Najlepsze żłobki Gdańsk

Oceny (16)

Agnieszka
Termin usługi: luty 2024

Córka uczęszcza do żłobka od około roku, widzę pozytywny wpływ na jej rozwój. Panie opiekunki są miłe, uśmiechnięty i bardzo pomocne. Wkładają dużo pracy w organizację różnych atrakcji/zajęć, w których uczestniczą dzieci jak i rodzice m.in. przedstawienia, konkursy czy wspólne dekorowanie pierników gdzie było bardzo miło i bardzo słodko :) Serdecznie polecam żłobek Bursztynek

Żłobki

6.0
Mama Kazimierza
Termin usługi: kwiecień 2023

Szczerze polecam Żłobek nr 11 Bursztynek. Synek chodzi do placówki chętnie, bardzo się rozwinął w tym czasie, zajęcia są różnorodne i atrakcyjne. Cały personel jest uśmiechnięty i życzliwy, a panie (gr.3-p.Basia, p.Iwona, p.Patrycja i p.Ola) opiekujące się dziećmi są oddane, troskliwe, zaangażowane, bardzo pomocne, mają z dziećmi świetny kontakt i codziennie przekazują rodzicom informacje o dziecku. Jestem bardzo zadowolona, że synek trafił właśnie do tego żłobka.

Żłobki

6.0
Rodzice Jasia
Termin usługi: grudzień 2022

Bardzo polecam żłobek bursztynek! Panie opiekunki z grupy pierwszej są przekochane i stają na głowie żeby każde dziecko było zadowolone, synek zawsze wraca tam z uśmiechem na ustach:)

Żłobki

6.0
Rodzice Maksia
Termin usługi: listopad 2022

Polecamy żłobek Bursztynek. Najpierw chodził do niego nasz starszy syn, a teraz mlodszy. Jesteśmy z mężem pod ogromnym wrażeniem ile serca, zaangażowania i ciepła dają dzieciom panie z grupy 3: Ola, Patrycja, Iwona i Basia. Widząc uśmiech, spokój u naszego synka oraz słysząc jak fajny miał dzień radujemy się, że jest pod tak dobrą opieką:). Rodzice Maksia

Żłobki

6.0
Joanna
Termin usługi: sierpień 2021

Z calego serca Polecam Żłobek Bursztynek. Panie są cudowne, opieka znakomita, Mój synek się bardzo rozwinął uczęszczając do tego Żłobka. Czuł się w nim bezpiecznie i Szczśliwie. A jesli była potrzeba aby coś załatwić to zawsze Pani Kierownik pełna profesjonalistka pomagała. Dlatego jesli ktoś się zastanawia na wyborem żłobka, to napewno ten polecam z czystym sumieniem:) Mama Absolwenta Franciszka :)

Żłobki

6.0
Paulina
Termin usługi: wrzesień 2020

Jestem zadowolona ze żłobka bursztynek i polecam gorąco ! Synek zawsze wychodzi zadowolony ze żłobka i chętnie chce wracać. Widać, że nie jest to jedynie "przechowalnia", a miejsce, w którym dzieci świetnie się bawią i przede wszystkim dużo uczą. Żłobek przygotowuje na miejscu posiłki dla dzieci co również jest dużym atutem :) Pani Kierownik jest osobą bardzo miłą i uśmiechniętą, zawsze pomocną, świetnie zarządzającą żłobkiem. Polecam to miejsce każdemu maluszkowi z całego serca !

Żłobki

6.0
Marta
Termin usługi: sierpień 2020

Gorąco polecam ten żłobek. Zarówno Panie w grupie jak i Pani Kierownik nigdy nie zawiodły. Córka dobrze się czuła w żłobku, bardzo dużo się nauczyła. Wszystko bez zarzutu. To był super czas dla nas.

Żłobki

6.0
Rodzice Ignasia
Termin usługi: lipiec 2019

Jednym słowem rewelacja! Każdemu rodzicowi życzymy, by ich pociechy trafiły do żłobka takiego jak Bursztynek. Żłobek świetnie zarządzany przez Panią Kierownik, dużo wydarzeń organizowanych dla dzieci i rodziców, profesjonalne podejście w każdym obszarze, a co najważniejsze - przesympatyczne, niesamowite Panie wychowawczynie, szczególnie w Grupie 2 (nasz syn uczęszczał do tej grupy:)

Żłobki

6.0
MAMA
Termin usługi: kwiecień 2018

Czysty, nowy żłobek (otwarty w 2016), a przede wszystkim Panie bardzo pracowite, pomocne miłe i zaangażowane.

Żłobki

6.0
Krzysztof
Termin usługi: czerwiec 2019

Bardzo polecam żłobek Bursztynek. Panie opiekunki są bardzo miłe i serdeczne. Syn zawsze wraca zadowolony i uśmiechnięty. Wcześniej chodził do prywatnego żłobka, ale po kilku dniach w Bursztynku już do starego nie chciał wracać.

Żłobki

6.0
Paulina
Termin usługi: maj 2019

Żłobek bardzo, ale to bardzo polecam. Córka zaczęła chodzić jak miała 1,5 roku. Obecnie jest w 2 grupie a ja żałuje, że dostała się do przedszkola ;) Panie są sympatyczne, dbają o dzieci i ich rozwój.

Żłobki

6.0
Mama
Termin usługi: luty 2019

Chciałam bardzo podziękować, za wspaniałą opiekę nad naszą córką. Agatka codziennie chętnie maszeruje do żłobka wiedząc, że spotka w nim przemiłe panie (szczególne podziękowania dla wszystkich Pań z grupy 3), będzie się uczyć nowych piosenek i zabaw. Wyżywienie w żłobku bardzo smaczne i różnorodne - córka codziennie zjada wszystko i opowiada o pysznych obiadkach. Organizacja i kontakt z panią kierownik wzorowy. Życzymy wszystkim rodzicom tak wspaniałej opieki dla swoich pociech.

Żłobki

6.0
Maja
Termin usługi: sierpień 2018

Z całego serca polecam Żłobek Bursztynek. Moje dziecko trafiło tam na przerwę wakacyjną i już po pierwszym tygodniu zdecydowałam się na przeniesienie synka do tej placówki. Kadra żłobka to osoby z wielkim doświadczeniem i jeszcze większym sercem, życzliwe i pomocne. Wspaniałe Ciocie: Wiola, Monika, Iwona, Ola oraz Lucyna dbają o bezpieczeństwo, higienę oraz dobre humory dzieci. Opiekunki wraz z Radą Rodziców przygotowują dla dzieciaków szereg atrakcji, oprócz codziennych zajęć rytmicznych, plastycznych i gimnastycznych odbywają się teatrzyki, dogoterapia, spacery i zabawy na świeżym powietrzu etc. W porównaniu do placówek prywatnych żłobek jest bardzo przystępny cenowo, nie odbiegając jakością świadczonych usług. Będziemy z synem mile wspominać to miejsce.

Żłobki

6.0
Zadowolona mama
Termin usługi: marzec 2018

Jako mama jestem zadowolona ze żłobka. Co prawda to moje pierwsze dziecko, więc nie mam innego doświadczenia, ale nigdy nie spotkała mnie i moją córeczkę żadna przykra niespodzianka. Opieka jest wspaniała, Panie serdeczne i opiekuńcze, jedzenie smaczne. Nie ma się do czego przyczepić. Szczerze polecam!

Żłobki

6.0
Marta
Termin usługi: Od kwietnia 2016

Dużym plusem jest wysokość czesnego oraz to że przy mocno chorujacych dzieciach jest zmniejszona opłata. Dodatkowo rewelacyjna kuchnia, a nie catering. Minusem są olbrzymie grupy, brak treningu czystości dla dzieci (a tu spędzają minimum 8h więc tylko w domu czy w weekend trudno to zrobić), nie wychodzenie na dwór zima...brak informacji na stronach internetowych,wiec po nieobecności dziecka nie wiadomo nigdy co nas czeka

Żłobki

4.4
Marta
Termin usługi: 04-06.2016

Nowo otwarty żłobek jest bardzo ładny, dużo zabawek, super jedzenie. Słabo wyposażone są jednak place zabaw-zero cienia, brak piaskownicy, zjeżdżalnie odpowiednie dla roczniaka a nie dla 2-3 latków (1m długości), bardzo mało drzew. Brakuje też spotkan z kadra-było jedno, na które akurat nie moglam przyjsc bo dziecko było chore, więc po 3 miesiącach dalej nie wiem nawet jak na imię mają panie, które zajmują się moim dzieckiem. Brakuje też informacji dla rodzica czym w danym miesiacu zajmuja sie dzieci, jakie piosenki poznaja etc

Żłobki

5.2