesz w niej żył na co dzień. Jesteśmy elastyczni i posiadamy wystarczająco dużo doświadczenia, by przeprowadzić Cię przez wszystkie etapy projektu. Od designu poprzez planowanie do realizacji. Sprawdź nas i przekonaj się sam!

Swoją ofertę kierujemy do:
- klientów indywidualnych
- firm budowlanych i wykończeniowych
- architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz
- galerii i sklepów zajmujących się wykańczaniem wnętrz
- salonów z ofertą dla kuchni i łazienek
- firm meblowych i zakładów stolarskich
- developerów

Zdjęcia