Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp z o.o.

Ziaja

Wybierz numer

58 521-34-00
z...@ziaja.com pokaż
  • Zdjęcie 1/24 - Ziaja Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/24 - Ziaja Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/24 - Ziaja Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/24 - Ziaja Gdańsk +21 1
 

TV Filmy

Wizyta w fabryce Ziaja 13060

Wizyta w fabryce Ziaja

O nas

Ziaja jest polskim producentem farmaceutyków i wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów opartych na składnikach o wysokiej skuteczności działania. Firma została założona w 1989 roku przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja
Marka powstała z pasji i potrzeby tworzenia produktów leczniczych oraz pielęgnacyjnych. Źródłem inspiracji było farmaceutyczne doświadczenie twórców i wymagający klimat polskiego wybrzeża.

Każda nasza formuła przygotowana jest z ogromną troską, w zgodzie z rozporządzeniami Komisji Europejskiej ds. produktu kosmetycznego. Wykorzystujemy surowce najwyższej jakości, dbając o zachowanie maksymalnie wysokiego indeksu naturalności każdego kosmetyku.

Do naszych receptur wybieramy przyjazne środowisku, biodegradowalne składniki. Zarówno podczas jak i po zakończeniu produkcji danej serii stosujemy ciągły monitoring, nawet po wprowadzeniu produktów do sprzedaży.

Wszystkie produkty Ziaja tworzone są w 2 nowoczesnych zakładach przemysłowych. Mieszczą się one w ekologicznej strefie Kaszub z własnym dostępem do ujścia wody pitnej.

Naszym niezmiennym mottem  jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie klienta. Podstawową miarą sukcesu Ziaja jest lojalność konsumencka. Marka Ziaja to lider w branży kosmetycznej ze względu na rozpoznawalność w naszym kraju.

Działania firmy opieramy na holistycznym podejściu od momentu powstania pomysłu poprzez wybór wiodących substancji aktywnych, procesy badawczo-rozwojowe,  dalej projekty graficzne, aż do chwili, kiedy gotowe, skuteczne i bezpieczne produkty są w rękach klienta.