Najlepsze szkolenia psów Gdynia

Oceny (11)

Tomasz K. Pazurkiewicz
Termin usługi: kwiecień 2024 

Osoba i firma warte polecenia. Każde zwierze będzie super zaopatrzone i bezpieczne

Hotele dla zwierząt

5.8
Aneta
Termin usługi: lipiec 2023 

Pani Marta ma ogromne serce dla zwierząt. Mój piesek był na kilku długich pobytach i zawsze chętnie tam przebywa. Wraca zadbany i szczęśliwy. Jestem spokojna, że mój przyjaciel jest w dobrych rękach:) Na każde pytanie zawsze dostawałam szybką i konkretną odpowiedź. Dlatego z czystym sumieniem i z całego serca polecam każdemu, kto chce aby jego piesek był dobrze zaopiekowany podczas nieobecności właściciela. Usługi na najwyższym poziomie!

Hotele dla zwierząt

6.0
Kasia
Termin usługi: sierpień 2023 

Dziękujemy za opiekę ️

Hotele dla zwierząt

6.0
Jacek
Termin usługi: listopad 2021 

Pełen profesjonalizm, duża wiedza, polecam wszystkim co chcą wyszkolić swoje pociechy na posłuszne i szczęśliwe psy:)

Szkolenia psów

6.0
ulubiony piernik
Termin usługi: styczeń 2021 

Widoczny i odczuwalny pełny profesjonalizm, duża wiedza plus umiejętne podejście do zwierzaków. Za każdym razem dokładny wywiad, który gwarantuje holistyczne podejście do zwierzaka. Gwarantowana skuteczna nauka komunikacji z "braćmi mniejszymi".

Hotele dla zwierząt

5.8
Movinia
Termin usługi: grudzień 2020 

Pełne zaangażowanie i troska. Bez wahania oddaję swoje zwierzaki p. Marcie.

Hotele dla zwierząt

6.0
Kasiacichocka
Termin usługi: listopad 2020 

Najlepsza behawiorystka na pomorzu. Świetne podejście do zwierząt i zrozumienie. Szczerze polecam.

Szkolenia psów

6.0
Daga
Termin usługi: listopad 2020 

Mam zwierzeta od zawsze i stres zwiazny z wizyta u weterynarza byl u nich niedlaczny. Odkad chodzimy do Zwierz mi sie problem znikal. Niesamowite podejscie do zwierzat i ematia do ludzi, czyni to miejsce wyjatkowym. Skorzystalam takze z opci szkolen i z pierwszym i z drugim psem. Swietne przygotowanie i na prawde skuteczne. Polecam bardzo!

Szkolenia psów

5.8
Justyna
  

Ze względu na wyjazdy służbowe musiałam oddać swojego psiaka pod opiekę. Pani Marta poświęcała w tym czasie mu ogromną uwagę i bardzo dużo czasu mimo innych obowiązków. Otrzymywałam również relacje z tych dni co bardzo uspokajało, gdyż wiedziałam, co dzieję się z moim Szogunem. Było mu dobrze do tego stopnia, że nie chciał wracać czemu nie dziwię mu się - miał lepiej niż w domu. :)

Hotele dla zwierząt

6.0
Zadowolony
  

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza połączona z miłością do zwierząt, którą widać na każdym kroku. Indywidualne podejście do każdego zwierzaka i jego opiekuna gwarantuje szybkie i przede wszystkim skuteczne rozwiązanie problemów. Błyskawicznie jest w stanie nauczyć nas skutecznej komunikacji z naszymi małymi "członkami rodziny".

Szkolenia psów

6.0
Julita
  

Nasz psiak jest regularnym gościem hotelu "Zwierz mi się". Miejsce rozpoznaje już jak tylko wysiadamy z samochodu i biegnie tam chętniej niż do domu! Pani Marta jest behawiorystą i dodatkowo zawsze nam coś fajnego podpowiada. Wiemy że nasz zwierzak jest pod najlepszą opieką pod słońcem :)

Hotele dla zwierząt

6.0