Ranking I miejsce

ZoomProjekt - realizacje wnętrz pod klucz

ZoomProjekt

Wybierz numer

535-888-346
z...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/20 - ZoomProjekt Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/20 - ZoomProjekt Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/20 - ZoomProjekt Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/20 - ZoomProjekt Gdańsk +17 1
 

O nas

ZoomProjekt to innowacyjna pracownia aranżacji wnętrz, która ustanawia nowe standardy w projektowaniu i realizacji wyjątkowych przestrzeni. Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów i rzemieślników, którzy wspólnie tworzą unikalne rozwiązania, począwszy od wstępnego pomysłu aż po finalne wykonanie.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu mebli na wymiar, przy czym każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Tworzymy meble z najwyższą precyzją, dostosowując je do unikalnych potrzeb każdego klienta. Dzięki fotorealistycznym wizualizacjom, nasi klienci mogą zobaczyć projekt przed jego realizacją, co umożliwia dokonanie wszelkich modyfikacji zgodnie z ich preferencjami.

Współpraca z ZoomProjekt to więcej niż tylko zamówienie mebli na wymiar; to kompleksowe podejście do aranżacji wnętrz. Koordynujemy prace remontowo-budowlane, dbając o harmonijne i sprawnie realizowane projekty. Oferujemy pomoc w doborze materiałów i organizacji pracy, co zapewnia naszym klientom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji.

Zaangażowanie i precyzja zespołu ZoomProjekt są widoczne również w terminowości i przewidywalności realizacji projektów. Nasze kosztorysy są przygotowywane tak, aby pomóc klientom podejmować świadome decyzje, eliminować zbędne koszty i utrzymać się w ramach ustalonego budżetu.

ZoomProjekt to więcej niż pracownia projektowa; to partner zaangażowany w spełnienie marzeń klientów o idealnym wnętrzu. Oferując oryginalne pomysły i praktyczne rozwiązania, stawiamy na wsparcie i zaangażowanie w każdy projekt, dostarczając nie tylko produktów, ale także wyjątkowego doświadczenia aranżacji wnętrz.

Klienci wybierający ZoomProjekt odkrywają nowe możliwości dla swojego otoczenia. Nie tylko dostarczamy estetyczne i funkcjonalne rozwiązania, ale także tworzymy unikalne przestrzenie, które odzwierciedlają charakter i styl życia klienta. Dla tych, którzy szukają nie tylko mebli na wymiar, ale kompleksowej i profesjonalnej opieki nad każdym aspektem swojej przestrzeni życiowej, ZoomProjekt jest pewnym wyborem.

Oceny (44)

Marta
Termin usługi: kwiecień 2024

Korzystając z usług firmy "ZoomProjekt", mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w kontekście remontu mojego mieszkania. Od samego początku, firma wykazała się niesamowitym indywidualnym podejściem do klienta. Każdy etap prac, od projektu aż po wykonanie, przebiegał bezproblemowo dzięki ich profesjonalizmowi i cierpliwości. Szczególnie doceniam ciekawe pomysły rozwiązania były nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Współpraca była czystą przyjemnością, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Polecam ZoomProjekt każdemu, kto szuka rzetelnych fachowców dbających o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Aranżacja wnętrz

6.0
Aliaksandr Harelikau
Termin usługi: wrzesień 2023

Jesteśmy zadowoleni z pracy firmy ZoomProjekt. Pan Marсin był bardzo cierpliwy i świetnie zorganizował prace remontowe, udzielał nam rad i powstrzymywał przed podejmowaniem złych decyzj. Pomagał w wyborze materiałów, a wszystko było wykonane solidnie i szybko. Wszelkie problemy, które pojawiały się w mieszkaniu, były usuwane w najkrótszym czasie i bez problemów. Polecamy pana Marсina wszystkim, którzy chcą przeprowadzić remont i chcą mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane dobrze i na czas.

Aranżacja wnętrz

6.0
Janusz
Termin usługi: grudzień 2023

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą ZoomProjekt.Na każdym etapie remontu mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, wspaniałe podejście do klienta. Firma godna polecenia,współpracujemy od kilku lat,to już mój czwarty projekt wykonany przez ZoomProjekt Dziękujemy Panu Marcinowi oraz całemu zespołowi za współpracę.

Aranżacja wnętrz

6.0
Monika
Termin usługi: wrzesień 2023

Mogę z całego serca polecić pana Marcina z Zoom Projekt, który poprowadził nas przez cały proces wykończenia mieszkania - nasze oczekiwania, projekt, realizację. Zaproponował takie zmiany w układzie mieszkania, które w życiu nie przyszłoby mi do głowy, wyciskając maksimum możliwości z kupionego metrażu, dzięki temu już od pierwszego dnia po przeprowadzce czułam się jak u siebie. Wysłuchał wszystkich potrzeb, zaproponował sprawdzone rozwiązania, zajmował się organizacją ekip remontowych i gaszeniem wszelkich pożarów. Gdybym miała cofnąć czas i ponownie wybierać firmę do kompleksowego wykończenia mieszkania, wybrałabym Zoom projekt, tylko podpisałabym umowę szybciej, od razu po podpisaniu umowy deweloperskiej.

Aranżacja wnętrz

6.0
Małgorzata i Paweł K.
Termin usługi: lipiec 2023

Serdecznie polecam firmę Zoomprojekt, która bardzo profesjonalnie przeprowadziła nas z mężem najpierw przez etap projektowy naszego mieszkania a później przez remont. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i przyjemnie. Rozpoczęcie naszej wspólnej drogi to bardzo dobra decyzja.

Aranżacja wnętrz

6.0
Katarzyna i Artur
Termin usługi: luty 2023

Skorzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia firmy Zoom Projekt już na etapie projektowym wnętrza domu. Cały proces projektowy byliśmy w stanie przejść w trybie On Line. Ważny tutaj jest fakt, iż sami nie posiadaliśmy umiejętności aranżacyjnych i w całości polegaliśmy na doświadczeniu Pana Marcina i Pani Beaty. Projekt nad, którym bez reszty skupiła się firma musiał również zmieścić się w odpowiednich ramach cenowych co nigdy nie jest proste. Dom wykańczaliśmy dla nas, nie pod wynajem. To aby wnętrze było funkcjonalne i wyglądało atrakcyjne było dla nas bardzo ważne. Wszystkie nasze prośby zostały cierpliwie wysłuchane i uwzględnione w procesie projektowym. Cenne wskazówki Pana Marcina płynące z wieloletniego doświadczenia firmy, również zastosowaliśmy w projekcie. Sami nie wpadlibyśmy na wiele funkcjonalnych rozwiązań. Szkoda tracić finanse na poprawki, które zawsze się pojawia, kiedy sami wykańczamy wnętrze. Pan Marcin już na etapie projektu był w stanie przewidzieć większość błędów, które mogą powstać przy realizacji. Realizacja projektu przebiegła bardzo spokojnie a efekt koncowy to pięknie wykończony dom bez uchybień i błędów.

Aranżacja wnętrz

5.8
Danuta i Tadeusz
Termin usługi: listopad 2022

O firmie ZoomProjekt dowidzieliśmy się od syna ,który wychwalał współpracę z Panem Marcinem w trakcie prac wyposażenia swojego domu. Będąc laikami w urządzeniu i wyposażeniu naszego nowego,małego M . zleciliśmy wykonanie projektu i wyposażenie mieszkania pod klucz. Współpraca na etapie projektu, ciekawych funkcjonalnych rozwiązań i kompleksowego wyposażenia mieszkania była przyjemnością. Pozostaje nam tylko podziękować Panu Marcinowi jego żonie Beacie oraz pracownikom i podwykonawcom za zaangażowanie i stworzenie nam przytulnego i funkcjonalnego mieszkania. Z przyjemnością polecam firmę ZoomProjekt.

Aranżacja wnętrz

6.0
Ola
Termin usługi: sierpień 2022

Super Współpraca. Bardzo profesjonalne podejście do tematu

Aranżacja wnętrz

6.0
Kamil K.
Termin usługi: wrzesień 2022

Współpraca z Panem Marcinem przebiegała bez zarzutu, był bardzo pomocny na każdym etapie aranżacji dużego domu jak i w momencie jego wykańczania. Nie wiem jak mógłbym sobie poradzić bez Pana Marcina. Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Lubie współpracować z ludźmi z pasją, Pan Marcin zdecydowanie jest taką osobą. Pozdrawiam

Aranżacja wnętrz

6.0
zadowolony_klient
Termin usługi: wrzesień 2022

Polecam firmę Zoom Projekt: - mieszkanie wykończone na czas - wysoka jakość - dbałość o szczegóły - fachowe doradztwo na każdym etapie - od projektu, po realizację - świetna komunikacja

Aranżacja wnętrz

6.0
Anna i Dariusz
Termin usługi: czerwiec 2022

Po decyzji zakupu nowego mieszkania postanowiliśmy tym razem zlecić jego urządzenie firmie projektowej. Wytypowaliśmy kilka, ale już po rozmowie telefonicznej czuliśmy ze współpraca z ZoomProjekt może być owocna. Mając sporo czasu do oddania mieszkania chcieliśmy tylko projekt, na ekipy był jeszcze czas. Urządzanie mieszkania przebiegało bardzo przyjemnie, kilka spotkań, sporo ciekawych pomysłów, dogadanie szczegółów, efektem czego był zestaw wizualizacji, rysunków i lista materiałów. Widząc ze ZoomProjekt również wykonuje prace pod klucz poprosiliśmy o oszacowanie kosztu wykonania całości po czym zdecydowaliśmy się kontynuować współpracę. Po wszystkim nie wyobrażamy sobie ze mogło by być inaczej - decyzje o zleceniu realizacji uważamy za słuszną. Przebiegała sprawnie, widząc ze mamy do czynienia z profesjonalnymi Wykonawcami i Pana Marcina czuwającego nad przebiegiem prac czuliśmy się spokojni o efekt końcowy. Mając na koncie kilka remontów wykonanych w życiu ten oceniamy najlepiej. Serdecznie polecamy tę firmę.

Aranżacja wnętrz

6.0
Marek i Aleksandra
Termin usługi: lipiec 2022

Ze spokojnym sumieniem mogę polecić usługi firmy Zoomprojekt każdemu kto szuka solidnego, terminowego i zaangażowanego projektanta i wykonawcy. Zdecydowaliśmy się powierzyć zaprojektowanie i realizację projektu panu Marcinowi i uważamy, że była to bardzo dobra decyzja. Dom został dokładnie obmierzony, aby nie było niespodzianek na etapie realizacji projektu. Jeszcze zanim cokolwiek się zaczęło dziać z projektem otrzymałem od p. Marcina sporo wskazówek dotyczących koniecznych poprawek które wykonały ekipy dewelopera. Na etapie projektu i wyboru elementów wykończeniowych ogromna cierpliwość i znajomość tematu zaowocowała rozwiązaniami optymalnymi dla naszej rodziny. Wykończenie domu wyglada dokładnie tak jak na wizualizacjach p. Marcina, a w zasadzie to dużo lepiej w realu niż na komputerowych symulacjach. Kto nie wykańczał domu to nie wie jak "wykańczające" jest to doświadczenie, ale dzięki p. Marcinowi jego żonie Beacie oraz zaangażowanym pracownikom procesy projektowania i wykonania szły naprawdę gładko. Na każdym etapie p. Marcin był dostępny i w razie problemów (a takie zawsze wyskoczą podczas prac) był w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie na miejscu a nie zza biurka.

Aranżacja wnętrz

6.0
Radek
Termin usługi: luty 2022

Zdecydowanie polecam! Zacząłem współpracę z ZoomProjekt od projektu wnętrza, kierując się już wtedy (ponad rok temu) dobrymi opiniami, co pokazuje że długo trzymają poziom oraz co ciekawe niezłą ceną. Wszystko przebiegło sprawnie, z wieloma poradami, bardzo szybką reakcją na wszelkie zmiany/zapytania. Jednak dopiero przy okazji realizacji pod klucz p. Marcin rozwinął skrzydła:) Super fachowe doradztwo zaczynające się od spraw podstawowych aż po centymetrowe wymiary. Bardzo duża wiedza praktyczna i techniczna, bo każdy się w końcu przekona, że papier przyjmie wszystko, a ściany i podłogi już niekoniecznie. W czasie współpracy często miałem wrażenie, że moje mieszkanie to wręcz jego konik:) To miłe i dające poczucie spokoju, szczególnie teraz, gdy trwa boom w budowlance i ciężko o fachowców.

Aranżacja wnętrz

6.0
Paulina
Termin usługi: luty 2022

Współpracę z firmą Pana Marcina oceniam na 6 +. Pełen profesjonalizm, szybkość realizacji. Człowiek niczym nie musi się martwić. Remont mieszkania na odległość bez nerwów i stresu z firmą ZoomProjekt jest możliwy.

Aranżacja wnętrz

6.0
Iwona
Termin usługi: listopad 2021

Serdecznie polecamy firmę Zoomprojekt w 100% ! Dzięki Panu Marcinowi i jego pomysłom mamy pięknie wykończony dom. Gdybym miała jeszcze raz szukać projektanta to zdecydowałabym się na Zoomprojekt. Pan Marcin wykazał się niesamowitą cierpliwością, ogromną pomocą, bardzo dobrymi pomysłami (sami nigdy byśmy nie wymyśleli wielu rozwiązań), zawsze na czasie. Dziękujemy również Pani Beacie, która z zaangażowaniem i kreatywnością współtworzyła projekt. Serdecznie polecamy firmę!!!

Aranżacja wnętrz

6.0
Tomasz
Termin usługi: grudzień 2021

Serdecznie polecamy Pana Marcina Zubala i jego firmę ZoomProjekt. Ani przez chwilę nie żałowaliśmy podjętej decyzji o zleceniu projektu aranżacji wnętrza Panu Marcinowi. Moglibyśmy myśleć 100 lat, a nie wpadlibyśmy na zaproponowane przez niego rozwiązania. Pułapki z brakiem funkcjonalności czyhają na każdym kroku, a projekt Pana Marcina pozwolił ich uniknąć. Warto nadmienić że oprócz samych rysunków technicznych dostaliśmy fotorealistyczne wizualizacje, które pomagały utwierdzić się w dokonanych wyborach aranżacyjnych, oraz były przydatne na etapie wybierania materiałów. Dostaliśmy też szczegółową listę materiałów wykończeniowych, armatury, lamp itd która była wyjątkowo pomocna przy robieniu zakupów. Solidność, terminowość i dobry kontakt to drugie imię Pana Marcina. Poza tym ma świetnych współpracowników, z tego miejsca chcemy szczególnie pozdrowić Pana Michała - stolarza. Jego meble na wymiar to majstersztyk. Podsumowując, polecamy ZoomProjekt z całych sił i na pewno skorzystamy z usług Pana Marcina i jego ekipy przy następnych realizacjach.

Aranżacja wnętrz

6.0
Ula i Edek
Termin usługi: czerwiec 2021

Ula i Edek - opinia Mieszkamy w Warszawie, a remont mieszkania przeprowadzaliśmy w Gdańsku. Ze względu na obecną sytuację covidową, od dnia podpisania umowy do dnia odbioru nie mieliśmy osobistego kontaktu z firmą. Cała skomplikowana operacja przebiegała mailowo i telefonicznie.. ZoomProjekt powierzyliśmy kompleksowy remont 31 metrowego lokalu. Już po wstępnych projektach zorientowaliśmy się, że wybór firmy, to strzał w dziesiątkę. Doskonały kontakt, doradztwo, cierpliwość i spokój to cechy profesjonalnego podejścia do klienta. Wizualizacje projektów z proponowanymi materiałami i kolorystyką pozwoliły nam podjąć końcowe decyzje. Pomocą wykazali się również w załatwianiu formalności urzędowych. To, co zobaczyliśmy przy odbiorze mieszkania, przerosło nasze oczekiwania. Fachowość prac wykończeniowych, dokładność, estetyka i przestrzeń, jaką stworzyli na małej powierzchni zasługują na słowa uznania. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z Zoom Projekt, gdyż profesjonalizm i zaangażowanie prezentuje na najwyższym poziomie.

Aranżacja wnętrz

6.0
Cezary
Termin usługi: czerwiec 2021

Polecam firmę Zoom projekt. Wszystko w terminie co się rzadko zdarza. Pomagają w znalezieniu materiałów. Odpowiadają na meile. Cena przystepna Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę.

Aranżacja wnętrz

5.8
Piotr
Termin usługi: kwiecień 2021

Najpierw świetny projekt, a potem bardzo solidna realizacja! Polecam - już trzykrotnie korzystałem z usług w 2014, 2017 i 2021 roku.

Zabudowy, meble na wymiar

6.0
Piotr
Termin usługi: marzec 2021

Korzystaliśmy już dwukrotnie, zawsze bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu! Duży nacisk na jakość, dobre pomysły, na bieżąco w branży, holistyczne podejście. Nie narzucają swojego projektu jako naj, słuchają klienta. A miałem już do czynienia z protekcjonalnym traktowaniem przez projektantów/architektów. Dobre kontakty do fachowców, w efekcie dostaję klucze do czystego mieszkania i nic tylko wchodzić i mieszkać. Jak za zakres usług i jakość ceny adekwatne. Z doświadczenia polecam!

Aranżacja wnętrz

6.0